• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

I.Valinskienė: "Nesijaučiu įmesta į balą"

Autorius: Respublika.lt
2010-08-08 08:00:00

I.Valinskienė:
Respublika.lt nuotr.

Vasaros pabaigoje naujojo LNK televizijos projekto "Kviečiu šokti" vedančiosios amplua pasirodysianti INGA VALINSKIENĖ (44) kamerų nesibaimina - ne vienus metus televizijoje dirbusi, dabar Seimo narės pareigas einanti moteris nuolat dalyvauja įvairiuose pramoginiuose projektuose ir buvimo eteryje įgūdžių nepraranda. O štai anapus ekrano laukiantys darbai I.Valinskienei susižavėjimo nekelia - suknelių matavimasis, derinimas nėra pats maloniausias dalykas. Apie naują LNK šokių projektą ir ne tik kalbamės su bene geriausiai Lietuvoje žinomo balso savininke.

- Kodėl ėmėtės vesti šokių laidą?

- Jau po ankstesnio šokių projekto bijojau, kad sentimentai mane užgrauš. Liūdna likti nuošalyje. Karavanas eina, žmonės šoka, o štai tavęs su visu tavo užsidegimu ir noru jau nebėra. Moteriškai graudu. O aš ypač jautri ir sentimentali. Bijojau šito rudens ir tų šeštadienio vakarų, kai būsiu tik stebėtoja. O dabar turiu galimybę tame dalyvauti, net jei ir kitu amplua.

- Ką jums reiškia šokis?

- Vertinu jį kaip vieną stipriausių ir maloniausių patirčių savo gyvenime. Manau, taip liks iki gyvenimo galo.

- Pavydite tiems, kurie suksis aikštelėje?

- Žinokite, pavydžiu. Ir visai nebijau to pripažinti. Manau, žiūrėti į šokančiuosius bus ir šiek tiek liūdna, ir sentimentalu, ir šiek tiek graudoka.

- Televizijos eteris ir vedančiosios vaidmuo jums - ne naujiena...

- Tikrai nesijaučiu įmesta į kokią balą, iš kur turiu išplaukti. Atsakomybę jaučiu, bet didelės baimės tikrai ne.

- Kokia vedėja būsite?

- Manau, mano užduotis projektui suteikti kuo daugiau žaismės, o ne kurti kokios nors griežtos vedėjos įvaizdį. Juk žiūrėdami televiziją norime, kad vedantieji būtų natūralūs, laisvi, sudomintų žiūrovą, kad būtų smagu, gera žiūrėti, o ne tik formaliai pabūtų kadre.

- Kas iš Lietuvos vedančiųjų jums imponuoja?

- Mano vyras (Arūnas Valinskas - aut. past.). Nepriklausomai nuo to, kad jis mano sutuoktinis, kaip vedėją profesionalą jį vertinu itin gerai, nors žiūriu į jį kritiškai. Juk visada į artimesnius žmones žiūrima kritiškai. Manau, kad šokių laidai vesti jis irgi tiktų.

- Koks šokis jums patinka labiausiai?

- Meilės šokiu vadinama rumba. Ji minkščiausia ir jausmingiausia, joje galima išreikšti gilų lyrinį jausmą, kuris mane labai žavi. Rumbą aš visada mielai stebiu. O jeigu šoka labai gražiai, tai galiu ir apsiverkti.

- Televizijos projekte būsite apdalinta ypatingu stilistų dėmesiu. Kaip reaguojate į šią vedančiosios darbo dalį?

- Mane džiugina rezultatas, jei jis yra geras. Bet būtų geriau, jei jis greičiau būtų pasiektas. Rengtis, persirengti, matuotis drabužius yra būtinybė, bet maloniu šio proceso tikrai nepavadinčiau. Nežinau, gal tai ne moteriškas bruožas, bet man tai niekada nebuvo esminiai dalykai.

- Kaip jaučiatės grimuojama, šukuojama?

- O štai šukuotis ir grimuotis man patinka - pats procesas. Labai mėgstu masažą, jam prilyginu ir buvimą grimerinėje, kai atsisėdi ir gali puikiai pailsėti. Žinau, kad yra žmonių, kurie tikrai nemėgsta, kai liečiamasi prie plaukų ar veido, bet man tai patinka. Dažnai aš visiškai atsipalaiduoju, pailsiu mintimis, galiu momentais netgi užmigti.

- Kaip išlaikėte per ankstesnį šokių projektą staigiai kritusį svorį?

- Ne visai jį išlaikiau. Kaip ir reikėjo tikėtis, keletas kilogramų grįžo. Ir tai visiškai natūralu, nes nebėra tokio krūvio ir streso, nemigos, jaudulio... Tai tik dar vienas įrodymas visiems norintiems numesti svorio - turi būti didžiulis fizinis krūvis. O ne du apsilankymai sporto salėje pasišnekant su kaimyne. Rezultatas yra, kai kiekvieną dieną dirbi iki devinto prakaito ir, žinoma, neprisivalgai 12 valandą nakties.

- Ką darėte su per dideliais drabužiais?

- Keletą jų susisiaurinau. Bet drabužiai man niekada nebuvo svarbiausia gyvenimo dalis, todėl nejaučiau didelio malonumo nuo minties, kad galėsiu išmesti senus drabužius ir eisiu pirkti naujų. Apsipirkimas man nėra terapija. Stebiuosi, kaip daugumai moterų, kurios, jei bloga, eina į parduotuvę ar kirpyklą, viskas praeina, pagerėja. Nesu pastebėjusi tokios savo savybės.

- Kokiam aprangos stiliui teikiate pirmenybę?

- Nepasakyčiau, kad aš turiu savo ypatingą stilių. Bet žinau, kurie drabužiai man patinka - tai mažos juodos suknutės. Man patinka juoda spalva ir dideli aksesuarai. Aš už kuo minimalesnio drabužio ir kuo įdomesnio aksesuaro derinį - man tai yra gražu.

Jei galėčiau, rinkčiausi ne daugybę spalvų, ne margus drabužius ir jų derinius, o vieną spalvą ir ryškius, įdomius aksesuarus. Nors, kaip pastaruoju metu pastebėjau, spalvoti drabužiai man irgi patinka.

- Atradote spalvas?

- Nepasakyčiau, kad savo dėka, man padėjo, bet - taip. Juolab kad televizijos kažkodėl bijo juodos spalvos. Nors juoda iki šiol pas mus labai populiari, ja rengiasi daug atlikėjų, ji lieknina, yra gražu. Vis dėlto televizija mėgsta ryškias spalvas.

- Kokia jūsų spalva mėgstamiausia?

- Juoda yra klasika, ji visada liks mėgstama spalva. Bet pastaruoju metu pamėgau violetinę - daug violetinių atspalvių. Yra labai gražių mėlynos atspalvių. Sakyčiau, kad bent jau tam tikrą laikotarpį tai yra mano spalvos.

- Malonumo teikiantis dienos ritualas?

- Pats mėgstamiausias - rytinė kava su cigarete kieme. O dabar, kai vasara, po kavos ir cigaretės - lauko baseinas. Nevaikštau į sporto klubus.

Patinka vakaras vienai, kai namuose nieko nėra. Labai myliu tokius vakarus. Nesakau, kad man trukdo vyras ar vaikai, nes namai dideli ir mes visi turime po savo kampą, bet kartais pabuvimas visiškai vienai man teikia didelį malonumą. Vienatvę aš mėgstu. Nors ir rodausi daug ir visur. Ir ilsėtis aš mėgstu viena, ir vaikščioti ar gulėti prie jūros.

- Jei galėtumėte, kokios savo savybės norėtumėte atsikratyti?

- Neryžtingumą ir ilgą dvejojimą. Tai mano prigimtinis, Vėžio ženklo, bruožas. Kartais pykstu ir žiūriu gana neigiamai į karštus žmones, užsiplieskiančius kaip degtukas. Toks yra mano vyras, kuris sprendimus priima greitai, neapgalvotai. Bet atvirkštinis variantas - mano ilgos dvejonės priimant sprendimą, nesugebėjimas nutarti, reikia tau to ar nereikia, - man trukdo gyventi. Kai svarstymas trunka ilgai ir būna be rezultatų, dar ilgą laiką gailiesi, kodėl kažko nepadarei - o reikėjo!

- Ar dvejojote prieš sutikdama vesti LNK laidą?

- Jei esu užtikrinta, man galvoti nereikia. Yra tokių dalykų, dėl kurių esi visiškai tikras ir žinai, kad jie neprieštarauja jokiems tavo įsitikinimams bei norams. Gavusi kvietimą vesti laidą nedvejojau. Juolab kad mano praėję metai buvo televiziniai, ta inercija mane pagavo ir dar vienas tęsinys, manau, bus į naudą. Tai ir praktika, ir patirtis, ir emocijos - nematau nė vieno minuso.

- Kokių dar nerealizuotų talentų turite?

- Aktorystė būtų mano svajonės įgyvendinimas. Tam ruošiausi nuo mokyklos, stojau į aktorinį Leningrade. Bet nepavyko. Vis dėlto savo veikla televizijoje jaučiuosi nuo aktorystės daug nenutolusi.

- Ar norėtumėte nusifilmuoti filme?

- Manau, kad norėčiau. Tokio pasiūlymo nesu gavusi, bet niekada negali žinoti. Gyvenimas pilnas staigmenų.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus