• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kerintis lietuvės žavesys

Autorius: Magerta Paužaitė
2009-02-10 00:00:00

Kerintis lietuvės žavesys
"Balsas.lt" info.

Viename garsiausių mados pasaulio konkursų „Ford Models Supermodel of the World 2009“ komisiją pavergė 16-metė šiaulietė Gabrielė Doveikaitė.  

Nepriekaištingas kūnas

Konkurse, kuriame ieškoma naujų mados pasaulio veidų, G. Doveikaitė visus sužavėjo puikiomis kūno formomis – mergina pateko į perspektyviausių pasaulio modelių dvyliktuką.

Mados pasaulyje Gabrielė nėra naujokė – ji priklauso Lietuvos modelių agentūrai „Modilina“, yra konkurso „Ford Models Supermodel of Lithuania 2009“ nugalėtoja ir jau spėjo padirbėti Paryžiuje. Artimiausiu metu merginos laukia kelionė į Niujorką – pasaulio mados mekoje ji pradės karjerą.

„Modilinos“ vadovė Jolanta Sadauskienė, kalbėdama apie Gabrielę, sakė: „Ji turi Dievo dovaną – yra puikaus kūno sudėjimo, taisyklingų veido bruožų, nepriekaištingos odos, plaukų, o visa tai svarbu modelių pasaulyje.“

Profesionalumo pamokų Gabrielei per konkursą teikė tokios mados pasaulio legendos kaip Katie Ford, supermodelis ir kino aktorė Patricia Valasguess. Pastaroji negailėjo nuoširdžių patarimų pirmus žingsnius profesionalios mados rinkoje žengiančiai lietuvei.

Edukacinė paskirtis

Šiais metais konkursą, „Ford Models Supermodel of the World 2009” viena garsiausių pasaulio modelių agentūrų „Ford Models“ nusprendė rengti grožiu garsėjančioje Juodkalnijoje. Konkurse dalyvavo merginos iš daugiau nei 40 šalių. Jos gyveno prie Adrijos jūros ir konkursui ruošėsi visą savaitę: jų laukė įvairios pamokos, fotosesijos su garsiausiais Niujorko fotografais.

Legendinių agentūros „Ford Models“ įkūrėjų Eileen ir Jerry Fordų duktė K. Ford, pasitraukusi iš aktyvaus modelių pasaulio verslo, tapo SNO organizacijos, kovojančios su prekyba žmonėmis, nare, todėl SNO atkreipė dėmesį ir į šio prestižinio konkurso tikslinę auditoriją bei autoritetą tarp jaunimo.

Per konkurso konferenciją „Modilinos“ savininkė ir vadovė J. Sadauskienė skaitė pranešimą apie tai, kad Lietuvoje buvo uždarytos kelios modelių agentūros ir demaskuota prekybos žmonėmis grupė, kurioje dalyvavo netgi drabužių dizainerė.

„Tai sukėlė didelį SNO susidomėjimą. Buvo stebimasi, kaip Europos Sąjungai priklausančioje šalyje galėjo vykti tokie dalykai. Mat visada manyta, kad tai vyksta tik socialinės rizikos šalyse, tokiose kaip Kinija, Filipinai“, ? prisiminė J. Sadauskienė.

Moteris sakė, kad plėtojant tolesnę „Modilinos“ modelių agentūros veiklą ir vykdant „Ford Models Supermodel of the World“ projektą bus akcentuojama prekybos žmonėmis problema ir edukacinė programa. „Bus kalbama apie strategijas ir planus, kaip atpažinti nepatikimas agentūras, žmones ir kaip jų vengti. Tai susiję ne tik su modelių darbu“, ? teigė „Modilinos“ vadovė.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus