• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kino teatre “Pasaka” - šių metų “Sidabrinės gervės” nominantų darbai
Autorius: LRT
2010-05-20 10:04:00

Kitą penktadienį – gegužės 28 d. sostinėje, Ūkio banko teatro arenoje įvyks Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimai “Sidabrinė gervė 2010”, kuriuos tiesiogiai transliuos Lietuvos televizija. Artimiausią savaitgalį  - prieš apdovanojimus - Vilniaus kino teatre “Pasaka” bus parodyti filmai, patekę į nominantų trejetukus.

Kam turi atitekti “Sidabrinė gervė”, kasmet sprendžia kompetetinga komisija, sudaryta iš kino profesionalų. Komisijos nariai vertina filmus, sukurtus nuo praėjusių metų gegužės 1 d. iki šių metų gegužės 1-osios. Kai kurie darbai iki apdovanojimų jau būna parodyti plačiosioms masėms mūsų šalyje, kiti spėja sudalyvauti  tik užsienio festivaliuose.

Todėl Lietuvių kino akademija (LiKA) ir oficialus apdovanojimų organizatorius “UZI Group” rengia specialų “Sidabrinės gervės savaitgalį”. Vilniaus kino teatre “Pasaka” visas tris artimiausio savaitgalio dienas vyks įvairiose šių metų apdovanojimų nominacijose besivaržančių filmų seansai.

 “Apdovanojimai “Sidabrinė gervė” yra skirti ne tik įvertinti ir pagerbti Lietuvos kino kūrėją, bet ir skatinti žiūrovus domėtis lietuvišku kinu, jį žiūrėti.  Manome, kad žiūrovui bus įdomiau stebėti apdovanojimų ceremoniją ir vertinti nominuotus filmus tuomet, kai tuos darbus jis jau bus matęs”, - teigė “UZI Group” atstovė Agnė Armoškaitė-Šemberienė.

“Apdovanojimai “Sidabrinė gervė” organizuojami jau trečius metus iš eilės. Šiemet ypač didelį dėmesį skiriame lietuviško kino sklaidai ir norime, kad žiūrovas susipažintų su filmais, kurie yra nominuoti “Sidabrinė gervė 2010” apdovanojimams. Džiaugiamės, kad bendradarbiaujant su filmų kūrėjais ir kino teatru “Pasaka”, lietuviško kino mėgėjams galime pasiūlyti galimybę pamatyti nominuotus filmus, - kalbėjo LiKA direktorė Lina Buzelytė. – Suderinome patrauklias bilietų kainas, kadžmonėms norėtųsi pažiūrėti kuo daugiau filmų. Į visus seansus bilietai kainuos 5 litus. “Sidabrinės gervės” nominantų darbai bus rodomi Video salėje, kur telpa iki 20-ies žiūrovų, tad susidomėjusieji turėtų nelaukti paskutinės akimirkos ir iš anksto pasirūpinti bilietais.”

“Sidabrinės gervės savaitgalis” truks 21-23 dienomis. Kiekvieną vakarą bus parodyti skirtingi filmai: pilnametražiai, trumpametražiai, dokumentiniai ir geriausi studentų darbai.

Po “Sidabrinės gervės” apdovanojimų ceremonijos yra planuojama ir toliau rodyti nominuotuosius ir gavusius apdovanojimų filmus.

Sidabrinės gervės savaitgalio” programą bei daugiau informacijos apie rodomus filmus rasite www.kinopasaka.lt ir www.lietuviukinoakademija.lt  
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus