• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

K.Stiuart svajoja tapti rašytoja  1 

Autorius: Respublika.lt
2010-10-25 17:00:00

Viso pasaulio jaunuolių simpatijas kaip porcelianinė vampyro mylimoji Bela Svon po “Saulėlydžio” sagos filmų pelniusi 20-metė aktorė Kristen Stiuart rengiasi šokiruoti savo gerbėjus nauju - striptizo šokėjos -vaidmeniu.

Filmuojant “Welcome to the Rileys” Kristen taip įtikinamai vaidino striptizo šokėją, jog užėjusi į barą kartą net sulaukė tikro pasiūlymo dirbti striptizo šokėjos darbą. Tiesa, šio vaidmens K.Stiuart sakė nesirinkusi specialiai dėl to, kad savo poelgiu šokiruotų gerbėjus. Holivudo dievaitei jau nuo mažens teko paragauti įvairių vaidmenų skonio.

Svajonės apie plunksną

Televizijos prodiuserio ir scenarijų rašytojos šeimoje užaugusi Kristen jau 12-kos atliko pagrindinį vaidmenį filme “Panikos kambarys” kartu su tokia garsia aktore kaip Džudi Foster.

Kadangi visa Kristen šeima dirbo už kadro, ji pati taip pat svajojo tapti rašytoja arba režisiere. “Niekada nemėgau būti dėmesio centre ir nesvajojau tapti žinoma. Niekada nesižavėjau vaidyba, bet visada dailinau savo autografą. Nes man patinka rašinėti savo vardą. Jei galėčiau, daryčiau tai bet kur ir bet kada”, - yra prisipažinusi aktorė.

Mokyklos nelankė

Tačiau likimas viską sudėliojo kiek kitaip. Dar 8-erių vaidinančią kalėdiniame mokyklos žiburėlyje Kristen pastebėjo vienas agentas, ir po metų ji jau gavo vaidmenį filme “13-ieji metai”. Po to buvo dar keletas vaidmenų, padėjusių kopti merginai karjeros laiptais. Už vaidmenį trileryje “Cold Creek Manor” aktorė net buvo nominuota jaunųjų aktorių apdovanojimuose. Dėl nuolatinio filmavimosi Kristen negalėjo lankyti mokyklos ir buvo priversta mokytis namie.

Tačiau dėl to Kristen sako nė kiek nesigailinti. Netgi atvirkščiai. Kiekvienas paauglys būtų norėjęs susikeisti su ja vietomis. Jaunajai žvaigždutei nelabai sekėsi sutarti ir su savo bendraamžiais.

“Su savo draugais neturėjau nieko bendro. Jaučiausi taip, lyg būtume ne to paties amžiaus. Lyg būčiau suaugusi jau 5-erių. O kai sulaukiau pilnametystės, visi manęs klausinėjo, ar jaučiausi labiau subrendusi. Tačiau jaučiuosi kaip visada. Nuo mažens turėjau ne tik mokytis, bet ir dirbti, padėti mamai. Visada turėjau daugiau atsakomybės nei mano bendraamžiai”, - prisipažįsta K.Stiuart.

Išgarsino vampyrai
 
Sulaukusi pilnametystės K.Stiuart gavo ją visame pasaulyje išgarsinusį vaidmenį juostoje apie vampyrus ir vilkolakius “Saulėlydis”. Už Belos vaidmenį ji pelnė ne vieną apdovanojimą, tarp jų ir MTV kino statulėlę už geriausią aktorės vaidmenį, BAFTA kylančios žvaigždės titulą.

Beje, K.Stiuart apdovanojimų sąraše puikuojasi ir, pavyzdžiui, apdovanojimas už geriausią bučinį. Šią nominaciją jai teko dalytis su bučinio kaltininku - Robertu Patisonu - žaviuoju vampyru, su kuriuo gerbėjai ją poruoja ne tik filmavimo aikštelėje, bet ir gyvenime. Tiesa, pora slepia savo santykius, tačiau tai, kokius jausmus jie išgyvena filmavimo aikštelėje, suvaidinti būtų tikrai sunku.

Nenori būti melage
 
Šiuo metu jaunoji žvaigždutė gyvena Los Andžele, augina tris šunis ir katę. Tačiau mergina ne kartą yra užsiminusi, jog svajoja savo šaknis įleisti Australijoje, iš kurios kilusi jos mama.
 
“Noriu įstoti į Sidnėjaus universitetą ir mokytis literatūros. Man patinka tai, ką darau dabar, tačiau būti profesionalia melage visą likusį gyvenimą - tai ne viskas, ko aš noriu”, - sako Kristen.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
in
2010-10-27 13:36:46
Kas per zurnalistas parase si straisni? net aktores pavardes nemoka rasyti, kokia jinai jums STIUART....jinai yra KRISTEN STEWART!!!!!!