• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
“Laiptai į debesis” - verčia pasvajoti
2008-05-09 00:00:00

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis po trumpos muzikinės pertraukos į aktyvią muzikinę veiklą sugrįžta kartu su Eurika Masyte ir jų bendru darbu - daina „Laiptai į debesis“.

Linas Adomaitis muzikos mylėtojus pasiruošęs nustebinti šiltu ir jausmingu duetu su Eurika Masyte. Kartu jie įrašė dainą „Laiptai į debesis”.

„Eurika labai šilta, linksma ir tuo pačiu jautri asmenybė, todėl įrašų studijoje darbas vyko itin sklandžiai ir maloniai. Kartu įsigilinome į muzikines smulkmenas, žodžių tartį ir dainos nuotaiką. Išgėrėme ne vieną puodelį kavos, vertindami ką tik įdainuotas vokalines partijas ir jas perdainuodami, kol patikėjome rezultatu...” - kūrybinio proceso įspūdžiais dalijasi Linas.

Kūrinio įrašai su pertraukomis truko pusę metų. Reikėjo įrašyti nemažai gyvų instrumentų. Tačiau kaip sako atlikėjai - tas laikas suteikė dainai brandumo ir gylio. „Kamerinio orkestro skambesys ir sunkus žemų tonų ritminis pamatas - sveria! Oi kaip sveria...!” - šypsosi Linas ir Eurika.

„Man patinka Eurikos balsas. Jis toks - pavadinčiau - „Masytiškas” - švelnus, melancholiškas, jautrus. Kaip tik to ir reikėjo dainai „Laiptai į debesis”. Eurikos balsas mažai tepasikeitė nuo reikšmingų Sąjūdžio laikų, kuomet ji dainavo savo legendą apie Laisvę. Pamenu - dar būdamas gimnazistas plėšiau ir aš iš visos gerklės šios dainos žodžius su klasės draugais prie fortepijono. Šiandien man džiugu, kad Eurika vėl dovanoja žmonėms dalelę savęs ir gabalėlį savo barchatinio, melancholiško balso” - pagyrimų kolegei negaili Linas Adomaitis.

Atlikėja Eurika Masytė nemažiau šiltai atsiliepia apie bendrą muzikinį projektą ir darbą su Linu Adomaičiu: „Linas itin plastiškas kūrėjas, kuris visuomet stengiasi kūriniui atrasti naujų spalvų. Jis - nuolat ieškojimuose.” Eurika pažymi, jog versija, kurią jau greitai išgirs klausytojai, yra gerokai nutolusi nuo pirminio dainos varianto. „Darbo metu muzika vis labiau artėjo prie teksto. Kūriniui reikėjo atrasti spalvų: skambesio, garsų, ritmikos detalių” - sako ji. Paklausta apie vykusius darbus studijoje, Eurika džiaugiasi: „Darbai vyko sklandžiai. Negana to, mane nustebino puikus Lino humoro jausmas. Kartais tiek prisijuokaudavome, jog reikėdavo tramdyti save norint vėl sugrįžti prie darbų”.

„Šis mūsų kūrinys tarytum minčių apie laisvę tęsinys. Jame išaukštinamas žmogaus gebėjimas mintimis panerti giliau už vandenyno dugną, o jausmais stipresniu būti net už kalnus. Norėtume, kad šis kūrinys bent trumpam leistų žmonėms atitrūkti nuo skubančio pasaulio, beprotiškai įkaitusių darbo vietų ir suteiktų galimybę bent tris minutes pasvajoti su puodeliu arbatos žiūrint pro langą.” - sako Linas ir Eurika.

Paklaustas, ar neketina daugiau dainų įrašyti su Eurika Masyte - Linas atsako, kad šiandien jo kaip atlikėjo ir kūrėjo tikslai - solinio albumo įrašai. Tačiau šiltai šnekučiuojantis apie duetą „Laiptai į debesis”, muzikos prodiuseris prisipažįsta, kad mielai sukurtų ir aranžuotų keletą dainų Eurikai solo.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus