• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Lietuvaitė stoja į vieną gretą su Gisele, Naomi ir Kate
Autorius: Olialia.lt
2010-05-13 11:24:00

A. Bako nuotr.

Kokia galėtų būti geriausia gimtadienio dovana jaunai merginai, siekiančiai modelio karjeros? Ogi kontraktas su viena garsiausių pasaulyje modelių agentūrų "IMG Models"! Pasveikinkite "Olialia Models" agentūros manekenę Airą Janulytę, nes ji būtent tokią dovaną prieš kelias dienas parsivežė iš Paryžiaus.


Praėjusią savaitę "Olialia Models" agentūros vadovė Rūta Bartašiūtė kartu su Aira praleido garsiausioje mados sostinėje - Paryžiuje. "Išvažiavome ieškoti man agentūros", - trumpai kelionės tikslą papasakojo iš Šiaulių kilusi A. Janulytė. O kelionė merginai sekėsi dar geriau negu tikėjosi. "Vienai dienai buvome suplanavę apsilankyti penkiose geriausiose agentūrose. Tačiau tiek nė neprireikė. R. Bartašiūtė man sakė, kad pati geriausia - ta, kurią ruošėmės aplankyti antrąją. Ji sakė, kad jei jau "IMG Models" manimi susidomės - bus nuostabu. O mes tik pas juos atėjome ir aš iškart sulaukiau pasiūlymo pasirašyti kontraktą!


 Labai nustebau, nes nė nemaniau, kad atsakymą galiu tikėtis išgirsti taip greitai. Po tokios sėkmės norėjosi šokinėti iš laimės", - entuziaztingai įspūdžiais dalinosi Aira. Vos baigusi šiuos mokslo metus septyniolikemtė krausis lagaminus ir porai mėnesių iškeliaus dirbti į Paryžių. O rugpjūtį - gal ir į Tokijų. 


Modelių agentūromis nesidominti mergina tik sugrįžusi namo atsidarė "IMG Models" interneto puslapį. "Žiūriu ir galvoju - ką aš čia veikiu? Juk jų agentūrai priklauso patys garsiausi supermodeliai: Gisele Bundchen, Naomi Campbell, Kate Moss... Tačiau malonu buvo išgirsti agentūros atstovų žodžius, kad po poros metų ir aš galiu tapti labai geru ir daug uždirbančiu modeliu. Tik reikia sukaupti daugiau patirties", - džiūgavo "Olialia Models" atstovaujama Aira.

 

Kol kas ji bandys liaudiškus "paaugimo" būdus, mat mergina išgirdo, kad būtų gerai, jei ji būtų bent centimetru aukštesnė. Šiuo metu A. Janulytės ūgis yra 174cm.


"Olialia Models" vadovės Rūtos Bartašiūtės komentaras:


"Pirmą kartą Airą sutikau mažiau nei prieš metus - rugpjūtį Palangoje ir iškart apsidžiaugiau - mergina žavi ir be makiažo, komunikabili. Tai geras bruožas siekiant modelio karjeros aukštumų. Smagu, kad Aira buvo iškart pastebėta ir įvertinta tokios geros modelių agentūros, kaip IMG agentūros. 


Pati IMG agentūra turi savo pasaulinį tinklą Londone, Paryžiuje, Milane ir Niujorke, todėl sakyčiau, kad sekmė Airai nusišypsojo net keturis kartus, nes visuose šiuose didžiuosiuose mados miestuose ji jau turės po modelių agentūrą."


Olialia.lt 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus