• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvių stilistų komanda „A-Twins“ sužavėjo Kremlių

Autorius: Creative Teams
2011-10-07 10:44:00

Lietuvių stilistų komanda „A-Twins“ sužavėjo Kremlių

Prestižinis, garsiausius pasaulio meistrus kasmet sutraukiantis grožio ir stilistikos renginys Alternative Hair Show šiemet rugsėjo 28-tąją vyko Maskvoje, Kremliaus rūmuose. Šioje labdaringoje šventėje dalyviai savo pasirodymus finansuoja patys, o surinktos lėšos paaukojamos leukemijos ir limfomos ligų tyrimų fondui. Šiemetinio, jau 29-tą kartą organizuojamo, renginio metu buvo surinkti 6 milijonai rublių ir prie šios kilnios akcijos savo talentu bei preciziškai įgyvendintomis progresyviomis idėjomis prisidėjo stilistų komanda iš Lietuvos „A-Twins“, pristačiusi savo darbų kolekciją „-SHAPED+“.

Garbę pristatyti ne vieną darbą, o visą kolekciją Alternative Hair Show metu „A-Twins“ meistrai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok pelnė praeitais metais Londone, tapę nugalėtojais konkurse International Visionary Awards 2010. Per metus laiko gimė moderniosios architektūros formų tikslumo ir švarumo įkvėpta kolekcija „-SHAPED+“, sužavėjusi tiek Rusijos renginio kuratorių Dimitrijų Vinokurovą, tiek paties šou įkūrėją Tony Rizo, renginio prezidentą Anthony Mascolo ir pasaulinio garso grožio akademijų „Sanrizz“, „Saco“, „Tigi“ pagrindinius meistrus. Grynas moderniosios architektūros skaidrumas (kaip Zaha Hadid darbuose) ir koncentruota forma aukštyn kylančios šukuosenos modeliui pasisukus atidengia netikėtus spalvų blyksnius.

„Šis renginys yra tarsi stiliaus kūrėjų ateities vizijų koncentratas, įkvėpimo šaltinis, taigi norėjome, kad kolekcijoje atsispindėtų tai, kas aktualu šiandien ir rytoj, tai, kas gali pasirodyti netikėta ir truputį hiperbolizuota, paliktų įspūdį ir kartu nebūtų perkrauta, kad kiekvieno modelio išpildymas būtų švarus ir preciziškas. Manau, kad mums pavyko to pasiekti: kolekcija susilaukė itin daug dėmesio, teigiamai įvertintas idėjos išbaigtumas, naujumas ir netikėtumas, – sako „A-Twins“ koordinatorė Ieva Mašauskienė. – Kadangi renginys per pastaruosius porą metų itin išaugo, tai dalyvavimas jame jau tapo ne tik savo komandos, bet ir savo šalies atstovavimu; tai ypač pajutome šiemet, kai praktiškai šalia kiekvienos komandos pavadinimo buvo rašoma ir jos šalis bei pavaizduota tos šalies vėliava“. 
Lietuvių stilistų triumfą įgyvendinti padėjo ne tik rėmėjai – UAB Boslita ir Ko ir Kauno miesto savivaldybė –, bet ir savanoriškai prie projekto savo talentu prisidėję kiti kūrėjai: modeliams rūbus siuvusi „KristiAndress“ komanda, modernia choreografija pasirūpinęs Marijanas Staniulėnas, muzika ir darbinėmis 3D šukuosenų projekcijomis – Aleksandras Chiudinskij, makiažą atlikę maskviečiai Olga Malysheva  ir Michailas Vidyaev, fotografas Tomas Vyšniauskas, įamžinęs ne tik renginį, jo užkulisius, bet ir po šventės surengęs įvaizdinę kolekcijos fotosesiją.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus