• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvos grožio profesionalė iškovojo 4 vietą Sankt Peterburge

Autorius: Grožioklubas.lt
2009-09-22 10:17:00

Lietuvos grožio profesionalė iškovojo 4 vietą Sankt Peterburge
Rugsėjo 10-13 dienomis Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame tarptautiniame vizažistų, kirpėjų, kūno ir nagų dizaino profesionalų konkurse „Nevskije berega“ („H?????? ??????“) mūsų šaliai atstovavo Lietuvos grožio profesionalų asociacijos narė vizažistė Inga Kavalčinskienė. Ji užėmė IV vietą „Podiumo makiažo“ rungtyje, meistrų kategorijoje. Konkurse dalyvavo 111 įvairių šalių atstovų.

„Tai yra puikus rezultatas, žinant, kad Inga dalyvavo šiame konkurse meistrų kategorijoje pirmą kartą, – sako I. Kavalčinskienės mokytoja, Lietuvos grožio profesionalų asociacijos valdybos narė, tarptautinės kategorijos teisėja vizažistė Birutė Pajėdienė. – Inga yra labai atkakli, valinga, siekianti tikslo, todėl tikiu, kad kitą kartą jai pasiseks dar geriau“. Pasak B. Pajėdienės, šiemet pirmą kartą meistrų kategorijoje dirbusiems profesionalams buvo skirta tik 40 min., tuo tarpu mokinių ir jaunių – viena valanda. „Lietuviškas vizažas ir šiemet skyrėsi nuo kitų šalių vizažų, – pastebi B. Pajėdienė. – Mūsų vizaže dominuoja mažiau spalvų, tačiau parinktos spalvos išsiskyrė sodrumu“.

B. Pajėdienės įsitikinimu, šis konkursas labai naudingas visiems grožio pramonėje dirbantiems profesionalams. Jie susipažįsta su naujomis technikomis, pasidalina patirtimi, tad kasmet suvažiuoja su vis naujomis idėjomis.

Konkurse dalyvavusi ir kaip žiuri narė, B. Pajėdienė sakė, jog šiemet pasikeitė sąlygos ne tik dalyviams, bet ir teisėjams. „Per dalyvių burtų traukimą, kurioje rungtyje dalyvaus, žiuri nebuvo leidžiama išeiti net į vykstančia kosmetikos produktų parodą, kad dalyviai negalėtų kaip nors jų paveikti“, – apie pasikeitimus kalbejo B. Pajėdienė.

Pirmą vietą „Podiumo makiažo“ rungtyje užėmė Sankt Peterburgo atstovė, antrąsias vietas pasidalino Kazachstano ir Baltarusijos, trečiąsias – Rusijos atstovės. Vizažistų darbas konkurse buvo vertinamas pagal atlikimo techniką, spalvų gamos sudėtingumą, originalumą, bendrą įvaizdį. Vizažistai taip pat varžėsi ir „Fantastinio makiažo“ rungtyje.

Konkursas „Nevskije berega“ vyksta kasmet ir yra didžiausias tokio pobūdžio renginys Rusijoje.Nuotraukos ir informacija - Lietuvos grožio profesionalų asociacijos.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus