• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvos Metų Moteris 2010 Neringa Čereškevičienė apdovanojimą skyrė savo mamai

Autorius: LNK
2011-03-01 15:06:00

Lietuvos Metų Moteris 2010 Neringa Čereškevičienė apdovanojimą skyrė savo mamai

LNK televizijos studijoje vykusioje ceremonijoje Lietuvos Metų Moters 2010 titulas suteiktas vaikų muzikos grupės „Tele bim- bam“ įkūrėjai, kompozitorei ir atlikėjai Neringai Čereškevičienei. Laureatė išrinkta 30 narių komisijos ir internetu balsavusios visuomenės sprendimu. Įdomu tai, jog šiemet visuomenės bei komisijos nuomonės sutapo beveik dėl visų laureačių. Šiemet už nominantes tiklalapyje metumoteris.lt ir portale delfi.lt atiduota beveik 105 tūkstančiai balsų.

Iškilminga apdovanojimų teikimo ceremonija bus transliuojama penktadienį per LNK.

90-ąjį jubiliejų švenčiantis žurnalas „Moteris“ iškilias šalies moteris tradiciškai apdovanojo jau 19-tą kartą. „Manau, kad 2010-aisiais mums visiems labai stigo šviesos, žmonių, kurie spinduliuotų gerą energiją, todėl nominuotos buvo tos moterys, kurios turi labai stiprų pozityvumo užtaisą“, –  sakė žurnalo „Moteris“ ir portalo moteris.lt vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė.

Nuo 2009-ųjų Lietuvos Metų Moters apdovanojimų laureatėms įteikiamas renginio simbolis – statulėlės „Sidabrinė lelija“. Jų autorė – skulptorė Joana Noreikaitė. Šiemet buvo nulietos aštuonios statulėlės – septynios pasidabruotos, skirtos papildomų nominacijų laureatėms, ir viena paauksuota. Auksu puošta „Sidabrinė lelija“ atiteko Lietuvos Metų Moters 2010 titulu pagerbtai N. Čereškevičienei.

Statulėlę laureatei įteikė maestro Gintaras Rinkevičius. „Kiekvienas vyras turi turėti savo metų moterį, savo dešimtmečio moterį, savo šimtmečio moterį, – sakė G. Rinkevičius.

„Mano dukra šįryt klausė: „Mama, jei tu tapsi Lietuvos Metų Moterimi, vadinasi, aš būsiu Metų dukra!“ - šypsojosi Neringa. - Noriu padėkoti visai savo metų šeimai - Rapolui, Justui ir Alfredui. O šį savo apdovanojimą noriu paskirti savo mamai, kuri, deja, ceremonijos nesulaukė, bet išbandė visus legalius būdus balsuodama už mane internete. Mama, ačiū Tau“, - savo „Lietuvos Metų Moters“ kalboje sakė N. Čereškevičienė, pajuokavusi, kad verčiau būtų gavusi Metų pergalės ar Metų atradimo apdovanojimus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus