• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvos modelio sėkmė Niujorke (foto)  2 

Autorius: "Baltic model management", Balsas.lt
2009-09-17 08:01:00

Lietuvos modelio sėkmė Niujorke (foto)
Julija Steponavičiūtė

Lietuvos modelis Julija Steponavičiūtė dalyvauja bene visuose pagrindiniuose šių metų Niujorko mados savaitės kolekcijų pristatymuose.

Julija savo karjerą pradėjo pernai puikiu pasirodymu "Gucci" pristatyme Italijoje, o dabar jau žingsniuoja podiumu Niujorke, demonstruodama žinomų Amerikos dizainerių ir mados namų kolekcijas, skirtas 2010 metų pavasariui-vasarai.

Iš Niujorko Julija skris į Milano mados savaitę: ten modelio laukia "Prada" mados namai,  norintys pamatyti ją savo kolekcijos pristatyme.

Julija kol kas - dar moksleivė. Todėl galima numanyti, kad didžiausia šlovė jos laukia ateityje. O  belankydama mokyklą gimtajame Vilniuje Julija mielai dirba ir Lietuvoje. Ji fotografavosi žurnalų “Ieva” ir “Versus” viršeliams, jos nuotraukas galėjote pamatyti žurnaluose “Moteris”, “Laima”, “Expressmada”.

Mergina dalyvavo Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės, Juozo Statkevičiaus, Ramunės Piekautaitės kolekcijų pristatymuose bei vienintelio Lietuvoje užsienio mados savaičių analogo - renginio “Mados infekcija” - dizainerių pasirodymuose. Lietuvoje įgyta patirtis Julijai labai padėjo ir Niujorko mados savaitėje.

Modelio vadybininkas, "Baltic model management" modelių agentūros Vilniuje savininkas Massimo Parisi sako: "Julija nėra tik vieno sezono veidas. Ji turi sugebėjimų, drąsos ir ryžto įsitvirtinti modelių pasaulyje ilgam".

Julija Steponavičiūtė Niujorko mados savaitės metu pristatė šių prekinių ženklų kolekcijas:

BCBG
Lacoste
Prabal (James Scully)
Cynthia Steffe
Ruffian
Rag and Bone
Lela Rose
Herve Leger
Nanette Lepore
Devi Kroell
Marc by Marc (Marc Jacobs linija)  
Zac Posen (šiame šou Julija buvo vienintelis naujas veidas kartu su tokiais modeliais kaip Coco Rocha, Hana Soukupova, Vlada Roslyakova, kt.).

Julija Steponavičiūtę, žinomą ir kaip Julija Step, užsienyje reprezentuoja šios garsios modelių agentūros:  IMG Niujorkas, Elite Milanas, Elite Paryžius, Storm Londonas, Group Ispanija, M4 Vokietija.

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vaiva
2009-12-15 14:17:06
Tokia grazi! Pirma perziurejau nuotraukas, o paskui perskaiciau, kad ji moksleive! atrodo labai subrendusi, klasiskai elegantiska modelio laiysena. desitm balu!
lievs
2009-10-02 03:25:55
lieva