• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Lietuvos talentas“ Mikas pinigus išleis svajonei įgyvendinti  3 

Autorius: TV3
2009-12-29 14:00:00

„Lietuvos talentas“ Mikas pinigus išleis svajonei įgyvendinti
TV3 nuotr.
„Lietuvos talentų“ finalas ošė ne tik nuo pabirusių konfeti, bet ir nuo publikos ovacijų. 12 daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusių talentų nekantriai laukė paskutiniojo verdikto. TV3 populiariosios laidos žiūrovų sprendimu pagrindinį 10 000 eurų prizą ir „Lietuvos talento“ titulą pelnė šešiolikmetis Mikas iš Kauno, publiką nustebinęs dantų muzika.


„Matėte, Mikas laimėjo grodamas dantimis, o aš kitąmet išmoksiu groti ausimis“, – sveikindamas „Lietuvos talentą“ juokėsi projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.


Pirmiausia Mikas puolė į  besidžiaugiančių tėvų glėbį. Sonata ir Dainius Stankevičiai nenustygo vietoje. Abu Miko tėvai ne tik domisi muzika, bet ir yra savo sričių profesionalai. Mikas prieš kiekvieną pasirodymą stebi tėčio reakciją ir domisi ar viską padarė gerai.


„Turiu dešimt tūkstančių priežasčių būti laimingas“, – džiaugsmu netvėrė Mikas.


Šešiolikmetis nesitikėjo, kad finale sulauks tokio didelio palaikymo.


„Kai išgirdau Džiugą tariant mano vardą, pagalvojau, na va, atiteko garbinga antroji vieta. Tik po pusės minutės supratau, kad nieko panašaus. Labai tuo džiaugiuosi. Jūs net neįsivaizduojate kaip“, – nenustoja šypsotis Mikas.


Kauno Saulės gimnazijos dešimtokas dėl savo pasirodymo sulaukė ir nemažai kritikos, todėl pirmiausia jis žada pasigirti auklėtojai, kuri netikėjo jo talentu.


„Laimėtus pinigus saugiai laikysiu banke, nes neišsižadu savo svajonės ir labai noriu studijuoti Italijoje kulinariją“, – sakė talentų nugalėtojas.


Tarptautinio projekto dalyviai, šalies talentai, jau sausio mėnesį pradės turą per Lietuvą. Visur šalyje vyks ne tik geriausiųjų talentų pasirodymai, bet ir naujų tikrųjų talentų atrankos.


„Jau dabar noriu paraginti visus talentingus žmones nepražiopsoti progos. Talentai būtinai atvažiuos ir į jūsų miestą. Mes kitąmet pratęsime šį puikų, gerų emocijų kupiną projektą ir ieškosime naujų tikrųjų talentų“, – sako projekto režisierius ir scenarijaus autorius Mindaugas Meškauskas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
meilute
2010-01-13 20:58:08
kai geraj jis pavere, "gyva" nepasakok ir nepavydek :)
gyva
2010-01-05 16:45:53
mano klasiokai visi tjp moka o kai kurie net geriau...
Mistake
2009-12-29 16:17:10
Jis vienuoliktokas, jei ką. :)