• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Lietuvos talentų“ pusfinalyje triumfavo Pauliaus ir „I.l.i crew“ šokiai
Autorius: TV3
2009-11-24 08:10:00

TV3 nuotr.
Sekmadienį paaiškėjo dar du populiariausio projekto „Lietuvos talentai“ finalo dalyviai. Scenoje pasirodžius antrajam dešimtukui, kovojančiam dėl bilieto į finalinį šou, gerbėjų gretose užvirė aistros. Jau pirmąją balsavimo minutę į priekį išsiveržęs vilnietis Paulius Šinkūnas džiaugėsi pergale. Dvidešimt ketverių metų vyras šokti pradėjo visai neseniai, bet, kaip pats sako, dar suspėjo įlipti į choreografijos traukinį. Pasirodymui Paulius ruošėsi pats, tačiau į salę įžengė kartu su penkiomis šokėjomis, vilkinčiomis juodais kostiumais ir akis paslėpusiomis po domino kaukėmis.

„Kai išgirdau savo vardą, net kojos pačios sulinko... Neturėjau žodžių. Aš – pradedantysis, o žmonės man pasakė „Taip“, – sunkiai emocijas tvardė į laidos „Lietuvos talentai“ finalą patekęs šokėjas.

Vos išėjusį į užkulisius vyrą pasitiko būrys draugų, tikėjusių Pauliaus pergale. Beje, Paulius ne ką mažiau džiaugėsi ir už dar vienus finalininkus – „I.l.i crew“ komandą. Vilniečiai Viktoras ir Gintaras jau po pirmų „Lietuvos talentų“ atrankų, nors ir gavę tris teisėjų „Taip“, buvo nusprendę eiti kas sau, tačiau artimo žmogaus netektis privertė abu susitaikyti.

„Po sekmadienio sėkmės mes tik dar labiau sustiprėjome, tikrai nuoširdžiai ruošėmės pusfinaliui, o dabar jau svajojame apie finalą“, – juokėsi laimingi „I.l.i crew“ nariai. Beje, treniruočių metu Viktoras darydamas triukus vežimėlyje prisisega storiausiais odos diržais, tačiau per pasiruošimus jie beveik visi sutrūko.

„Aš labai džiaugiuosi, kad į finalą pateko talentingi ir atsakingai į savo pasirodymus žiūrintys žmonės. Gaila, šou taisyklės yra griežtos ir ne visiems talentams lemta patekti į kalėdinį finalą, tačiau aš neabejoju, kad Girmantė, sukėlusi tiek daug teisėjų aistrų, pasiekė savo. Ji išėjo į didžiąją sceną kaip tikra solistė ir aš net neabejoju, kad šiai merginai pasiseks – Girmantė neliks nepastebėta“, – apie sekmadienį vykusį antrąjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį sakė laidos režisierius ir scenarijaus autorius Mindaugas Meškauskas.

Kiek labiau nusiminė Virginijus, kuris pergalę beveik siekė ranka.

„Ne visi tikriausiai suprato, ką norėjau pasakyti savo šokiu. Na, ką padarysi“, – apgailestavo žemaitis. TV3  projekto „Lietuvos talentai“ antrame tiesioginiame pusfinalyje žiūrovų balsai šį sekmadienį pasiskirstė taip: Paulius – 6262, „I.l.i crew“ – 2792, Virginijus – 2675, Girmantė – 2352 .


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus