• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Lietuvos talentuose“ – nevienpusiškas talentas iš Ukmergės
Autorius: TV3
2009-10-09 13:19:00

TV3 nuotr.
60-metė Ona Gelonienė TV3 projekto „Lietuvos talentai“ komisiją nustebino ne savo amžiumi, bet užsidegimu ir atvirumu.
Kaune mokyklos bibliotekos vedėja dirbanti, iš Ukmergės kilusi moteris prisipažįsta, kad savo talentą rašyti atrado po skaudžių netekčių.

„Po dviejų labai skaudžių išgyvenimų pajutau keistą trauką rašymui. Vienus žmones galbūt įkvepia gyvenimo džiaugsmai, o mane, kad ir kaip keista, įkvėpė liūdesys. Mano galvoje visuomet buvo daug minčių. Ėmiau jas užrašinėti. Aš jau nuo septynerių metų rašau dienoraštį. Be to, esu mokyklose dirbusi su vaikų teatro grupėmis, rašiau pjeses. Patys ir kurdavom, ir atlikdavom dainas“, – apie kūrybos talentą pasakoja Ona.

Ant „Lietuvos talentų“ scenos šį sekmadienį 19.30 val. išdrįsusi užlipti moteris papasakos ir apie keturias parašytas knygas, bei penkias dar spaustuvėje laukiančias savo eilės.

„Mano talentas – keturios išleistos knygos. Dar esu parašiusi penkias, kurios yra išsaugotos kompiuteryje ir laukia savo eilės. Esu gavusi pagyrimą iš 93 metų senolės, kuri mane pavadino Lietuvos talentu. Aš turiu jų ne vieną. Žinoma, pirmiausiai tai yra knygos ir eilėraščiai. Jų eiles galima naudoti dainuojamoje poezijoje. Norėjau, kad Lietuva tai išgirstų. Ir dar turiu tokį slaptą talentą, kuris atrankos komisijai labai patiko“, – šypsosi Ona pasakodama apie savo gabumus.
Paprašyta pademontruoti slaptą talentą moteris sušuks „Lietuva“ ir liežuviu palies nosį.

„Daug treniruotis nereikėjo, nes aš buvau pokštininkė nuo pat vaikystės“, – sako TV3 laidos „Lietuvos talentai“ dalyvė.
Laidos kūrėjai džiaugiasi įvairiais žmonių sugebėjimais ir projekto populiarumu bei susidomėjimu.

„Mums labai džiugu sulaukti ne tik įvairaus amžiaus, bet ir įvairių talentų turinčių žmonių. Dėl tokio sėkmingo projekto starto Lietuvoje sveikina „Got Talent“ teisių saugotojai „Fremantle“. Jie džiaugiasi, kad lietuviai, įsigiję oficialias teises į šį projektą, atlieka viską pagal formatą ir šios laidos vardą sėkmingai garsina. Po stulbinančios „Lietuvos talentų“ sėkmės su mumis konsultuojasi Gruzijos ir Bulgarijos prodiuseriai, planuojantys šį projektą savo šalyse“, – sako kaip tik šiuo metu pagyrimus iš užsienio kolegų Kanuose priiminėjantis laidos režisierius ir scenarijaus autorius Mindaugas Meškauskas.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus