• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Lietuvos talentuose“ paaiškėjo dvi pirmosios finalistės
Autorius: TV3
2009-11-17 09:36:00

TV3 nuotr.
Sekmadienio vakarą nuo džiaugsmo griaudėjo ne tik „Lietuvos talentų“ scena, bet ir visa „Ūkio banko teatro arena“. Tik dviem dalyviams iš dešimties atiteko laimingieji bilietai į finalą, kiti aštuoni talentai, pelnę mažiau žiūrovų simpatijų, privalėjo pasitraukti iš tolesnės kovos.

„Pagal šio šou formatą iš dešimties pusfinalininkų kiekvieną sekmadienį tik du geriausi pasirodymai keliaus į finalą. Daugiausiai balsų surinkęs talentas patenka iškart, o iš kitų dviejų daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusių atlikėjų vieną išrenka komisija“, – sako TV3 laidos „Lietuvos talentai“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Kiekviename pusfinalyje po visų dešimties pasirodymų TV3 žiūrovai gali balsuoti tik dešimt minučių.

„Balsavimas prasideda ir žiūrovų balsai turi reikšmę tik tada, kada apie tai paskelbia laidos vedėjai. Kitu laiku siunčiamos žinutės neužskaitomos. Visi balsai, atiduoti iki balsavimo sustabdymo, pasiekia gavėjus ir yra sumuojami. Žiūrovų balsus peržiūri auditoriai“, – sako Samas.

Surinktų balsų skaičius pusfinaliuose nėra skelbiamas.

„Mums svarbu ne balsavusiųjų gausa, o tiesiog palaikymas. Svarbiausia yra žiūrovų balsais išrinkti trejetuką – vieną lyderį ir du talentus, kurių likimą nusprendžia teisėjai. Nenorėdami paveikti finalo rezultatų šou balsavusiųjų skaičiaus neskelbiame nė vienoje šį projektą rengiančioje šalyje“, – sakė „Lietuvos talentų“ pirmąjį pusfinalį ir jo repeticijas stebėti atvykusi iš Didžiosios Britanijos Simono Cowellio dešnioji ranka, vyriausioji „Worldwide Production FremantleMedia“ prodiuserė Sheldon Bailey.

Bilietu į finalą šį kartą džiaugėsi angeliško balso Berta ir energija užvedanti aštuonmetė Vaiva.

Jauniausia „Lietuvos talentų“ dalyvė tikėjo savo sėkme ir jau spėjo kūrėjams pažadėti, kad finalui ruošis ypač atsakingai. Už įgyvendintą svajonę Vaiva žiūrovams ir komisijai pažadėjo net akrobatinius triukus.

Kita finalistė, radviliškietė Berta, į populiariausios šalies laidos finalą pateko tik po teisėjų verdikto. TV3 žiūrovai ir už ją, ir už vyrų šokių grupę „Invisible soul“ po Vaivos davė daugiausiai balsų. Adolfas Večerskis iškart merginai pasakė „Taip“, Marijus Mikutavičius nusprendė atsakomybės neprisiimti ir, pasakęs „Taip“ „Invisible soul“ vyrams, šį sudėtingą sprendimą atidavė Rūtai Ščiogolevaitei.
 

„Mano širdis su jumis, „Invisible soul“, bet „Taip“ aš sakau Bertai“, – antrąjį finalininką nulėmė Rūta.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus