• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Lietuvos talentuose“ žiūrovų teismui – dešimt naujų pasirodymų (foto)
Autorius: TV3
2009-11-18 13:36:00

TV3 nuotr.
Šį sekmadienį TV3 laidos „Lietuvos talentai“ gerbėjus pasitiks antras tiesioginis pusfinalis. Dešimt dalyvių pasiryžę ne tik tapti ryškiausiu šalies talentu, bet ir laimėti pagrindinį prizą – 10 000 eurų. Prie tikslo visai priartėjo dvi finalininkės – studentė Berta ir aštuonmetė Vaiva. Berta publiką sužavėjo angelišku balsu, išgirdęs merginą dainuojant Adolfas Večerkis nesulaikė ašarų, o Marijus Mikutavičius sutapatino girdimą melodiją su sielos lengvumu. Vaiva ir „Lietuvos talentų“ žiūrovus, ir komisiją nustebino neįtikėtina energija bei lankstumu.

„Tokios energijos ir noro šokti tau galėtų pavydėti bet kuris suaugęs“, – sakė Rūta Ščiogolevaitė.

Lapkričio 22-osios vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovų verdiktą išklausys antrasis dalyvių dešimtukas.

Vilnietė Girmantė – profesionali dainininkė. Mergina dainuoja gospel ansamblyje, dažnai pritaria įvairiems vyresniosios kartos atlikėjams. Pasiryžusi dalyvauti „Lietuvos talentuose“ Girmantė žinojo, kad teks susigrumti su daugybe dainuojančių talentų, tačiau tvirto teisėjų „Taip“ išgirsti nesitikėjo. Ar pavyks su peršalimu kovojančiai Girmantei įtikinti laidos gerbėjus savo talentu, sužinosite jau visai netrukus.

Romanas – alkoholio parduotuvės darbuotojas. Dainuoti vyras pradėjo neturėdamas kaip praleisti laisvalaikį. Per atrankas teisėjai pastebėjo, kad Romano talentas ne tik puikus balsas, bet ir išraiška.

„Nežinau, labai sunku apsispręsti, kas sunkiau – dainuoti, ar taip elegantiškai kilnoti antakius”, – juokėsi Marijus Mikutavičius.

Dar vienas dalyvis – šokiui neabejingas Paulius.

„Laiku suspėjęs į šokio traukinį”, – taip save apibūdina vyras. Šokti jis pradėjo tik sulaukęs pilnametystės. Judesių ir šokio kultūros Paulius mokosi pats.

„Hardstyle union” – savamoksliai gatvės šokių kultūros propaguotojai iš Kauno susibūrė specialiai „Lietuvos talentams”. Repeticijos mokyklų salėse ir gatvėse nenuėjo veltui – jiems vieninteliams tokio stiliaus šokėjams teisėjai pasakė tris „Taip”. Ar pavyks šokėjams šį kartą nustebinti publiką, sužinosite sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.
Kiti šokio virtuozai –  Viktoras ir Gintaras. „Lietuvos talentų“ atrankose jų duetas sukėlė tikrą sumaištį. Neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Viktoras eidamas į šou turėjo konkretų tikslą. Vaikinas nori įrodyti, kad dangstytis negalia – neverta.
„Net ir sėdintieji vežimėlyje yra tokie patys kaip gebantys vaikščioti savo kojomis. Mes galime ir sportuoti, ir džiaugtis gyvenimu”, – sako Viktoras ragindamas neįgaliuosius neužsisklęsti savyje.

Sunku net įsivaizduoti, ką vyrai pademonstruos norėdami patekti į finalą, kai per pirmuosius pasirodymus įrodė, kad ant rankų stovėti galima net neįgaliųjų vežimėlyje,

Marijampolietė žurnalistė Gerda Stiklickienė ant rankų stovėti nemoka, tačiau pati kuria dainas. Keista, bet atrankose ji atliko ne savo kūrinius, o parodijavo Džordaną Butkutę.

„Jei kažkas dainuoja mano kūrinius, kodėl aš negaliu parodijuoti žinomų atlikėjų, juolab kad sugebu dainuoti Džordanos balsu”, – juokiasi Gerda.

Ką ji pasirinks šį kartą – savo ar kito žymaus atlikėjo dainą, pamatysite „Lietuvos talentų“ antrajame pusfinalyje.
Populiariausioje šalies laidoje pasirodė gausus beat boxerių būrys. Domas – vienas iš gavusiųjų tris „Taip”. Ar pavyks šiaulietčiui pranoktį patį save?

Alytiškė Paulina teisę dainuoti iškovojo net sirgdama. Mergina sako neįsivaizduojanti gyvenimo be muzikos. Tačiau pabrėžia, kad jei nepavyks „Lietuvos talentuose”, ji mielai užsiims interjero dizaino kūryba ar tiesiog madų demonstravimu.

Virginijus iš pamario savo pasirodymu iki ašarų privertė juoktis ne tik teisėjus, bet ir „Lietuvos talentų” atrankų žiūrovus. Savamokslis rašytojas, poetas, šokėjas, režisierius – savo talentus vardijo vyras, pavergęs ne tik linksmumu, bet ir „auksine” tapusia fraze: „Kas aš, aš tik akmenėlis Žemaitijos žemėje, o tikrieji perlai, deimantai esate jūs”.
Mažosios meninės gimnastikos čempionės Evelina ir Monika net eidamos į varžybas nesijaudina taip, kaip pirmą kartą pasirodžiusios „Lietuvos talentų” scenoje.

„Baisiausia, kad nepasitemptume kojų raumenų, nes tada turėtume nutraukti pasirodymą, nors labai norime laimėti”, – šypsosi mažosios mergaitės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus