• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lino Adomaičio dainoje – 33 šou biznio vardai  3 

2008-07-31 00:00:00

Lino Adomaičio dainoje – 33 šou biznio vardai
A. Krisčiūno nuotr.
Linas Adomaitis pristato naują kūrinį „Aš tau sakau“. Šįkart atlikėjas kiek ironiškoje ir tuo pačiu linksmoje dainoje kalba apie visiems žinomus šou verslo atstovus.  

Dainininko ir prodiuserio Lino Adomaičio vasaros „racionas“ – poilsis prie ežero ir darbas garso įrašų studijoje. Atlikėjas jau įpusėjo savo solinį albumą, kuriame puikuosis dainos, įrašytos kartu su Eurika Masyte, Pieno lazeriais, Vaidu Baumila, Tanoka Beard bei solinės kompozicijos.

Viena paskutinių Lino dainų - „Aš tau sakau“ šiandien siūloma klausytojams radijo stotyse ir interneto portaluose. Šiame kūrinyje Adomaitis dainuoja apie Lietuvos šou biznio atstovus ir žiniasklaidos formuojamą modelį.  

Dainoje „Aš tau sakau“ paminėti 33 žinomi Lietuvos veidai. Prodiuseris teigia, kad veidai - tai viena iš pagrindinių jo kuriamo albumo kertinių temų: „Skirtingi žmonių charakteriai, požiūriai, tikslai, vertybių skalė ar jų kuriami darbai – viena įdomiausių temų, apie kurias rašoma spaudoje. Šioje dainoje asmeniškumų nedaug, be to, daugelis žmonių, apie kuriuos dainuoju, – yra mano bičiuliai. Čia sudėjau gana populiarias straipsnių ar interviu tezes, paminėjau atlikėjus, apie kuriuos dažniausiai eskaluoja žiniasklaida.“ – pasakojo dainos autorius.

Ironiško turinio dainų Linas jau yra anksčiau įrašęs kartu su atlikėju Hokšila. Tai visiems gerai žinomi kūriniai „Stano – Milano“, „Pasaulis gražus“ ir kt. Juose vaikinai palietė tam tikras socialines temas apie pop kultūrą ir jos atstovus bei apdainavo, koks pasaulis gražus yra merginoms, kurios dažosi plaukus peroksidu.

Šiandien Linas Adomaitis dainuoja „Aš tau sakau“ apie žymius Lietuvos šou biznio veidus. Atlikėjas taip pat ruošiasi svarbiam įvykiui – Centrinėje Amerikoje pas indėnus filmuoto video klipo pristatymui, kurio oficiali vieta ir data MTV rugsėjo 15 dieną.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Barbė
2008-08-01 00:20:15
*Graži daina
vika
2008-07-31 23:42:06
is stano ir nera nieko gero, aisku, tolerancija geras dalykas, bet, kai kalbama apie kultura, tai nepykciau ant adomaicio.
bench
2008-07-31 20:19:12
maniau,kad jis normalus dainininkas,bet kaj nx isgirdau kad varo ant stano taj supykau....dainuok tas dainas bet jausk ir rybas asile