• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Madų šou "Apkalbos" pristato savo kolekcijas  1 

2008-03-27 00:00:00

"Apkalbos" sparčiau nei bet koks virusas skverbiasi į Kauno visuomenės gyvenimą. Gimęs bevardžiu, kameriniu, kūrybiniu pasipuikavimu prieš kolegas, studentiškos mados šou prieš dešimt metų gavo vardą, prieš šešerius metus išėjo už Kauno kolegijos sienų ir ėmė keliauti per miesto klubus. Šiemet "Apkalbos" kviečia dar garsiau apkalbėti tiek save, tiek ir ten dalyvausiančias būsimąsias šalies mados žvaigždes.

Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino specialistai ruošia aprangos dizainerius ir šiemet išleis 37-tąją aprangos dizainerių laidą.

Kovo 28-ąją Madų šou "Apkalbos" jūs išvysite šias kolekcijas.

KOLEKCIJOS

Vidmina STASIULYTĖ, Vilniaus kolegija Dizaino ir technologijų fakultetas
"Moderni erozija" / "Modern Erosion"

Ko Tau visada trūksta? Gal laiko? Įsivaizduok, jog vieną dieną per nuolatinį skubėjimą Tu pamiršti net apsirengti! Kas įvyksta spintoje, išduoda ši kolekcija. Drabužiai, aksesuarai suauga į vieną, rūbo detalės susiklijuoja, nutrupa, nutįsta, surūdija, supelija, išblunka iki bespalvės medžiagos, kostiuminis audinys suplonėja iki suknelinio audinio ar suyra iki smulkinto medvilnės pluošto, rūbas grįžta į lekalo, daigstymo stadijas, žieminiai drabužiai susidraugauja su vasariniais, moteriški – su vyriško garderobo detalėmis.

Kristina MIKŠTAITĖ, Vilniaus kolegija Dizaino ir technologijų fakultetas
"Tukanas" / "Toucan"
Šios kolekcijos asociacija kilo iš gamtos. Ryškiaspalvis savanų sparnuotis – tukanas, išnyra drabužiuose ir tampa pagrindiniu kolekcijos akcentu. Lengvi, minkšti, kritūs audiniai įkūnija laisvas formas. Kolekcijoje jaučiamas jaunatviškas šėlsmas, paslaptinga nuotaika.

Aušra BOGUŠAITĖ, Ina GRIGALIŪNAITĖ
"+ -" ("plius minus")
Plius - minus. Kas per mažai pridedi, kas per daug minusuoji. Žaidimas detalėmis atskleidžia trauką priešingybėms..

Toma JANKAUSKAITĖ, Kauno kolegija J. Vienožinskio menų fakultetas
"Bouquet"
Ši kolekcija, tai puokštė, kurioje vyrauja drąsios, ryškios ir juoda spalvos. Originalūs, pačios kurti ir dekoruoti audiniai. Gyvas, persipinančių linijų žaidimas. Jaunatviška ekspresija, o kartu ir moteriška elegancija. Tai viskas ko reikia norint būti pastebėtai.

Vaida JANUŠKEVIČIŪTĖ, Kauno kolegija J. Vienožinskio menų fakultetas
"Afrikos būgnai" / "African drums"
Šiltas vėjo gūsis...Basa pėda karštame smėlyje...Tolimas būgnų ritmas...Paslaptinga ir kerinti Afrikos kultūra su visur slypičiomis dvasiomis ir dievybėmis...Tai įkvėpimas ir siekiamybė...

Agnė STUKAITĖ, Kauno kolegija J. Vienožinskio menų fakultetas
"Myyyliu meškiuką!..."/ "I looove Teddy Bear!..."
Bene vienintelis dalykas, kurį mes visi tikrai mylime, yra vaikystėje turėtas minkštas, jaukus ir nerūpestingas meškiukas... Ši kolekcija skirta visiems, kurių širdyje vis dar yra tas vaikas, kuris be galo myli meškiukus...

Matas RAUDONIS, Vilniaus dailės akdemija Kauno dailės fakultetas
"Lengvas" / "Light"
Ši kolekcija skirta pažvelgti į spalvos ir medžiagos lengvumą, spalvų žaismą, ...

Aurelija BALVOČIŪTĖ, Vilniaus dailės akademija Telšių dailės fakultetas
"Kokeriubaiā€¯
Tai improvizacija archajiškos aprangos tema ir žaidimas trikotažo galimybėmis, kuomet siūlas tampa įvairiausiais spalviniais bei faktūriniais paviršiais.

Žygimantė ASTRAUSKAITĖ, Sandra ALUTYTĖ, Dalia JAKŠTIENĖ, Dovilė KAZLAUSKAITĖ, Aistė BUTKEVIČIŪTĖ-NORMANTIENĖ, Vilniaus dailės akademija Telšių dailės fakultetas
"Amžių arka"/" Arch of century"
Alternatyvios mados projektas "Amžių arka". Kolekcijai įkvėpimo ieškojome vartydamos šrifto ir kaligrafijos, mados ir architektūros istorijos knygų puslapius. Užsklandoms panaudotos būsimų bakalaurių Linos, Editos, Jurgitos ir Ievos tekstilinės kompozicijos.

Kristina NARBUTAITĖ, Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto absolventė
"Dvynys" / "Twin"
"Dvynysā€¯ – svarbus balansas tarp to, kas yra vienoda ir to, kas skirtinga.
Jis vienas, bet kartu jie dviese, jis individualus, bet be kito "jo" jis neįdomus. Jie nelieka nepastebėti, traukia akį visų, praeinančių pro šalį. Originalumas, elegancija, grakštumas yra išreikštas linijinių Moters figūrų dekoru, atsikartojančiu pikiavimo būdu tinkamiausiose gaminio detalėse.
Juk tik dvynys turi lygiai tokią pačią savęs "aš" dalelę šiame pasaulyje.

Aistė RIEDKAITĖ, Kauno kolegija J. Vienožinskio menų faklutetas
"Dinamikaā€¯ / "Dynamicsā€¯
Kolekciją sudaro šeši modeliai. Suknelių audiniai lengvi, dekoruoti siūlais. Paltas dekoruotas vilna. Vyraujanti spalva – pilka, akcentai – žalios, oranžinės, juodos spalvos. Vienas modelis rožinės spalvos.

Laima LUPEIKIENĖ, Vilniaus dailės akademija Telšių dailės fakultetas
"Dublis-X" / "A double-x"
Užgimus klasika tikroji
Įgijus vertę laiko tėkmėje
Žaismingai keičiantis stilių įvairovei
Naujai atsikartoja mūs aprangoje.

Jurgita ZOKAITYTĖ, Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto absolventė
"Kaliausėā€¯ / "Scarecrowā€¯
Drabužių kolekcija skirta mergaitei, paauglei. Tokio amžiaus, kai vaikiški rūbai per "mažiā€¯, o suaugusių per "rimtiā€¯. "Kaliausėā€¯ – maištinga, drąsi ir linksma. Visas paaugliškas maksimalizmas ir protetas prieš nusitovėjusius stereotipus parodomas audinių margumu, spalvos ryškumu ir detalių gausumu. Tai gatvės jaunimo mada.

Sonata MILIAUSKATĖ, Kauno technologijų universitetas Dizaino ir technologijų fakultetas
"Šilta kai šaltaā€¯ / "Warm when coldā€¯
Kolekcijos "Šilta kai šaltaā€¯ modeliai sukurti iš natūralų medžiagų. Kaip pagrindinis akcentas naudota karšta vilna. Modelio pagrindas pasiūtas iš kostiuminio audinio, aksesuarai iš lakuotos bei violetinės spalvos odos.
Arba:
Šilta, kai šalta – šis žodžių derinys apibūdina kolekcijos praktiškumą, taip pat atskleidžia šiuolaikinės mados tendencijas. Tik švelni ir šilta vilna apgaubs jus, ir leis pasijusti lyg pūkųpatale. Nors už lango speigas ir puga – jums šilta , nors šalta.

Inga ŠULCE, Latvijos dailės akademija
"Iguanos pavasaris" / "Iguana"s spring"
"Iguanos pavasarisā€¯ tai istorija apie roplį, kuris mėgsta šildytis saulėje – iguaną, kuris gyvena tropiniuose atogrąžų miškuose, netoli vandens šaltinių, tokių kaip upės ar upeliai ir mėgsta šiltą orą. Iguana įkvėpė mane sukurti šia kolekciją.

Anadolu University
"Gyvenimasā€¯ / "Lifeā€¯
Gyvenimas ir viskas kas jame yra.

Gabrielė DAMINAITYTĖ
"Etno-destrukcija" / "Etno-destruction"
Tempas.Nuolatinis ritmas ir užimtumas,urbanizacija... tai anaiptol nereiškia,kad šviesmečiais esam nutolę nuo savo tautos šaknų ,papročių.Tiesiog visa tai atrodo kiek kitaip.Adaptuota šiai dienai.Kolekcijoje svarbiausia vientisas audinys, naturali lino spalva, disfunkcionalumas bei formu plastika.

Giedrė JUOČYTĖ ( "XXI amžiaus medžioklėā€¯),
Inga BROVKAIĖ ( "4 pavasario akimirkosā€¯),
Renata SAVONYTĖ ( "Paslėptos mintysā€¯),
Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto odos specializacijos studentės
Odiniai aksesuarai drąsioms, individualioms, turinčioms ryškų charakterį merginoms ar moterims, nebijančioms mesti iššūkį, pabrėžiantys moteriškumą ir individualumą bei odines kaukes, slepiančios veidą ir tikrąsias mintis.

Ramunė PETRULYTĖ, Kauno kolegija J. Vienožinskio menų fakultetas
"Imituojant istoriją"
Švelnumas ir griežtumas. Lengvumas ir suvaržymas. Lengva elegancija ir karo drabužių įtaka. Kurdama kolekciją, savo koncepsiją siejau su Senovės Romos vyrų karo drabužiu. Lengvos medžiagos ir draperijos derinamos su odos imitacija ir šiurkščiu kailiu. Kolekcijos vizija – ne kopija, o improvizacija. Blyksnis to, kas buvo istoriniu laikotarpiu, įkvėpė tam, ką išvysite kolekcijoje.

UAB "Omniteksasā€¯ ir Ieva PAKAMANYTĖ
"Truputis pasakųā€¯ / "Some storiesā€¯
Uždaroji akcinė bendrovė "Omniteksasā€¯ - tai kokybiški trikotažo bei tekstilės gaminiai ir racionalus gamtos išteklių panaudojimas. Tokių aukštumų savo veikloje gali pasiekti tik svajojantys ir kuriantys. "Omniteksasā€¯ dėka Ievos Pakamanytės nori padėti Jums trumpam prisiliesti prie pasakų, kad nepamirštumėt svajoti..

Rita RADAVIČIŪTĖ, Kauno kolegija J. Vienožinskio menų fakultetas
"Molekulės" / "Moleculesā€¯
Kolekcijoje vyrauja keletas geometrinių formų:kvadratai ir apskritimai, pastaruosius naudojau visuose modeliuose,tik keičiau dydžius. Keleto rūbų piešiniai primena molekulių schemas. Būtent molekulių shemos ir yra rūbų dekoravimo idėja. Audinius rinkausi naturalius:lina,silka.Idėjau daug rankų darbo: vyrauja batika ir karpiniai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
grazus
2009-01-12 13:00:49
na ka mergaites truputi pakvailiojo ir tiek netikiu kad jos ten daugiau bendrautu.