• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Madų šou "Apkalbos" žada nepamirštamą reginį

2008-03-21 00:00:00

Madų šou

"Apkalbos" - dešimtasis jubiliejinis madų šou, kuriame netrūks ekspresijos, gyvenimo džiaugsmo, spalvų ir idėjų. Talentingi jauni dizaineriai ketina padaryti viską, kad blogų apkalbų nebūtų.

Madų šou "Apkalbos" organizatorių pagrindinis tikslas – surengti Kauno miesto gyventojams ir svečiams puikų mados renginį, populiarinti mados, kaip meno formos, kultūrą, pristatyti jaunų menininkų kūrybą, atrasti naujus mados srities talentus, paskatinti juos platesnei veiklai.

Lietuvoje skundžiamasi dėl pačios visuomenės požiūrio (o gal jo nebuvimo) į mados kultūrą. "Apkalbos" siekia populiarinti originaliąją vienetinių kūrinių madą Lietuvoje bei taip ugdyti stilingą visuomenę, keičiant nusistovėjusį visuomenės požiūrį į madą kaip į masinį reiškinį ir pateikti ją kaip meno formą.

Šou metu atsiranda daug galimybių atrasti naujuosius talentus, skatinti jų kūrybą bei ugdyti talentą. Renginio organizatoriai padeda šiem jauniems dizaineriams rasti nišas tolesnei veiklai. Šis, jau ne vienerius metus organizuojamas renginys, padėjo žengti pirmuosius žingsnius pripažinimo ir populiarumo link daugeliui dabar jau garsių ir žinomų Lietuvos dizainerių. Jame pirmąsias savo kolekcijas pristatė Egidijus Sidaras, Egidijus Rainys, Lina Kriaučeliūnaitė, Indrė Budreckytė, Laura Dailydėnienė, Vėjūnė Sudarytė, Remigijus Uzdras, Audronė Indrėliūnaitė, Kristina Kruopenytė ir kt.

"Tikimės, jog šiemet renginys "Apkalbos 2008" padės sužibėti ne mažiau ryškiems talentams. "Apkalbos 2008" įkvepia miestietį domėtis mada ne kaip masiniu reiškiniu, o kaip meno forma, sudaro sąlygas ją pažinti, ugdo stiliaus supratimą, siūlo jam būti individualiam, originaliam," – kalbėjo madų šou "Apkalbos" organizatoriai.

"Apkalbos" sparčiau nei bet koks virusas skverbiasi į Kauno visuomenės gyvenimą. Gimęs bevardžiu, kameriniu, kūrybiniu pasipuikavimu prieš kolegas, studentiškos mados šou prieš dešimt metų gavo vardą, prieš šešerius metus išėjo už Kauno kolegijos sienų ir ėmė keliauti per miesto klubus. Šiemet "Apkalbos" kviečia dar garsiau apkalbėti tiek save, tiek ir ten dalyvausiančias būsimąsias šalies mados žvaigždes.

Laukiame Jūsų kovo 28 dieną 20 val. naktiniame klube "Sin" (Kaunas).
Padovanosime Jums neeilinį vakarą, pagardintą mados idėjomis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus