• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Mis Arabija“ sveria net 90 kilogramų (apklausa)  17 

Autorius: R. Mačiulytė, pagal woman.ru.
2009-11-26 16:23:00

Mawadda Nour iš Saudo Arabijos gali didžiuotis savo pergale „Mis Arabija 2009“ konkurse. Ji nurungė 16 dalyvių (18-24 m.) iš įvairių arabų šalių. Mawadda sugriovė gražuolių konkursuose galiojančius grožio standartus ir įrodė, kad karūną gali laimėti net ir 90 kilogramų sverianti mergina su hidžabu.

Kai konkurso komisijos nariai vienbalsiai paskelbė, jog 23 metų Mawadda tapo nugalėtoja, salėje kilo didžiulis skandalas. Pasigirdo šūksniai, jog rezultatus lėmė politiniai interesai. Protestuotojų nuomone, mergina su tokiu svoriu negalėjo tapti net konkurso finaliste.

Pati nugalėtoja visiškai nekompleksuoja dėl savo svorio ir labai džiaugiasi pergale. Pasipuošusi auksine karūna, ji mielai pozavo šalia kitų konkurso dalyvių, kurių išvaizda atitinka visus grožio standartus. Skirtingai nei kitos dalyvės, Mawadda konkurse pasirodė su hidžabu – tradicine moterų musulmonių skarele.

Viename interviu mergina prisipažino, kad kasdieniame gyvenime niekada nenaudoja kosmetikos, yra labai religinga ir svajoja apie šeimą. Paklausta, ar sutiktu nusifotografuoti ant žurnalo viršelio, ji atsakė: „Taip, bet tik su hidžabu“.

Įdomu tai, kad apvalesnių formų merginos vis dažniau vaikšto ant podiumų ir siekia įrodyti, jog papildomi kilogramai nėra didžiulė kliūtis siekiant grožio aukštumų. Pavyzdžiui, praeitais metais modelių agentūros „Model Plus“ modelis Chloe Marshall tapo „Mis Anglijos“ pirmąja vice mis. Net ir būdama 178 cm ūgio bei sverdama 80 kilogramų ji sugebėjo pavergti komisijos narius. Įdomu, ar Lietuvoje tokių kūno formų mergina galėtų laimėti grožio konkursą?

Kviečiame jus sudalyvauti apklausoje ir pasidalinti nuomone apie „Mis Arabija“ nugalėtoją. Kadangi po konkurso buvo sulaukta daug skeptiškų nuomonių, tai mums smalsu, ką mąsto apie šią pergalę mūsų skaitytojos.

 

Ar „Mis Arabija 2009“ verta nugalėtojos titulo?
Taip! Pats metas keisti grožio standartus!
375 (67.69 %)
Ne! Tokių formų mergina negali dalyvauti grožio konkurse!
98 (17.69 %)
Tegul kitose šalyse putlutės laimi, bet Lietuvoje to nebus!
81 (14.62 %)

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jjj
2009-12-05 20:37:48
Grazios tos apkunios moterys(kaip persikai)
mis algoria
2009-12-01 00:28:48
kiek iziuriu,graziausia mis Algoria ar kaip ten
grieztas ne!
2009-12-01 00:27:06
negrazi ji!