• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Misis Ukrainos" komisiją Skaistė sužavėjo dainavimu (foto)

2009-01-29 00:00:00

"vakarozinios.lt" info; nuotr.

"Olialia pupytė" Skaistė Steikūnaitė visą praėjusią savaitę viešėjo Ukrainoje, čia dalyvavo "Pani Ukraina 2008" ("Misis Ukraina) rinkimuose. Lietuvaitė konkurse laimėjo trečiosios vicemisis titulą, - rašo dienraštis "Vakaro žinios".

Ne, jūs nesupainiojote - lietuvaitė dalyvavo Ukrainos ponios rinkimuose. Jie - tarptautiniai. Tokia tradicija tęsiama jau daugelį metų. Konkurso rengėjai nuolat pasikviečia kelias atstoves iš Baltijos šalių. 2007-aisiais mūsiškė Renata Voitechovskaja laimėjo "Misis Ukrainos" karūną. Šiemet Lietuvai atstovavo S.Steikūnaitė. Ukrainos ponių rinkimuose dalyvavo ir Rusijos atstovė.

"Mudvi visi vadino užsienietėmis. Su rusaite labai susibičiuliavome, netgi gyvenome kartu. Be to, esame panašaus tipažo", - tikino Milano modelis Skaistė.

Pasak "Olialia pupytės", "Misis Ukraina 2008" nebuvo vien tik grožio konkursas. Komisija atsižvelgė ir į merginų bei moterų talentą, asmenybę. Septyniolikos konkursančių amžius buvo labai įvairus. "Nuo 23-ejų iki 40 metų. Ne visos jos ištekėjusios ir auginančios vaikus. Šeimyninė padėtis nebuvo svarbiausia. Pavyzdžiui, vakaro karaliene tapusi mergina buvo netekėjusi. Tačiau, ko gero, komisiją sužavėjo savo ypač ilgais plaukais, kurie siekė kelius", - prisimena S. Steikūnaitė.

Beje, lietuvaitė konkurse taip pat visus pakerėjo. Ji ne tik pelnė trečiosios vicemisis titulą, "Mis švelnumas" statulėlę. "Olialia pupytė" sužavėjo komisiją savo talentu - dainavimu.

Savo sugebėjimus konkurso finale turėjo galimybę pademonstruoti tik devynios iš septyniolikos konkurso dalyvių. Patys originaliausi talentai buvo rodomi finalo vakarą. Skaistė pateko į finalą, ji atliko Lizos Minelli kūrinį "Cabaret".

Beje, merginos finale baiminosi ne suklupti ar per visą savaitę trukusias repeticijas išmoktus žingsnelius pamiršti, bet į klausimus atsakinėti. Mat finalą vedė žinomas Rusijos stilistas Sergejus Zverevas. Jis vadinamas pačiu ekstravagantiškiausiu Rusijos pramogų verslo personažu, prabangos karaliumi, žmogumi-provokacija. Daugelis jo frazių jau tapo istorija: "Viešpatie, ir kam gi atiteks toks grožis? Galėčiau, pats save išprievartaučiau!" Tačiau velnias, matyt, ne toks baisus, kaip apie jį kalbama. Konkursantės liko patenkintos galimybe iš arčiau pabendrauti su vienu skandalingiausių Rusijos personų.
 
 
 
 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus