• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Miuziklas Tadas Blinda jau greit!

Autorius: Domino teatras
2011-11-04 13:20:00

Miuziklas Tadas Blinda jau greit!
Š. m. lapkričio 8 ir 9 dienomis „Domino“ teatras Vilniuje savo gerbėjams po metų pertraukos pristatys atsinaujinusį miuziklą „Tadas Blinda“. Miuziklas žiūrovus nustebins ne tik naujais veidais iš Lietuvos žvaigždžių padangės, pasikeitusiu pagrindinio vaidmens atlikėju, bet taip pat specialiai šiam spektakliui Andriaus Mamontovo sukurta muzika, kuri suteiks dar aštresnį prieskonį legendinei Tado Blindos istorijai.

A. Mamontovas spektakliui sukurė naują muziką

Legendinio svieto lygintojo Tado Blindos istorijai perteikti šį kartą pasirinkta „Domino“ teatro scena. Jau klasika tapusias miuziklo dainas „Šiandien ir vėl pražydo rugiai“, „Mortos daina“, ir kt. papildys nauji kūriniai. Specialiai šiam atsinaujinusiam spektakliui muziką sukūrė Andrius Mamontovas ir Gintautas Venislovas, žodžius parašė Martynas Bialobžeskis. Nauji kūriniai padės atskleisti iki šiol paslaptimi buvusias miuziklo vietas. Dabar žiūrovai supras, kas yra Kristina, ir koks iš tiesų buvo Edmundo planas. 
Anot miuziklo režisieriaus Ramūno Marcinkaus, A. Mamontovo muzika turi lyrinį ir kiekvieną žmogų paliečiantį užtaisą. „Tokios muzikos tiesiog negalime neįsileisti į širdį“ – tikina R. Marcinkus. Anot jo, visus kūrinius „Domino“ teatro scenoje atliks garsiausi Lietuvos dainininkai.
 

Kūrybinė grupė pasipildė  žiūrovų mylimu atlikėju

Teatrinėje „Tado Blindos“ istorijos versijoje žiūrovai išvys daugelį mylimų ir žinomų aktorių. Prie kūrėjų grupės prisidės Renata Voitechovskaja, kuri miuzikle taps Kristina, Povilas Meškėla, kuris persikūnys į Motiejaus vaidmenį, pasaulinį pripažinimą pelniusi Evelina Anusauskaitė drauge su jau žiūrovams pažįstama miuziklo senbuve ir žinoma daininke Vaida Genyte kurs Mortos vadimenį, o Raimondas Baranauskas taps Tijūnu.

„Domino“ teatro scenoje taip pat debiutuos naujasis Tadas Blinda. Koncertinėje miuziklo dalyje pagrindinį vaidmenį kurs Vaidas Baumila, tuo tarpu svieto lygintojo personažą vaidybinėje dalyje kurti patikėta dviems žiūrovų mylimiems aktoriams – Jokūbui Bareikiui ir Andriui Bialobževskiui. Istorijos pasakotojui Gabrieliui Liaudanskui–Svarui buvo parašyti nauji tekstai. Tačiau kitaip nei G. Liaudanskui–Svarui įprasta, šįkart jis ne repuos, o dainuos.
 
Miuziklas teatro scenoje taps stipresnis

„Miuziklas – tai muzikos, apšvietimo, atlikėjų ir visos kūrybinės grupės darbo sintezė” – sako miuziklo režisierius Ramūnas Marcinkus. Ilgąjį savaitgalį, kai visi atsostogavo ir lankė artimuosius, visa kūrybinė grupė kartu su pasaulinio garso lenkų choreografe Paulina  Andrzejewska repetavo. Anot, R. Marcinkaus, nepaisant intensyvių repeticijų, kūrybinė grupė pasikrovė energijos, ritmikos ir miuziklui būdingos nuotaikos, kuri nedidelę teatro salę tiesiog sudrebins.
 

Paklaustas, kaip miuziklo galėtų būti vertinimas, R. Marcinkus vienareikšmiškai sako, kad tik teigiamas. „Profesionalių dainininkų ir aktorių komanda bei A. Mamontovo muzika herojaus gyvenimą prikels tarsi iš naujo”– įsitikinęs R. Marcinkus.

Žiūrovai teatro scenoje išvys dviejų dalių, daugiau nei 1 h 45 min. kerintį reginį. Miuziklo „Tadas Blinda“ premjera įvyks lapkričio 8 ir 9 dienomis „Domino“ teatre Vilniuje,  15 d. Alytaus teatre, 22 d. Utenos kultūros centre, 24 d. „Girstučio“ kultūros ir sporto centre Kaune, 30 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus