• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Modelio karjeros pradžia – iškart nuo Paryžiaus  2 

Autorius: olialia.lt info.
2009-10-05 12:00:00

Modelio karjeros pradžia – iškart nuo Paryžiaus
olialia.lt nuotr.

„Olialia Models“ agentūros modelis ir viena iš konkurso „Mis Lietuva 2009“ finalisčių Asta Kaukaitė  neseniai sugrįžo iš Paryžiaus. Ten ji ruošėsi griausmingam modelio karjeros startui.

„Ne tik meilės, bet ir mados sostinėje Paryžiuje praleidau visą savaitę, per kurią dalyvavau bandomosiose fotosesijose, lankiausi įvairiose modelių agentūrose, susipažinau su mados pasaulio atstovais. Be viso to, spėjau ir apžiūrėti, ir įsimylėti šį miestą“, - sakė iš pirmosios savo gyvenimo kelionės neseniai sugrįžusi Asta. Ji prisipažino: vienai pirmą kartą gyvenime keliauti į užsienį, kur net tiksliai nežinai, kas tavęs laukia, buvo baisu. „Tačiau tik iš pradžių. Neilgai trukus jau jaučiausi puikiai ir žavėjausi vietiniais, kurie yra be galo malonūs, draugiški ir nesiskiria su šypsena“, - sakė mergina, geros nuotaikos ir šypsenų pasigendanti Lietuvoje.

Ne vieną modelių agentūrą aplankiusi A. Kaukaitė prisiklausė pagyrimų dėl gražių akių ar labai moteriškos figūros. „Daugelis modelių negali pasigirti moteriškais kūno linkiais, o aš – priešingai. Dėl to iš kai kurių agentų girdėjau nemažai pagyrimų. Tiesa, vien tik džiaugtis tuo negaliu, kadangi pasportuoti ir patobulinti figūrą vistiek teks“, - prisipažino Asta. Pasibaigus konkursui „Mis Lietuva“ ji svajoja išvažiuoti į šią šalį padirbėti. O pirmojo darbo pasiūlymo iš garsios „Metropolitan“ modelių agentūros ji jau sulaukė!
 
 
Tačiau iki tol Astai dar reikia nemažai pasiruošti. „Šios kelionės metu įvertinau, kaip svarbu modeliui pasitikėti savimi, būti drąsiai, mokėti save pateikti ir išreikšti emocijas. Antraip tave lengvai pakeis kita mergina, nes konkurencija yra milžiniška. Tačiau aš labai noriu, kad man pasisektų ir todėl jau dabar namuose praktikuojuosi, prieš veidrodį mokausi išreikšti skirtingas emocijas. Nes fotosesijos – labai sunkus darbas, kur dirba ne tik kūnas, bet ir veidas. Tobulėti dar tikrai turiu kur. Be to, aš esu toks žmogus, kuris viską nori padaryti idealiai“, - dalinosi kelionės įspūdžiais išvaizdi gražuolė.
 


„Olialia Models“ agentūros vaodvės Rūtos Bartašiūtės komentaras:

„Asta buvo pristatyta 6 geriausioms Paryžiaus agentūroms. Jos tipažas labiausiai tiko „Metropolitan“ agentūrai, kuri ir reprezentuos Astą Paryžiaus rinkai. Tai tikrai nebuvo jos, kaip modelio, paskutinė kelionė į užsienį – A. Kaukaitės laukia ir dar viena Azijos modelių agentūra. Tikrai matau didelį šios merginos norą toulėti, todėl jai linkiu kuo didžiausios sėkmės.“
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tomas
2009-10-10 02:43:36
Nieko neipatingos merginos tokiu neva "modeliu" galima gatvese suskaiciuoti tukstanciais tik va nevisos gali ir nori apsinuoginti priesh visa tauta.
as
2009-10-07 07:31:19
egle.123bemyhost.com/z.html