• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Net stipriai karščiuodama Eglė triumfavo „Muzikos akademijoje“
Autorius: LNK
2009-11-09 09:13:00

LNK nuotr.

LNK „Muzikos akademiją“ šeštadienį paliko naujokė Justina, o kovą laimėjo stipriai karščiuodama ir medikų perspėta saugoti balsą Eglė.

Karščio šį šeštadienį „Muzikos akademijos“ scenoje buvo kaip niekad daug. Net visko mačiusius šou prodiuserius nustebino Nerijaus elgesys: scenoje jis spontaniškai nutarė pašokdinti griežtąją Rositą Čivilytę. Pasirodymas virto pašėlusiu ir netikėtu šou – prie dūkstančių Čivilytės ir Nerijaus prisijungė Kastytis Kerbedis ir Mindaugas Stasiulis.

„Maniau, jau reikės kviesti apsaugą“, - po tiesioginiame eteryje staiga įvykusio nesurežisuoto šou sakė Inga Jankauskaitė. O Nerijus įrodė: jis scenoje - nebūtinai stuobrys, o išties žino, kaip priblokšti.

Prie šou dalyvių prisijungė dvynukės iš Tauragės Goda ir Gabija. Jos projekte dalyvaus kaip vienas vienetas. „Lietuvą jau išgarsino dvi seserys – visi prisimena nemalonų atvejį „The X Factor“ šou. Tačiau jūs padainavote žymiai geriau už jas“, - kalbėjo Mindaugas Stasiulis po dvynių pasirodymo. Merginos Kaune studijuoja vokalą, o „Muzikos akademijos“ kūrėjams jas pasikviesti parekomendavo pernykščio šou nugalėtojas Ruslanas Kirilkinas. Jis su Gabija ir Goda susipažino viename renginyje ir buvo sužavėtas jų dainavimo.

Šįkart dalyviai dainavo vieni kitų dainas, o dėl išlikimo kovojo Justina (taip nusprendė radijo stoties „Lietus“ klausytojai), Kafka (taip nutarė komisija) ir Eglė (dainuoti į karštąjį mikrofoną nusiųsta savo kolegų). Eglei tai buvo išties rimtas išbandymas, mat mergina jau kelinta diena serga ir karščiuoja. Prieš tiesioginę transliaciją merginai prireikė net medikų pagalbos. Gydytojai, apžiūrėję Eglę, nustatė, kad Eglei geriau būtų nedainuoti, mat pažeistos balso stygos. Tačiau po vaistų dozės jai pagerėjo ir ji ryžosi žengti į sceną.

„Vakar turėjau 39 laipsnius temperatūros... šiandien šiek tiek geriau, bet jaučiuosi tarsi plaukiočiau“, - sakė Eglė. Nepaisant to, ji sugebėjo dar kartą įrodyti, kad yra geriausia: jos vokalu žavėjosi ir jai nusilenkė pats Kastytis Kerbedis. Surinkusi 3800 balsų, ji laimėjo kovą. Antroje vietoje liko Kafka (3343 balsai), o iškrito Justina (636 balsai).

Pagal naująją taisyklę, Justina kitą šeštadienį turės teisę pasitaisyti – sudainuoti dainą – ir komisija spręs, suteikti dar vieną šansą jai ar ne.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus