• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Olialia“ kompiuteriai akins kristalais, o ne kainomis

Autorius: Aušra Prasauskaitė, "Olialia.lt"
2008-11-18 00:00:00

„Olialia“ kompiuteriai akins kristalais, o ne kainomis
Jau ilgokai reklamuojami „Olialia“ kompiuteriai bus parduodami nuo gruodžio, rašo „Verslo žinios“. Vakar tarptautinės „Infobalt“ konferencijos „Informacinė visuomenė 2008: el. verslo, inovacijų ir eksporto skatinimas“ dalyviams pirmąkart buvo pristatyti išskirtinio dizaino, „Swarovski“ kristalais puošti „Olialia“ kompiuteriai. Kaip ir pridera tokiai progai, kompiuterius pristatė „Olialia mergaitės.

Informacinių technologijų bendrovė „Emarktas“ ir „Olialia“ prekės ženklą valdanti bendrovė „Naujasis aitvaras“ sukūrė ypatingą - prabangą ir subtilų grožį mėgstantiems žmonėms skirtą stacionarių kompiuterių liniją. Netrukus pasirodysiantys kompiuteriai už įprastus jau rinkoje esančius kompiuterius bus pranašesni tiek techninėmis savybėmis, tiek akį traukiančiu dizainu. Šių kompiuterių savininkai tikrai galės džiaugtis ant savo darbo stalo stovinčia žavinga puošmena. Kiekvieną kompiuterį puošia ne tik elegantiški gėlių motyvai, bet ir iš 70 prabangiųjų „Swarowski“ kristalų išdėliota mozaika.

Prabangiais kristalais spindintys kompiuteriai savo prabangiomis kainomis pirkėjų gąsdinti nežada. Teigiama, kad šių kompiuterių kaina nedaug skirsis nuo kitų šiuo metu parduodamų stacionarių kompiuterių kainų.

Namų vartotojams skirti įrenginiai buvo pritaikyti ir specifiniams jų poreikiams. „Šiuos kompiuterius bus galima naudoti ir kaip medijos centrą prijungus prie televizoriaus, žaidimų kompiuterio ar namų kino sistemos“, - pasakojo Paulius Žukauskas, „Olialia“ kompiuterių projekto vadovas. Dar viena kompiuterio ypatybė, kurią įvertins kiekvienas be išimčių, – padidintas „Olialia“ kompiuterių saugumas. „Su šiais kompiuteriais bet kokias baimes dėl kompiuteryje saugomų asmeninių nuotraukų, mėgstamų filmų, muzikos ar svarbios informacijos pradingimo bus galima pamiršti. Net sugedus standžiajam diskui visa informacija bus išsaugota kitame diske“, - džiuginančią žinią pranešė P. Žukauskas.

Kompiuterius kuriantys „Emarkto“ specialistai jau turi užsitikrinę gerą vardą tarp savo srities specialistų. Vienas šios įmonės kurtų kompiuterių buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje ir gavo net du apdovanojimus.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus