• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Olialia“ modelis Paryžiuje girdėjo vien pagyras  6 

Autorius: Olialia.lt
2009-08-20 16:21:00

„Olialia“ modelis Paryžiuje girdėjo vien pagyras
Benjamin nuotr.

Dvidešimt vienerių metų „Olialia Models“ pristatomas veidas Eglė Palčinskaitė neseniai sugrįžo iš Paryžiaus, kuriame dirbo su V.I.P. modelių agentūra ir fotografavosi bandomosioms fotosesijoms. O iš vieno gražiausių pasaulio miestų ši mergina sugrįžo ne tik naujų įspūdžių kupina. Jos albumą papildė daugybė nuotraukų iš skirtingų fotosesijų, o širdį pamalonino fotografų bei modelių agentų pagyros dėl puikių nuotraukų.

„Paryžiuje praleidau puikią savaitę ir džiaugiuosi, kad turėjau pakankamai laisvo laiko apžiūrėti miestą bei pasimėgauti prancūziška dvasia. Nors ir pats darbas buvo labai malonus: man teko susipažinti su V.I.P. agentūros atstovais, dalyvauti dvejose fotosesijose, kurių rezultatus visi nuolatos giria. Dar nė vienas žmogus nepasakė, kad nuotraukos būtų prastos. Dabar ši agentūra jau mane žino, tad rudenį lauksiu iš jų tolimesnių pasiūlymų. Vasarą ramiau, nes dauguma atostogauja“, - paaiškino Eglė.
 
 
Modelio duonos ji buvo ragavusi ir anksčiau, tačiau tik su „Olialia Models“ mergina pagaliau pradeda rimtą bendradarbiavimą. E. Palčinskaitė neseniai sulaukė ir dar kelių darbo pasiūlymų, vienas jų – fotografuotis prestižinio Lietuvos žurnalo viršeliui.
 
 
„Į modelio karjerą žiūriu ne tik kaip į darbą, bet kaip ir į hobi. Juolab, kad mano draugystė su fotoaparatu užsimezgė dar kai buvau visai maža, aš labai mėgstu fotografuotis“, - „Olialia Models“ atveriamomis galimybėmis pasidžiaugė Kūno kultūros akademijos studentė.
 
 
Viena įsimintiniausių kelionės į Prancūziją dienų modeliui buvo tuomet, kai Paryžius šventė Eifelio bokšto 120-ąsias metines. „Buvo nuostabu, šventė visas miestas, o dangų nušvietė puikūs fejerverkai“, - malonias akimirkas prisiminė E. Palčinskaitė.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
menotyrininkė
2009-09-13 21:40:52
pritariu Nikai - nuotraukos tikrai antrarūšės
elle
2009-09-13 21:34:50
sakyčiau, netipiška Olialia mergaitė, nes natūralaus grožio ;)
Nika
2009-08-23 23:31:41
Keista bet nuotraukos neispudingos kokybes, modelis neblogas bet nuotraukos atrodo kaip namuose su muiline darytos. Pirmoji nuotrauka isvis nevykusi nes akies vokas uzkrites, o ir tolimesnese nei apranga nei aplinka nezavi. Keista jei del tokiu nuotrauku i prancuzija kazkas trenkesi...