• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės matomiausia – Goda Sabutytė  2 

2008-12-01 00:00:00

Savaitės matomiausia – Goda Sabutytė
"Vakaro žinių" nuotr.

Aštuntos savaitės „Veidų lenktynių“ dešimtukas – kaip niekad margas. Čia sau vietą rado ir būrėja, ir krepšinio sirgalius, ir Seimo pirmininkas.

Nieko nuostabaus, jog savaitės matomiausia tapo grupės „69 danguje“ narė Goda Sabutytė. Geltonosios spaudos fotografai Godutės jau seniai tykojo, tačiau gudri mergina iš Atėnų, kur svečiavosi pas mylimąjį Šarūną Jasikevičių, sugebėjo grįžti nenufotografuota. Todėl straipsnius apie Godos ir Šarūno meilę teko iliustruoti archyvinėmis nuotraukomis.

Valinskai po vieną niekur nevaikšto. Kartu jie eina į sceną, kartu - į Seimą. Ir į „Veidų lenktynių“ dešimtuką jie užėjo kartu. Tačiau Inga šį kartą paliko Arūną šešėlyje: ji matomiausiųjų sąraše išsikovojo 2-ąją, o jos antroji pusė – tik 9-ąją vietą.

Išskirtinis atvejis – Tomo Balaišio-Sėklos pasirodymas dešimtuke. Iš esmės tai būtų galima sieti tik su dviem įvykiais – Europos krepšinio čempionatu arba Pasaulio krepšinio čempionatu. Vis dėlto, šį kartą atsidurti matomiausių sąraše Tomui padėjo ne ši lietuvių religijos atšaka, o rimtas apsisprendimas vesti savo ilgametę draugę Audronę.

TV laidos „Paparacai“ vedėjui Rimui Valeikiui tapti matomu padėjo gurmanas Juozukas. (Nesusipažinusiems: Juozukas – Rimo augintinis, Jorkšyro terjeras, kartu su Lietuvos žvaigždėmis dalyvavęs patiekalų pagal Jamie Oliverį degustacijoje ir sužavėjęs spaudos fotografus).

Kai ateina krizė ir artėja Kalėdos žmonės susidomi anapusiniu pasauliu. Matyt dėl to šis „Veidų lenktynių“ dešimtukas – pirmasis, į kurį pateko paslaptingos profesijos atstovė – būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė.

„Aš matomas“ – taip savo pirmąjį albumą pavadino TV realybės šou išgarsėjęs Justas Lapatinskas. Nors Justas pristato jau antrą albumą, jis vis dar yra matomas: šios savaitės populiariausių veidų sąraše jis užima 8-ąją vietą.

Aštuntosios savaitės „Veidų lenktynių“ dešimtuko pristatymą užbaigsime liūdnoka naujiena. Žaisdamas futbolą kojos traumą patyrė Marijus Mikutavičius...

Arčiausiai „Veidų lenktynių“ dešimtuko ribos liko:

Mantas Petruškevičius
Nijolė Pareigytė
Marius Gelažnikas

Kas yra „Veidų lenktynės“?

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ana
2009-06-15 16:38:40
Nu rimtai... Grazi nerealiai, bet jau atsibodus.. Per daug jos visur, kaip ir Zvonkes ar olialia ''pupyciu''... Na Goda nors pasakiskai grazi, o tos kitos... Vue...
karolina
2008-12-01 19:40:28
Sabutyte jau vemt vercia