• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Seksualiausios Amerikos lietuvaitės“ konkursas laužė stereotipus  6 

2009-02-24 00:00:00

„Seksualiausios Amerikos lietuvaitės“ konkursas laužė stereotipus
vakarozinios.lt info.

Konservatyvia laikytą Jungtinių Valstijų lietuvių bendruomenę sudrebino pirmą kartą organizuotas ,,Seksualiausios Amerikos lietuvaitės konkursas“. Tarp jo metu išdalintų prizų – nemokama krūtų padidinimo operacija.

,,Katinams“ laiku atskristi sutrukdė pūga

Violetai Riaubiškytei ir Viliui Tarasovui kelionė į Jungtines Valstijas nebuvo tokia sėkminga, kokios atlikėjai tikėjosi. Dėl Čikagos apylinkes užklupusio žiemiško oro muzikantų pora kuriam laikui buvo užstrigusi Vašingtono oro uoste. Į Amerikos lietuvių sostine vadinamą Čikagą ,,katinais“ pravardžiuojami muzikantai turėjo atskristi vėlų penktadienio vakarą, tačiau pasiekti pūgos nusiaubtą kelionės tikslą jiems pavyko tik ankstyvą šeštadienio rytą.

,,Daugiau į Ameriką nevažiuosiu“, - pervargusi ir nemiegojusi tvirtino V. Riaubiškytė. Scenos užkulisiuose ji pasirodė vos kelios valandos prieš koncerto pradžią. Ten jau seniai šurmuliavo merginos, besivaržančios dėl seksualiausios Amerikos lietuvaitės titulo.

Emocijos, įtampa, šurmulys, plyštančios suknelės ir įstrigę batelių kulniukai bei ašaros – visa tai, be ko neapsieina nė vienas tokio pobūdžio konkursas, liejosi per kraštus ir čia.

Kartu su vyru, V. Tarasrovu, kurį vietiniai lietuviai geriausiai atsimena kaip BAVARIJA vokalistą, V. Riaubiškytė atvyko koncertuoti ,,Seksualiausios Amerikos lietuvaitės“ rinkimuose. Ji taip pat sutiko būti ir šio konkurso vedėja.

Čikagos priemiestyje Willow Springs (Ilinojus) įvykęs konkursas buvo neeilinis – jis suorganizuotas pirmą kartą lietuvių išeivijos istorijoje.

Seksualiausios rinkimai – ne Mis konkursas

,,Seksualiausią Amerikos lietuvaitę“ JAV lietuviai rinko beveik metus. Nemokamo lietuviško savaitraščio ,,Langas plius“ viršelį ir vieno internetinio dienraščio puslapius praėjusiais metais puošė drąsiausių Jungtinėse Valstijose gyvenančių lietuvių nuotraukos.

Anot ,,Langas plius“ redaktorės Kamilės Nemeikaitės, nusprendę rengti šį konkursą organizatoriai baiminosi, kad gali neatsirasti pakankamai pretendenčių. ,,JAV lietuvių bendruomenė yra gana konservatyvi. Be to, jaunimas gyvena išsibarstęs po priemiesčius, ne kiekvieną pasiekia lietuviška spauda. Lietuvoje panašūs konkursai vyksta nuolat, tačiau pas mus to dar nebuvo“, - sakė K. Nemeikaitė.

Vis dėlto nusivilti neteko. Paskelbus apie konkursą, norinčios fotografuotis merginos į redakciją ėmė skambinti bei rašyti elektroninius laiškus viena po kitos.

Į finalą, redakcijos narių sprendimu, pateko devynios merginos. Pasak organizatorių, vadovautasi principu, kad tai nėra nei ,,Mis“ konkursas, nei naujų modelių paieška. ,,Renkame seksualiausią merginą. Nematavome kiekvienos merginos kūno dalies centimetrų, nereikalavome, kad ji būtų netekėjusi ar ne vyresnė nei 25-erių. Jauniausiai dalyvei buvo 17-ka, vyriausiai – 27-eri. Pasikliovėme mūsų partnerių, internetinio dienraščio lankytojų balsais, savo nuojauta ir finalininkes vertinusia komisija“, - kalbėjo K. Nemeikaitė.

Komisijoje – žinomi JAV lietuviai

Vertimo komisiją sudarė vietiniams lietuviams gerai pažįstami tautiečiai. Stengtasi, kad tarp jų būtų įvairių profesijų atstovai. Komisijos pirmininkas – Los Andžele įsikūrusios klinikos ,,Desert Plastic Surgery Center“ vadovas, plastikos chirurgas Rimtautas Marcinkevičius. Nariai – Lietuvių Fondo valdybos pirmininkas ir Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje administratorius Ramūnas Astrauskas, choreografė Sandra Čelkytė-Krumhorn, Čikagos lietuvių krepšinio lygos prezidentas Rimvydas Otruškevičius ir fotomenininkas Algis Žukas.

Koncertinė agentūra ,,Show centras“ pasiūlė rinkimus pagyvinti koncertu – tokiu būdu JAV atsidūrė V. Tarasovo ir V. Riaubiškytės duetas.

Žiūrovai ir vertinimo komisija pamatė tris merginų pasirodymus. Prisistatymo metu konkursantės vilkėjo trumpas kokteilių sukneles ir atsakinėjo į iš anksto joms paruoštus klausimus. Publikos juoko ir gausių plojimų susilaukė mergina, pareiškusi, kad šiuo metu ji augina ,,sūnų, šunį ir draugą“. Kita konkurso dalyvė, paklausta, kokio keisčiausio komplimento yra sulaukusi, tikino, kad vaikinas išsijuosęs gyrė, koks ilgas jos kaklas.

Antrasis pasirodymas – seksualus pasivaikščiojimas su kailiniais. Talkinant dviem profesionaliems šokėjams, į sceną įėjusios kailiniuotos merginos ją paliko tik su bikini.

Trečiasis pasirodymas – studijos ,,DanceDuo“ choreografių pastatas viliotinis, kurį šoko visos merginos, pasipuošusios baltomis vestuvinėmis suknelėmis pagal Madonnos hitą ,,Like A Virgin“. Kiekviena mergina turėjo po kelioliką sekundžių pašokti pačiame podiumo priekyje. Iš publikos plojimų buvo aiškiai matyti, kurios merginos gundantys judesiai, aukščiau pakeltas suknelės kraštas ar akies mirktelėjimas žiūrovams pasirodė seksualesnis.

Publikos numylėtine tapo vilkiko vairuotoja

Panašu, kad tautiečiams labiausiai imponavo visko po truputį parodžiusi 27-erių metų buvusi vilnietė Oksana Sosoniuk. Aktorinius sugebėjimus, plastiką ir seksualumą demonstravusi mergina tapo publikos numylėtine. Ji, pasikėlusi ilgą suknelę, ryškių prožektorių šviesoje nusirišo ir publikos link gundančiai švystelėjo keliaraištį, už tai sulaukusi griausmingo salės palaikymo.

Oksanai atiteko lietuviškus alkoholinius gėrimus į JAV importuojančios firmos ,,Litusco“ įsteigtas prizas – turistinė kelionė į Holivudą.

Beje, smulkaus sudėjimo angeliško veido gražuolė neseniai ėmėsi vyriškos profesijos – išsilaikiusi vilkiko vairuotojo pažymėjimą, mergina ieško tolimųjų reisų vairuotojos darbo. Būtent šiai merginai Čikagoje esanti didžiausia lietuviška krovinių pervežimo kompanija ,,HMD Trucking“ įsteigė specialųjį prizą – artimiausiu metu ji pradės vairuoti vieną šios kompanijos vilkikų.

Seksualiausios foto nominacijos nugalėtoja tapo 23 m. buvusi kaunietė Ieva Sasnauskaitė. www.vakarai.us skaitytojai savo favorite išrinko 22 m. Austę Galbuogytę, kuri taip pat iki atvykdama į JAV gyveno Kaune. Ši mergina į Čikagą atvyko vos prieš penkis mėnesius.

Šokis padeda išlikti moteriška

Konkurso nugalėtoja – pirmą kartą išrinkta seksualiausia Amerikos lietuvaite – komisijos sprendimu tapo aštuoniolikmetė Schaumburgo (Ilinojus) miestelio gyventoja Judita Magelinskaitė. Į JAV su tėvais Judita atvyko prieš šešerius metus. Pasak komisijos narių, įspūdingų formų mergina išsiskyrė iš kitų nuo pat pirmųjų repeticijų. Tai, kad dukra labai stengėsi, pripažino ir ašarų negalėjusi sulaikyti Juditos mama Virginija Magelinskienė, vos tik paskelbus rezultatus atbėgusi pasveikinti savo atžalos į scenos užkulisius. ,,Aš tave myliu, mama“, - kartojo susijaudinusi Judita. ,,Kiekviena mama tokiu momentu būtų labai laiminga“, - savo ruožtu tvirtino seksualiausios Amerikos lietuvaitės gimdytoja.

Pasak V. Magelinskienės, dukra nuo mažų dienų iš savo bendraamžių išsiskyrė smulkiu sudėjimu ir dailiais veido bruožais. Vėliau bręstant ji pasipuošė ir įspūdinga krūtine. ,,Čia – viskas tikra“, - su pasididžiavimu sakė konkurso nugalėtojos mama. Ji sakė nuo mažens skatinusi dukrą šokti. ,,Aš norėjau, kad Judita šoktų, nes šokis padeda moteriai išlikti moteriška“, - įsitikinusi mama, pati buvusi baleto šokėja.

Laisvalaikiu Judita Čikagos klubuose šoka go-go, nors paskutiniu metu studijomis užsiėmusiai merginai tam lieka laiko vis mažiau laiko.

Nugalėtoja pasirodys Lietuvoje

J. Magelinskaitė laimėjo pagrindinį prizą – telefoninių pokalbių kompanijos ,,Eiktel“ įsteigtą kelionę į Lietuvą. Vilniuje seksualiausią Amerikos lietuvaitę pasitiks ,,Respublikos“ grupės atstovai. Jie pažadėjo Juditai surengti tokią pat fotosesiją, kokioje dalyvauja populiariosios ,,Olialia“ mergaitės.

Anot vertinimo komisijos pirmininko Rimtauto Marcinkevičiaus, šis konkursas yra neeilinis įvykis JAV lietuvių istorijoje. ,, JAV lietuviams reikėtų peržengti kai kuriuos barjerus, išsivaduoti iš konservatyvumo. Juk tai yra verslas, grožis ir smagumas. Turime organizuoti tokius renginius, kurie žmones vienija ir pritraukia. Svarbu, kad renginiai būtų lietuviški. Tai gali būti politinė, kultūrinė ar pramoginė veikla“, - kalbėjo žinomas plastikos chirurgas.

Palms Springse (Kalifornija) įsikūrusiai klinikai vadovaujantis medikas pripažino turintis profesinę ligą – net ir eidamas gatve jis pagalvoja, kaip būtų galima patobulinti moterų formas. ,Į kiekvieną moterį pažiūriu ir iš karto galvoju: šitai reikia ,,Botox“, tai – implantų, o anai – nusiurbti ir riebalus“, - kalbėjo R. Marcinkevičius.

Kad įrodytų, jog laužo stereotipus ne žodžiais, bet darbais, chirurgas įsteigė precedento neturintį prizą. Konkurso žiūrovai galėjo dalyvauti loterijoje, kurios laimėtojai atiteko unikalus prizas – nemokama krūtų padidinimo operacija R. Marcinkevičiaus vadovaujamoje klinikoje.

Prizą laimėjo pavardės nenoręs skelbti vyriškis, tikinęs, kad operacija pasinaudos jam artima moteris.

Vladas Krivickas, specialiai iš Čikagos

 
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2009-02-28 19:11:05
vajetau atrodo kaip 30 geriausiu atveju 28...na bet buvo renkama seksualaiusia taj auksciau papu turbut nieks ir neziurejo
zigzag
2009-02-24 22:38:44
Man tai gražiausia iš čia buvusių nuotraukose, tai rudaplaukė, kur šypsosi. : )
Mo
2009-02-24 19:28:39
gal palikim spresti vaikinams sexualumo klausima...