• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

S.Steikūnaitė: „Šiandien jaučiuosi visagale“  7 

Autorius: respublika.lt
2009-11-03 12:05:00

S.Steikūnaitė: „Šiandien jaučiuosi visagale“
olialia.lt nuotr.

Prieš savaitę ant operacinės stalo gulusi grupės “Olialia pupytės” narė Skaistė Steikūnaitė šiandien vis dar jaučia skausmus krūtinės plote, tačiau džiaugiasi jau galinti atlikti buities darbus.

Krūtų didinimo operacijai praėjusią savaitę ryžosi visos trys “Olialia pupytės”. S.Steikūnaitę pasididinti biustą jau kurį laiką skatino Italijos modelių agentūros “Earthquake” vadovė. “Kai pranešiau, kad viskas atlikta, ji plojo katučių. Dabar manęs Milane laukia garsusis fotografas Enrikas Ričardis, jis nori padaryti naujų nuotraukų. Iš italų jau gavau pasiūlymą antrą sezoną būti alaus kompanijos veidu. Vėliau tikiuosi sulaukti daugiau darbo pasiūlymų. Mano toks tipažas - tinku reklamuoti maudymosi kostiumėlius, apatinį trikotažą. Todėl kūno formos turi reikšmės”, - teigia S.Steikūnaitė.

Ji pabrėžia, kad “Olialia pupytės” nieko neketino priblokšti krūtų dydžiu. “Nebus taip, kad pirma į kambarį įeis mūsų krūtys, tik paskui mes, - juokiasi Skaistė. - Itin didelės krūtys trukdo sportuoti, sukelia nugaros skausmus ir nepatogumų miegant. Mums norėjosi tik šiek tiek didesnės krūtinės, kad jaustumėmės komfortiškiau. Šnekėdavomės apie tai su grupės merginomis. Aš svajojau pasipuošti suknele nuoga nugara, kurią galėčiau vilkėti be liemenėlės. Oksana svajojo apie nėriniuotas liemenėles be pakietinimų. Dabar tai realu. Nesakau, kad anksčiau savo kūnuose jautėmės blogai, bet nuo šiol jausimės dar geriau.”

Apie operaciją “pupytės” kalbėjo viešai, ir tai sukėlė visokių reakcijų. “Bet tie, kurie kaltina mus kvailumu ir reklamos vaikymųsi, paskui patys sėdi prilipę prie ekranų, seka naujienas internete, komentuoja, - gūžteli pečiais S.Steikūnaitė. - Aš manau, kad mes elgiamės teisingai, šnekėdamos apie tokią operaciją. Kitos pasididina krūtis ir vėliau apie tai prabyla. O mes norėjome parodyti, kaip viskas vyksta realybėje, ką tenka iškentėti, kaip tai skausminga. Gal kita, pasiklausiusi mūsų, net atsisakys tokios operacijos.”

Skausmas Skaistę tebelydi ir šiandien. “Tačiau dabar aš jau jaučiuosi visagale - ir grindis galiu išplauti, ir plaukus išsitrinkti, ir vairuoti. O prieš porą dienų dar nė durelių negalėjau atsidaryti”, - pasakoja ji.

Kasdien Skaistė susiskambina su kitomis “pupytėmis”. “Pasikalbame apie savijautą, pasiteiraujame, ar kuri nors naktį gėrė vaistų nuo skausmo, kas miegojo pusiau sėdint ir panašiai. Dabar viską išgyvename kartu”, - sako S.Steikūnaitė, kuri lapkričio viduryje su merginomis grįš į sceną.
 
Parengta pagal dienraštį "Vakaro žinios"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jo
2009-11-18 09:16:24
tai idekit nuotrauka kaipntie papai atrodo pziureti, ivertinti reikia
gidziaks
2009-11-10 22:26:41
pati tu negrazi
krungolcas egidijus
2009-11-10 01:13:01
baidykle .... apuoko veidas... vien del jos man ta grupe nepatinka, dvi ledines panos ir sita shvabra