• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

V. ir V.Tarasovams pompastikos nereikia

Autorius: vakaro žinios
2010-04-12 10:00:00

V. ir V.Tarasovams pompastikos nereikia
vakaro žinios

Modernėjančioje visuomenėje gerbėjai su savo mylimais atlikėjais dabar gali bendrauti kone asmeniškai - internetu. Dėl to jiems nebereikia dailyraščiu raityti laiškų, tykoti po langais ir netgi “vogti” dainų! Nuo šiuolaikinių technologijų neatsiliekantys dainininkai patys mielai (ir nemokamai) dalija savo naujausius kūrinius interneto erdvėje. Tarp jų ir žinoma atlikėjų pora Violeta ir Vilius Tarasovai. Tiesa, Vilius atviras - kai kuriais klausimais jie, ko gero, vis dar yra “seno kirpimo”.

- Užsienyje žinomų grupių ir atlikėjų interneto puslapiai tapo natūraliu ir savaime suprantamu dalyku. Juos turi susikūrę ir dauguma Lietuvos atlikėjų. Prieš porą dienų pristatėte ir savo su Violeta.

- Tai gerbėjų dovana mums. Jie labai norėjo mūsų naujos interneto svetainės. Viską patys suorganizavo, - nekainavo nei puslapio gamyba, nei fotosesijos, nei filmavimai. Labai smagu, kad jie tokie iniciatyvūs ir veiklūs. Kartais net per daug aktyvūs. (Juokiasi.) Tačiau juk gerai, kad jaunimas užsiima gražia veikla, nešliaužioja patvoriais, negeria. Paaukojome keletą dienų fotosesijoms, filmavimams ir padėjome įgyvendinti jų svajonę. Į jį įdedame net savo dainas. Leidžiame savo gerbėjams nemokamai parsisiųsti pavasarinį savo radijo singlą. Nes kompaktinių diskų žmonės perka mažai, muziką siunčiasi iš interneto.

- Tačiau juk dainas reikia įrašyti, o tai nemažai kainuoja. Kodėl atiduodate kūrinį klausytojams už dyką?

- Tai dovana nuo mūsų. Vis tiek kas nors jį būtų pateikęs internete. Tiesiog užbėgome tam už akių.

- Manote, kad turėdami savo puslapį galėsite išvengti “ančių” ir tikrovės neatitinkančios informacijos?

- Galėsime bent kiek kontroliuoti informacijos srautą. Ten dedama tai, ką mes tikrai pasakėme. Žinoma, interneto puslapyje nebus nieko slapto ir asmeniško. Tiesiog ten lankydamiesi galėsime pabendrauti su savo gerbėjais.

- Užsienyje populiarūs ir atstovai spaudai, asmeniniai gyvenimo būdo vadybininkai, treneriai. Keletas žinomų žmonių jau ir Lietuvoje su gerbėjais ar žurnalistais bendrauja tik per atstovus...

- Galbūt dar esame “seno kirpimo”. Bet man toks žaidimas atrodo juokingai. Lietuva - giminių ir “švogerių” kraštas. Scenoje aš jau 15 metų, daugumą žurnalistų pažįstu asmeniškai, todėl man tikrai nesunku pačiam atsakinėti į klausimus. “Neskaniai” atrodo mintis samdytis pranešėją, kuris už tave dalytų interviu. Juk nėra taip, kad kasdien tave medžiotų milijonai žiniasklaidos atstovų. Tokie atvejai Lietuvoje - tik bandymas pavaidinti, kad esi pasaulinio susidomėjimo objektas. Tokie dalykai man nepriimtini. Manau, kad taip norima tik sudaryti iliuziją, kaip jų gyvenime viskas prabangu ir prašmatnu. Ypač tai būdinga jauniesiems atlikėjams. Tačiau nors ir ką žaistum ir vaidintum, anksčiau ar vėliau vis tiek išlenda tiesa.

- Su Violeta įrašėte naują dainą. Duetu dainuojate jau 3 metus nuo draugystės pradžios. Daug kam labai smalsu, ar dirbant ir gyvenant kartu darbas neužgožia malonių namų rūpesčių?

- Nereikia tos pompastikos. Kai kurie sako, kad neturi laiko niekam, nes dalyvauja įvairiuose projektuose. Aš ir pats dalyvauju “Žvaigždžių duetuose”, tačiau spėju suktis - randu laiko ir sportui, ir vaikui, ir poilsiui. Darbo parsinešame į namus tiek, kiek reikia. Gyvename paprastą žemišką gyvenimą: vaikštome į sporto klubą, lankome baseiną, vedame vaiką į darželį. Laiko lieka viskam. Violetai kiekvieną sekmadienį tekdavo važiuoti filmuotis į projektą “2 minutės šlovės”, man antradieniais ir trečiadieniais vyksta “Žvaigždžių duetų” filmavimai, repeticijos. Vilniuje būname beveik visą savaitę, tik savaitgaliais grįžtame namo į Klaipėdą. Tačiau su tokiu gyvenimo būdu susitaikėme natūraliai, žinojome, kad po Naujųjų metų mūsų grafikas bus toks. O grįžę namo galime pailsinti galvą, pasižiūrėti į viską iš šono.

- Matyt, dėl to judu su Violeta ir žvaigždžių vakarėliuose reti svečiai?

- Yra įdomesnių užsiėmimų negu ten vaikščioti. Žinoma, kartais smagu susitikti su šou verslo pažįstamais, pabendrauti, išgerti taurelę. Juk kiekvienas žmogus pasiilgsta “baliaus”. Bet tai nėra gyvenimo džiaugsmas.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus