• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vidis, Mario Basanov ir buvusi „Pieno lazerių“ vokalistė įrašė bendrą kūrinį
2008-05-06 00:00:00

Šiais metais bene sparčiausiai populiarėjantis elektroninės šokių muzikos tandemas Vidis ir Mario Basanov ką tik baigė kurti naują muzikinį kūrinį, kuris įrašytas kartu su buvusia grupės „Pieno lazeriai“ vokaliste Juste, šiuo metu gyvenančia Londone.

„I‘ll Be Gone“ – pirmasis bendras vokalinis kūrinys, kurį kartu įrašė didžėjus, radijo laidų vedėjas Vidis, muzikos prodiuseris Mario Basanov ir dainininkė Jazzu. Po šiuo pseudonimu besislepianti buvusi grupės „Pieno lazeriai“ vokalistė Justė Arlauskaitė yra nuolatinė grupės „Inculto“ buvusio nario ir prodiuserio Leon Somov kūrybos partnerė.

Giliu house ritmu ir švelniomis melodijomis persmelktas, svaiginančiu Jazzu balsu kerintis „I‘ll Be Gone“, anot kūrėjų, gimė iš tikros emocijos ilgesio. „Elektroninėje šokių muzikoje ir taip per daug instrumentinių kompozicijų, kurios tikrai neveltui vadinamos tiesiog „gabalais“. Norėjome sukurti dainą. Tiesiog gražią dainą“, – kalbėjo kūrėjai.

„Mums labai patinka Justės balsas, ji taip pat išsiskiria originalia atlikimo maniera, o svarbiausia tai, kad ji pati kuria dainų tekstus, todėl visai kitaip juos jaučia ir dainuoja. Be to, gyvendama Londone Justė dažnai lankosi išskirtinių atlikėjų koncertuose. Maitinama sveika The Cinematic Orchestra, Roisin Murphy, John Scofield ir Musiqsoulchild muzikine dieta, Justė apie pageidaujamą skambesį bei kokybę supranta mus iš pusės žodžio", - komplimentų Jazzu negailėjo Vidis ir Mario.
 
Jazzu šiuo metu gyvena Londone ir studijuoja vokalą Thames Valley Universitete, tad bendrauti ir keistis muzikine medžiaga kūrėjams teko internetu. „Mes siųsdavome instrumentines „kilpas“, o Justė studijoje įrašydavo vokalus. Tada viską iš naujo tvarkydavome ir dėliodavome“, - pasakojo Vidis ir Mario.

Bendra didžėjaus Vidžio ir muzikos prodiuserio Mario Basanov muzikinė kūryba jau pelnė pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 2007-ųjų vasarą jų remiksuotas britų prodiuserio Atjazz ir vieno žinomiausių house vokalistų Robert Owens kūrinys „Love Somenone“ sukosi „BBC Radio 1“ radijo eteryje.

2008-ųjų pradžioje pasirodęs antrasis kūrinys „Test“ taip pat pasiekė „BBC Radio 1“ grojaraščius, ilgiau kaip du mėnesius išsilaikė radijo stoties „ZIP FM“ topuose bei pateko į muzikos guru tituluojamo Gilles Peterson rinkinį „Gilles Peterson in the House“. Čia Vidžio ir Mario Basanov vardai puikuojasi šalia tokių pasaulinių žvaigždžių, kaip Larry Heard, Blaze, Sandy Rivera, Louie Vega (Masters At Work), Peter Kruder, ar Earth Wind And Fire.

Naujausio Vidžio ir Mario Basanov kūrinio „I’ll be gone“ premjera įvyks gegužės 9 d., 18:00 val., radijo stoties „ZIP FM“ eteryje, laidoje „SiSi“.

  Mario Basanov  

  VidisRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus