• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vidžio ir Mario Basanov vaizdo klipas MTV eteryje rungiasi su Moby  4 

Autorius: Eli.lt
2008-05-20 00:00:00

Vidžio ir Mario Basanov vaizdo klipas MTV eteryje rungiasi su Moby
Šokių muzikos tandemas Vidis ir Mario Basanov, neseniai publikai pristatę naują bendrą kūrinį „I‘ll Be Gone“ jau džiaugiasi šios dainos vaizdo klipo premjera.

Kartu su buvusia „Pieno lazerių“ vokaliste Juste Arlauskaite – Jazzu įrašyto kūrinio „I‘ll Be Gone“ vaizdo klipui pasirinktas konceptualus vizualinis sprendimas: kiekvieną garso takelį pavaizduoti kaip širdies plakimo dažnį, tiksliai fiksuojamą kardiografu. Vienu metu ekrane „pasakojamos“ keturios muzikinės istorijos   - nuo boso linijos iki kerinčio vokalo. Jos susipina į netikėtumų kupiną vaizdo klipą, kuriame kaskart galima atrasti kažką naujo.

„Esame daugiau nei patenkinti rezultatu. Be jokių abejonių, tai  ? vienas įdomiausių ir estetiškiausių vaizdo klipų kada nors sukurtų Lietuvoje, ką jau bekalbėti apie nedidukę mūsų šokių muzikos sceną“, ? kalbėjo Vidis ir Mario Basanov.

Originalų vaizdo klipą įvertino ir MTV, skyręs „I‘ll Be Gone“ išskirtines pozicijas savo grojaraštyje. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje šis klipas trasliuojamas  beveik taip pat dažnai kaip naujausias Moby darbas „I Love To Move It Here“.

„I‘ll Be Gone“ vaizdo klipo kūrimo darbai truko apie mėnesį ir buvo patikėti kompanijos „RGB“  režisieriui Rimantui Lukavičiui, dar žinomam kaip dainininkės Jurgos klipo „Sandman‘s Child“ autoriui ir trumpametražių filmų kūrėjui.

„Kardiografas, kaip ir muzika, susijęs su širdimi, - klipo idėją aiškina režisierius.    – Manau, „I‘ll Be Gone“ skiriasi nuo kitų vaizdo klipų tuo, kad priverčia akis ir ausis dirbti išvien“.

Vidis neslėpė, kad vaizdo klipo idėja pakoregavo net dainos kompoziciją: „Klipo gamybai „I'll Be Gone" buvo pateiktas kaip ritminis kūrinys. Tačiau po to, kai pamatėme pirmus klipo fragmetus, su Mario ir režisieriumi nusprendėme, kad būtų daug įdomiau, jei daina prasidėtų kaip beritmė elektroninė baladė, o tik vėliau peraugtų į lėto tempo house dainą“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-22 10:36:12
Pagirtina, kad Lietuviai nors si ta gali padaryt ...Juk geriau nej Zvonkes ....
justas
2008-07-15 15:42:49
nk ipatingo tokiu gabalu pilna
ingrida
2008-06-30 23:50:55
superinis klipas :) ir superine daina! saunuoliai!!!!
Pagirtina! :)