• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vizažistės Karolinos Taraškevič kelias į sėkmę  2 

Autorius: "Vakaro žinios"
2010-04-26 18:00:00

Vizažistės Karolinos Taraškevič kelias į sėkmę
K. Taraškevič archyvo nuotr.

Su "Olialia" komanda nuolatos bendradarbiaujanti profesionali vizažistė Karolina Taraškevič turi įkūrusi savo grožio studiją. 23-ejų mergina veda kursus moterims, norinčioms pačioms išmokti daryti tobulą makiažą. Mokytis pas Karoliną net eilės laukia! Pasak vizažistės, kai moteris jaučiasi graži, ji labiau pasitiki savimi. O savimi pasitikintys žmonės gali daugiau pasiekti.

- Papasakok, kaip pomėgis dažytis išsirutuliojo į tavo profesiją?

- Nuo mažų dienų mėgau tapyti. Dailė buvo viena mėgstamiausių pamokų. Lėlėms modeliuodavau ir siūdavau sukneles. Nuo 15 metų pradėjau eksperimentuoti su makiažu. Dieną nesidažydavau, bet vakare, prieš eidama miegoti, pasiimdavau mamos dažus ir darydavausi makiažą. Vieną akį padažydavau vienaip, kitą - kitaip. Bandžiau surasti įdomiausius makiažo variantus. Po to viską nusivalydavau, kitą vakarą vėl eksperimentuodavau. Man atrodė, kad visos jaunos panelės taip darydavo. Tačiau, ko gero, ne visas traukė nuo mažų dienų įminti makiažo paslaptį.
Vėliau paprašyta pradėjau daryti makiažą savo draugėms, kurios eidavo į pasimatymus. Beje, jų pasimatymai būdavo labai vykę. (Šypsosi.) Baigusi mokyklą galvojau studijuoti dizainą, norėjau tapti drabužių dizainere arba mokytis makiažo meno. Tačiau pasirinkau psichologiją. Tiesa, tuo pat metu baigiau ir makiažo mokyklą, pradėjau dirbti vizažiste.

- Kiek žinau, 18 metų jau ruošdavai modelius fotosesijoms?

- Baigusi psichologijos studijas pradėjau studijuoti drabužių dizainą, taip pat studijuoju įvaizdžio dizainą. Tačiau nutraukiau mokslus, nes nebespėjau dirbti. Su kiekviena diena augo darbo krūvis, idėjos. Galva plyšta nuo visokiausių sumanymų. (Šypsosi.) Per gimtadienį draugai man linkėjo dar daugiau idėjų, o aš jiems atsakiau: "Prašau, tik nelinkėkite man daugiau idėjų, nes jau baigiu išprotėti." (Juokiasi.) Šiuo metu išgyvenu didžiulį kūrybinį įkvėpimą. Tiesa, palyginti su savo siekiais, dabar aš beveik nieko nedarau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Arnas
2010-04-28 11:11:22
Grazi, protinga... ideali zmona :)
Dana
2010-04-27 10:51:27
Saunuole Karolina, taip ir toliau. Esu tikra pasieksi dar daugiau!

Dana