• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
VŽ kalendoriaus angelas atidarė šokių mokyklą
Autorius: www.olialia.lt
2009-09-10 12:00:00

olialia.lt nuotr.

Viena visiems labiausiai atmintin įstrigusių merginų iš 2008 m. „Vakaro žinių“ kalendoriaus – tai, be abejo, Agnė Domarkaitė. Akinamo grožio šviesiaplaukė šokėja iš Klaipėdos abejingų nepaliko, daug kas ją netgi pradėjo vadinti „angelu iš VŽ kalendoriaus“.

Pastaruosius metus ši mergina leido keliaudama po Lietuvą ir su šokėjų komanda koncertuodama pačiuose įvairiuose renginiuose. Jos sąrašę – ir labai įspūdingi pasirodymai „Radiocentro“ apdovanojimuose, „Auksinių svogūnų“ ceremonijose ar per „Kelio į žvaigždes“ koncertus. „Teko labai daug apkeliauti, pamatyti ir patirti labai daug smagių nuotykių“, - sakė šokėjos darbą įsimylėjusi mergina. Vienas iš tokių nuotykių galėtų būti ir „tarnybinis“ Agnės romanas. Gražiosios šokėjos širdis jau užimta, ji priklauso daininkui, realybės šou KIŽ 3 žvaigždei Deividui.

Klaipėdoje studijuojanti mergina pastarosiomis dienomis galvoja tik apie savo naująjį projektą - „Black & White“ šokių studiją. Nuosavą šokių studiją Agnė įkūrė kartu su geriausia drauge, taip pat šokėja Elina Ašmontaite. Elinos mylimasis taip pat žinomas žmogus – jis šou KIŽ 3 nugalėtojas Anatolijus. „Būtent savo svajonę dainuoti jau įgyvendinę mūsų mylimieji ir paskatino mus įkurti savo šokių mokyklą. Apie tai svajojome jau labai senai“, - sakė Agnė. „Šokėjai per įvairius pasirodymus dažnai lieka antrame plane. Noriu parodyti, kad šokis – tai atskiras ir labai svarbus kiekvieno šou elementas, kartais netgi ir dar įspūdingesnis už pagrindinę šou dalį“, - pridūrė ji. Turinti daug sceninės patirties mergina yra įsitikinusi, kad žino, ko reikia, efektingam ir gražiam pasirodymui surengti.

Būtent tokius pasirodymus ir rengs „Black & White“ šokių mokyklos šokėjai. „Tai - mano ir Elinos svajonė, virtusi realybe. Ir kai rinkomės pavadinimą, ilgai galvos nesukome. Kadangi aš esu šviesiaplaukė, o Elena – tamsi, daugelis mūsų draugų mus vadina tiesiog Black & White. Taip nusprendėme pavadinti ir savąją šokių mokyklą“, - papasakojo VŽ kalendorių papuošusi mergina. Prisijungti prie šios mokyklos ir mokytis šokti jau dabar ji kviečia ir visas klaipėdietes šokio mylėtojas nuo 13 metų. „Ankstesnė šokio patirtis nėra būtina, svarbiausia, kad turėtumėte didelį norą šokti ir tobulėti. Tada galima ir kalnus nuversti“, - yra įsitikinusi mergina.
 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus