• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

ŽAS švenčia gimtadienį! (apklausa)

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-05-04 13:00:00

ŽAS švenčia gimtadienį! (apklausa)

ŽAS. Šį grupės pavadinimą žino tiek jaunas, tiek senas. Dainos apie mandarinus, močiutes, gyvenančias Palangoje ir visas kitas dainas, atliekamas šios grupės, visad lydi sėkmė. Vos per keletą akimirkų ŽAS dainos virsdavo hitais ir jas tebedainuoja visa Lietuva. O ar žinote, kiek metų gyvuoja ši grupė? Štai Jums atsakymas: Grupė ŽAS jau švenčia 15 -ąjį gimtadienį.  

 

Kuo įspūdingas renginys?

Šio jubiliejaus proga, ŽAS rengia koncertą, kuriame pasirodys patys žymiausi Lietuvos atlikėjai, kurie, vienaip ar kitaip, prisidėjo prie ŽAS kūrybinės veiklos arba, tiesiog, mėgo šią grupę. Sunku būtų išvardyti visus atlikėjus, kurie dalyvaus šiame jubiliejuje, tačiau tokius atlikėjus kaip Veronika Povilionienė, Marijonas Mikutavičius, Algirdas Kaušpėdas, Stano arba Mia, būtina paminėti. Visų gerbiamą V. Povilionienę ŽAS grupė apibūdina taip:  "tai vienintelė moteris, kuri oficialiai dalyvavo „ŽAS“ grupėje. Kai kartu su ja pasirodėme Velykinėje LNK TV laidoje, mūsų karjeroje įvyko didelis lūžis. Ta laida sukėlė didelį ažiotažą - maždaug kaip tokie skandalistai ir padugnės gali dalyvauti tokioje laidoje. Tada mus ir mūsų kūrybą išgirdo dar daugiau žmonių. Šiame koncerte su Veronika atliksime naują kūrinį, kurį dabar kaip tik ir repetuojame."

 

O ką artimi bičiuliai mano apie šią grupę bei kokias emocijas jiems sukelia jau 15 metų gyvuojanti draugų, bičiulių bei bendraminčių grupė ŽAS?


„Skamp“ lyderis V.Diawara: „ŽAS man visada kėlė šypseną“
Viktoras džiaugiasi turėjęs galimybę  pamatyti ir tuomet dar gyvai grojusius žasus. „Mums iš tiesų patiko, ką tuomet ŽAS grojo. Tai buvo kažkas panašaus į „Rage Against the Machine“ . Su Viliumi kratydavome galvas per ŽAS koncertus ir kartu dainuodavome. „Man patiko tai, kad ŽAS nevaizdavo kuriantys rimtą muziką. Kai pradėjo kurti popmuziką, jie juk niekada ir neslėpė, kad gabalus kepa kaip blynus ir į muziką žiūri tik kaip į pinigų šaltinį. Dėl šios priežasties man ŽAS visada kėlė šypseną.““, - juokiasi muzikantas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Kaip vertinate ŽAS kaip muzikos grupę?
Visus 15 metų esu šios grupės gerbėja (-s).
17 (48.57 %)
Ši grupė man niekada nekėlė teigiamų emocijų.
13 (37.14 %)
Aš visai neklausau lietuviškos muzikos.
5 (14.29 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus