• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žinomų žmonių nuomonė apie ŽAS

Autorius: eli.lt
2010-05-13 17:00:00

Žinomų žmonių nuomonė apie ŽAS

Šiomis dienomis visiems gerai žinoma muzikos grupė ŽAS švenčia 15 — ąjį jubiliejų. Per tiek laiko grupė tapo populiari tiek tarp jaunimo, tiek tarp dažnai per TV ekranus matomų žmonių. Ne vienas žinomas žmogus puikiai atsiliepia apie šią grupę, dalijasi įspūdžiais bei prisiminimais iš jų koncertinės veiklos visoje Lietuvoje. Šį kartą, siūlome Jums paskaityti Astos Stašaitytės — Masalskienės bei Algirdo Kaušpėdo mintis apie šią grupę, kuri palieka įspūdį kiekvienam savo ekspresija, išradingumu, emocijomis ir neeiline išvaizda.

A.Stašaitytė-Masalskienė:  „Aš „žasus“ supažindinau su „rebiatomis“

Žinoma televizijos laidų vedėja Asta Stašaitytė prisipažįsta, kad tą laikotarpį, kai intensyviai bendravo su ŽAS muzikantais, prisimena su didele nostalgija. „Tai buvo keistas, tačiau labai įdomus ir turininingas metas“, - sako pramogų verslo atstovė, kurią dėl draugystės su skandalingaisiais žasais bičiuliai anuomet pakrikštijo Žasta.

Pasirodo, būtent ji žasus supažindino su taip vadinama „rebiatų“ chebra, kurioje būrėsi garsiausi pramogų verslo atstovai. „Su „žasais“ susipažinau anuomet labai populiariame muzikos klube „Langas“, o paskui buvo kažkoks vakarėlis pas Marijoną (Marijų Mikutavičių), kur juos atsivedžiau ir su visais supažindinau“, - prisimena Asta.

Laidų vedėja patikina, kad  ŽAS muzikantų dėka ji geriau pažino vyriškąją giminę. „Jie visi tokie skirtingi – kiekvienas su savo charakteriu, su savo pasaulėžiūra. Tiek prisifilosofuodavome“, - juokiasi Asta ir priduria, kad kiekvienas susitikimas su ŽAS reiškė nuostabų, turiningą ir nuotykių kupiną vakarėlį.

A. Kaušpėdas: „Žasams nestinga drąsos“
 

Kažkada seniai „Radiocentro“ apdovanojimuose grupė ŽAS gyvai atliko legendinį „Anties“ kūrinį „Kažkas atsitiko“. Roko korifėjus Algirdas Kaušpėdas tada labai palankiai įvertino „žasišką“ šio kūrinio versiją. Kaip sako patys grupės nariai, jiems tai buvo „didelis didelio žmogaus įvertinimas“. Vėliau į ŽAS repertuarą įtraukė dainą „Alyvos“, kurią kartu su ponu Kaušpėdu ir atliks jubiliejiniame koncerte. 
Ką gi apie šiuos scenos chuliganus mano pats A.Kaušpėdas? „ŽAS -  labai linksma, išdykusi ir nekompleksuota kompanija. To jiems daug kas galėtų pavydėti. Jų karjera banguota – tai aktyviau kurdavo, tai pradingdavo. Tačiau visada pateikdavo siurprizų ir eksperimentų. Man labiausiai patinka, kad jie yra drąsūs ir nebijo eksperimentuoti panašiai kaip ir mes“, - savo nuomonę dėsto dainininkas.

Jis priduria, kad jam bus labai smagu su ŽAS pasirodyti scenoje: „Per repeticijas viskas skambėjo labai įtikinamai. Tad koncertas tikrai bus geras.“

 

ŽAS jubiliejiniame koncerte esate laukiami gegužės 13 — ąją diena, "Forum Palace", Vilniuje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus