• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždžių sėkmės sriuba. Duokite dubenį!

2008-12-29 00:00:00

Žvaigždžių sėkmės sriuba. Duokite dubenį!
"Vakaro žinios"

Visus metus teiravomės ryškiausių, tam tikroje srityje itin daug pasiekusių Lietuvos įžymybių: kaip pagauti ir prisijaukinti sėkmės paukštę? Klausėme stebuklingojo sėkmės recepto. Pašnekovai stengėsi apibrėžti, išvardyti pagrindinius ingredientus. Šiandien darsyk juos prisiminę bandysime išvirti sėkmės sriubą. Skanaukite jos visus ateinančius metus ir galbūt kitą gruodį galėsite pasakyti: "2009-ieji buvo tikri sėkmės metai."- rašo "Geras!".


Paulius Normantas - Keliautojas, fotomenininkas, kūrėjas:

"Mano sėkmės receptas - alinantis darbas ir šiokie tokie gabumai. Juk poetų fakultetų universitetuose nėra - arba Dievas davė, arba ne. Mano sėkmę lemia angelo sargo pagalba ir kasdienė malda."


Raimundas Šilanskas - Anekdotų karalius, aktorius:

"Manau, svarbiausia visur - į šeimą, į darbą, į žmones eiti su meile. Tą ir darau..."


Vaiva Budraitytė - Būrėja, astrologė:

"Viską darau, kad man sektųsi, bet pirmiausia - mąstau pozityviai. Kai tik sugaunu save, kad prisileidžiu juodas mintis - tfu tfu tfu - iškart galvoje jas sudeginu ir kokią maldą pradedu sakyti, kad tik neleisčiau mintims materializuotis. Be to, pasninkauju, sekmadieniais medituoju, nešneku."


"Suicide DJs" - Muzikos grupė:

"Svarbu 100 procentų daryti tai, ką nori. Jei ką nors darai, pirma pagalvok, ar tikrai tikrai to nori. Jei kas nesiseka - pagalvok. Arba darai ne tai, ko iš tikrųjų nori, arba esi ne savo vietoje. O jei profesinėje srityje sulauki įvertinimo, vadinasi, esi teisingame kelyje, net jei kartais būtų sunku. Lengvų kelių nebūna. Jei nesiseka, nepabijok atsisėsti ir paklausti širdies: "Kas mane išties "veža?" Ir daryk tai. Tokia mūsų sėkmės formulė."


Raigardas Tautkus - Muzikos prodiuseris, atlikėjas:

"Galima tikėti, kad sėkmė kabo kažkur ore, bet manau, kad ją galima pasiekti ir pasiimti turint tam tikrų ingredientų: galėjimo, gebėjimo ir tikėjimo."


Aušra Kilkuvienė Televizijos laidų vedėja:

"Man sėkmė - gera savijauta, pasitenkinimas savo padėtimi. Kai pakanka tiek, kiek turi. Nors, teisybė, nevalia surambėti. Reikia turėti tikslą ir jo siekti. Pasiekei, ką užsibrėžei - naują žingsnelį į priekį planuok. Nes jei nėra tikslo, nėra svajonės - nėra ir gyvenimo."


Jurgita Tvarijonaitė - Modelis, "Olialia" mergaitė:

"Reikia už save pakovoti. Be to, reikia turėti viziją ir jos siekti. Rizikuoti taip pat reikia. Nerizikuosi - šampano negersi."


Marijus Mikutavičius - Dainininkas, TV laidų vedėjas:

"Visąlaik įsivaizdavau, kad reikia dirbti, tada turėsi iš ko gyventi. Kol kas beveik taip ir sekasi. Turi judėti, krutėti, ir ta moneta ateis."


Kęstutis Rimdžius - Stilistas:

"Gyvenimas - kaip dėlionė. Kiekviena detalė svarbi, kad gautum paveikslėlį. Jei jis nesidėlioja - vadinasi, ką nors ne taip darai."


Arūnas Valinskas - Seimo pirmininkas:

"Kas yra sėkmės formulė, turbūt nepasakyčiau. Žinau tik atskirus tos formulės dėmenis. Vienas jų yra užsidegimas. Ir kategoriškas noras kartu uždegti kitus."


Jurga Šeduikytė - Dainininkė, kūrėja:

"Tiesiog reikia stengtis. Ir ne tinginiauti, o ilsėtis po darbų. Abu dalykai vienodai svarbūs. Kaip ir įsiklausymas į save. Dar - mokėjimas pasimokyti iš nesėkmių."


Laura Asadauskaitė - Penkiakovininkė:

"Pirmoje vietoje yra darbas. Užsispyrimas - antroje. Nes būna nesėkmių, po jų reikia nenukabinti nosies ir dirbti toliau. Na, ir pati sėkmė, ypač mano sporte, yra reikšminga."


"DiArchy" - Magų duetas:

"Iš tikrųjų labai rizikuojame darydami savo triukus, bet tuo metu negalvojame, kad gali blogai baigtis. Galvoji apie gerą pabaigą ir tai, ką tuo metu darai. Prieš tai kartais būna minčių: o jei kas nors nepavyks? Bet tokių minčių reikia atsikratyti. Jeigu jau pasiryžai, tai eini ir darai. Ir negalvoji, kad kas nors blogo nutiks."


Ieva Stasiulevičiūtė "Olialia" mergaitė, TV laidų vedėja:

"Kaip pasiklosi - taip išmiegosi. Jei turėsi kokį nors tikslą, jo sieksi - tai ir bus tavo šansas. O jei sėdėsi, lauksi - jau tuoj, po 20 minučių ateis sėkmė, tai ir... lauk švenčių."Rūta Paškauskienė - Stalo teniso čempionė:

"Aš jokių talismanų neturiu ir į olimpliadas nesivežioju. Nemanau, kad jie sportininkui gali padėti. Darbas, treniruotės, pasiaukojimas lemia sėkmę, o ne tokie niekučiai."


Algirdas Brazauskas - Prezidentas:

"Jokios formulės nėra. Pirmiausia reikia iniciatyvos, atsakomybės jausmo. Ir, žinoma, dirbti. Požiūris turi būti rimtas, nepaisant to, ar darbas visai mažytis, nuo kokio pradėjau aš, ar didelis kaip prezidento."


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus