• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Irina apie viską atvirai

Autorius: Eli.lt
2012-07-13 16:04:00

Jūs klausiate, Irina atsako

…apie kasdienybę


Kokioje aplinkoje gyveni, kokia ji: kokie tavo namai, kaip susitvarkai su namų ruoša?
Gyvenu naujos statybos bute Vilniuje. Tai paprastas, jaukus butas – labai žmoniškas. Turiu visas būtinas komfortiškam gyvenimui pagalbininkes: plovimo, skalbimo mašinas, siurblį, mikrobanginę, dujinę – bet nieko išskirtinio nėra. Neturiu namų šeimininkių, sodininkų ir kitų pagalbininkų. Viskas elementaru ir paprasta. Namus susitvarkau pati, valgyti pasigaminu pati, nors dažniausiai valgau baruose, kavinėse, degalinėse. Esu paprastas žmogus – man nereikia prabangos.

Ar toks gyvenimo tempas nevargina, juk esu mergina?
Man patinka aktyvus gyvenimo būdas. Žinoma, jis vargina, bet nuovargis būna malonus. Jei nėra ralio, man neužtenka adrenalino. As ieškau adrenalino visur, kur poilsiauju, negaliu kaip visos normalios merginos degintis, man reikia vandens motociklų, slidžių ir kitų aktyvių pramogų.

Ar randi laiko sau? Ar pakanka energijos ir ar nekenkia toks sportas sveikatai?
Dėl sveikatos kol kas nesiskundžiu, tik Vilniaus ralyje sušlubavo, bet tai buvo tik peršalimas, nors temperatūra pakilo ir buvo tikrai sunku. Karšta, dulkės, temperatūra, prakaitas muša – baisu prisiminti, bet varžybas baigėme net tokiomis sąlygomis. Džiaugiuosi.
O dėl moteriškų malonumų – randu, bet ne daug to laiko: kelis kartus per mėnesį lankausi grožio salone, ten atlieku manikiūrą, pedikiūrą, pasirūpinu plaukais, taip pat kas savaitę vaikštau į „Solisun“ soliariumą, kelis kartus per mėnesį vaikštau į SPA bei masažus. Kiekviena mergina tikrai randa laiko sau – taip jau mes moterys sutvertos.
Aš net spėju po parduotuves pasilakstyti, bet šiaip šis pomėgis ne man. Aš drabužius nuo senų laikų perku užsienyje.

Ar laikaisi sveiko gyvenimo būdo, išskirtinį dėmesį skiri maistui?
Aš ir sveikas gyvenimo būdas – du nesusiejami dalykai. Aš miegu arba labai daug, arba labai mažai. Nevalgau išvis, arba valgau daug nesveiko maisto. Dievinu greito maisto restoranus, degalinių maistą, ypatingai naktim :)

Technologijos tavo gyvenime.
Turiu kelis telefonus, kelis kompiuterius – tai darbo įrankiai ir tiek, aš didelio dėmesio neskiriu naujoms technologijoms, mados nesivaikau, bet nesiskundžiu dėl esamos. Ji gera, nauja, veikia puikiai, man patinka – tai svarbiausia.

…apie ralį


Kaip draugai, tėvai ir vyrai vertina tavo profesiją?
Draugai labai palaiko, aš labai džiaugiuosi dėl to, stebi žiniasklaida, varžybose palaiko. Tėvai –kaip ir visų sportininkų, tikriausiai, išgyvena, bet visada stebi varžybas. Tėvas kelis kartus važiavo kartu, mama nedrįsta, stebi internete „online“ arba pastoviai rašo SMS žinutes, teiraujasi, ar viskas gerai. O vyrai mano, kad aš ideali moteris :)

Kokia tavo dienotvarkė?
Neturiu tokios :) Kartais dirbu, krapštausi iki pat ryto, o kartais atsikeliu anksti ryte ir einu anksti miegoti. Mano laikas neribotas, aš jį pati galiu planuoti, taip pat planuoti jį pagal savo nuotaiką, savijautą.

Kokiu automobiliu ar automobiliais dažniausiai tenka važinėtis kasdieniniame gyvenime, kaip jautiesi po ralio automobilio sėsdama į paprastą?
Neskiriu tam daug dėmesio. BMW tikriausiai, „Merssedes“. Nežinau, visokių jų yra, bet aš nelyginu su ralio automobiliu kitų keturračių transporto priemonių – man ir autobusiukas, ir troleibusas labai gerai – svarbu važiuoja!

…apie laisvalaikį


Kaip leidi vasarą, laisvalaikį, kuo domiesi, ką mėgsti?
Vasara tikrai prasidėjo ir tęsiasi linksmai. Pradėjom ją nuo varžybų, treniruočių, šiuo metu sportiniame gyvenime poilsis. Juk negaliu dirbti ištisus metus, dieną–naktį, todėl šį mėnesį iki „1000 km“ Palangoje turiu daugiau laisvo laiko, kurį galiu paskirti sau, draugams, šeimai.
Laisvalaikį leidžiu dažniausiai su draugais, draugėm ar šeima. Tikriausiai tai pats nuostabiausias laikas ir nesvarbu kur, nesvarbu kaip, svarbu, kad šalia tavęs yra tau artimi žmones. O veikiu daug ką: būnu gamtoje, maudausi ežeruose, lankiausi prie jūros, kepu mėsą ant laužo, prie vyno taurės vakarojame gražiajame Vilniaus senamiesty. Daug laiko praleidžiu namuose ir užsiimu namų ruoša, nes jos tiesiog pasiilgau.
Žinoma, nepamirštu ir ralio, juk jis užima dabar didelę dalį mano gyvenimo – ralis visada šalia: einamieji darbai susiję su treniruotėmis, rėmėjais, media taip pat vyksta, tik jų žymiai mažiau.

Klubai, muzika, kurią klausai, kur lankaisi, pasilinksminimo vietos?
Aš einu į įvairias pasilinksminimo vietas, nuo restoranų iki naktinių klubų. Viskas priklauso nuo nuotaikos ir kompanijos. Galiu ir prie ežero šašlyką kepti – ir prabangiam restorane vakarieniauti. Man tinka viskas, visur randu tai, kas man patinka ar priimtina.

Kur planuoji praleisti atostogas? Lietuvoje, užsienyje, kokias talis planuoji aplankyti?
Kol kas jas leidžiu Lietuvoje, tačiau ruošiuosi pratęsti atostogas užsienyje, norisi pakeisti aplinką. Būtinai su jumis pasidalinsiu kelionės įspūdžiais. Galiu išduoti paslaptį, kad tai bus egzotinė šalis.

Koks tavo aprangos stilius, kokie drabužiai mano spintoje?
Kasdien stengiuosi rengtis patogiai, tai gali būti džinsai ar lengvos vasarines sukneles. O išeiginiams drabužiams skiriu daug dėmesio, ypatingai batams, suknelėms. Drabužius perku užsienyje, Lietuvoje tiesiog nerandu tai, kas man patinka. Mėgstu klasikinį stilių, nemėgstu ryškių spalvų, tačiau man patinka, kai mano aprangos detalės būna išskirtinės ar ryškios: tai gali būti išskirtinis rankinukas ar kaip jau minėjau batai, tačiau gėlėtų, languotų drabužių nemėgstu ir jie tiesiog man netinka. Mano visažistė sakė, kad man net makiažai tokie netinka, žmogus turi bruožus, kūno linijas, gamta už jį nusprendžia, kas jam tinka.
O spintoj mano rastumėt visko, nuo prabangių apatinių iki paprastų marškinėlių. Spinta pastoviai papildau. Juokaujame su draugėm, kad surengsim išpardavimą, nes kartais drabužį apsivelku vieną ar du kartus ir pamirštu apie jį ar atsiranda kitas, labiau patinkantis. Gaila, sesės neturiu –būtų kuo pasidžiaugti jai.

Tavo mėgstami kvepalai?
Daug metų kvėpinuosi „Chanel“ kvepalais, nenorėčiau jų keisti, kol kas man tai numeris vienas.

…apie meilę


Ar dažnai kviečia į pasimatymą, rašo, nori susipažinti nepažįstami vaikinai?
Taip, dažnai. Aš kasdien savo Facebook paskyroje randu ryte įsijungusi ne vieną laišką: siūlo, kviečia, domisi, siunčia palaikymo, susižavėjimo žinutes. Daug vaikinų kviečia į pasimatymus –ledu, kavos ir pan. Sulaukiu žinučių net kai užsivėlinu dirbdama – rašo net 3–5 val. ryto! Tenka gauti ir gėlių iš gerbėjų, jas tiesiog pristato agentūros. Pabendrauti su gerbėjais tenka ir sutikus juos mieste, jie tiesiog prieina, pasiteirauja kaip man sekasi. Žino, jog esu Irina iš „Solisun Girls Racing Team“ :)
Iš vyriškos lyties dėmesio tikrai netrūksta, jis kartais gal tiesiog vargina. Todėl oficialiai norėčiau atsiprašyti tų, kuriems tiesiog neatrašau. Nors stengiuosi maloniai bendrauti su visais, atsakyti nors ir subtiliai, bei trumpai – laiko Jums visiems neužtenka :)

Ralyje sulauki daug vyrų dėmesio?
Ralyje nėra laiko vyrams. Aš jų ir aplinkinių dėmesio tiesiog nepastebiu, kadangi turiu kitų rūpesčių. Tai ne ta vieta, kur važiuojam susipažinti, ar sulaukti dėmesio – mes važiuojame ten dirbti, lenktyniauti, todėl ir dėmesys visas skirtas tik raliui.

Ar daug turi draugių, ar visi draugai vyrai?
Aš neskirstau draugės ar draugai. Su visais galiu pasikalbėti ir vyriškom, ir moteriškom temom. Mano gyvenime yra mišrios kompanijos. Kartais, žinoma, praleidžiu laiką ir mergaitiškoj draugijoj, užsiimam tik mergaitiškais reikalais. Tačiau nevengiu ir vyriškų kompanijų – visaip yra smagu! Su manim galima kalbėtis apie viską – ir apie batus, ir apie ratus :)Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus