• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Irina atsako į jūsų klausimus

Autorius: Eli.lt
2012-03-23 12:44:00

Kokie tavo gyvenimo tikslai?
Gyvename vieną kartą ir tikslas tas, kad gyvenimą nugyventi taip, kad senatvėje su vyno taure prie židinio būtų apie ką prisiminti, iš ko pasijuokti ir kuo pasididžiuoti bei dėl ko pasigailėti – juk visi darome klaidų! Tuo gyvenimas ir gražus, nes jis spalvingas.

Be ko negalėtum gyventi?
Be ledų!

Kokia tavo grožio paslaptis?
Nėra jų :) Daug dėmesio grožio procedūroms neskiriu – tam tiesiog neturiu laiko. Manikiūras, kirpykla, pedikiūras, kartais masažas ar soliariumas – štai ir visos paslaptys!
Kada labiausiai patinki sau?

Kai pasiekiu užsibrėžto tikslo – tuomet didžiuojuosi savimi.

Ar vardan populiarumo išdrįstum nusifotografuoti erotinėje fotosesijoje?
Priklauso nuo fotosesijos tematikos ir kokiam tikslui ji skirta.

Ar pasiryžtum vardan populiariumo nusikirpti vyriškai plaukus?
Tikrai ne.

Kokia knyga tavo mėgstamiausia?
Dalio Dargio knygos apie Daktarų istoriją, „Kruvinasis mafijos maršrutas“.

Kokius tris daiktus pasiimtum į negyvenamą salą?
Telefoną, kompiuterį ir fotoaparatą (pageidautina, kad būtų internetas...)

Koks drąsiausias tavo poelgis?
Mano pirmos ralio varžybos.

Kas netiktų pirmo pasimatymo metu?
Tyla.

Tu sakei, kad tau patinka „gėlės pagal nuotaika“. Kaip suprasti?
Man patina įvairios gėlės. Tarkim, kovo 8-ajai gavau daug frezijų, tulpių – tai pavasarinės gėlės, o romantišką vakarienę įsivaizduoju raudonų rožių apsuptyje.Kokia Jūsų vaikystės svajonių profesija? Ar svajojot būti balerina ar dainininkė?

Visą vaikystę praleidau dainuodama, šokdama, skambindama fortepijonu ir grieždama smuikeliu. Svajodavau būti ir šokėja, ir dainininke. Atvirai – ralyje važiuojančiu šturmanu nesvajojau būti – viskas čia kažkaip jau labai netikėtai gavosi.

Ar nuo pat mažens domėjaisi tokiu panelėms neįprastu sportu?
Ne. Domėtis pradėjau draugo dėka ir tai įvyko prieš keturis metus. O prieš tai net arti nesu stovėjusi prie automobilių, nors dažnai TV ekrane stebėdavau „greitas gražias mašinytes“ ir labai norėjosi taip greitai važiuoti.

Ar sugebėtum pakeisti automobilio padangas?
O taip! Tai dalis mūsų sporto. Keičiame padangas pačios varžybų metu – niekas kitas to nepadarys.

Kas daro įtaką tavo mėgstamiausių mašinų sąrašui?
Patirtis. Renkuosi iš tų automobilių, su kuriais teko važinėtis, todėl renkuosi vadovaujantis ne tik pojūčiais.

Ar žinai, kas bus, jeigu subraižysi mašiną?
Jei subraižysiu – tai dar nieko. Bet yra galimybė, kad mes ją ant stogo paguldysim ar pakelės medžius „nunešti“ – o tada būtų nelabai linksma...

Kaip tu vertini kelių eismo taisykles? Ar jų reikia aklai laikytis, ar galima improvizuoti?
Eismo taisyklės sugalvotos tikrai ne veltui ir aš manau, jų reikia laikytis. Kas būtų, jei visi imtume ir jų nesilaikytume? Chaosas! Bet kartais galima improvizuoti, tai nėra visiškai blogai. Be to, geras vairuotojas visada stebėdamas aplinką improvizuoja, kad išvengtų pavojingų situacijų kelyje, nes ne visi laikosi eismo taisyklių.

Ar esi davus kyšį policininkui, kad išsisuktum nuo baudos?
Mes šypsomės, kai policija stabdo :)

Ar dėl tikros meilės, kurią sutiktum gyvenime galėtum atsisakyti savo gyvenimo malonumo – vairuoti sportinį automobilį ir dalyvauti varžybose?
Labai tikiuosi, kad man artimas žmogus, kuris šalia manęs, supras mano pomėgį, darbą, todėl jo atsisakyti neteks. Na, bet, žinoma, šiame sporte reikės padaryti pertrauką (šeima, vaikai), tačiau, kiek ji truks – dar nežinau. Kol kas neplanuoju išeiti atostogų.

Viename iš straipsnių minėjote, jog „keliuose galėtų būti daugiau vyrų džentelmenų“. Ar išties dauguma vyrų vairuoja storžieviškai? Ką mums, vyrams, galėtumėt patarti?
Ne visi vyrai tokie, tačiau sutinkame keliuose ir „erelių“. O šiaip dažniausiai vyrai pamatę žavias panas šypsosi, bei mėgsta palenktyniauti su mumis – parodyti savo vyriškumą;) Būna tokių, kad sėdi savo automobilyje ir mąsto: „Aha, panos, galvojate čia visi jus praleis? Nea! Aš tikrai nepraleisiu!!!“ Juokinga! O palinkėjimas – vyrai, šypsokitės daugiau :)

Ar sunku tokiai gražiai panelei konkuruoti su vyrais ir pelnyti jų pagarbą?
Nėra sunku, tačiau tenka ir pasiginčyti.

Ar manai, kad geriau vairuoja moterys?
Moterys atsakingesnės, tvarkingesnės, ir jos tikrai vairuoja geriau už kai kuriuos vyrus. Tačiau turiu pripažinti, kad gerai vairuojančių vyrų taip pat netrūksta.

Kas įsimintiniau ir kodėl: pirmas kartas su vaikinu ar pirmas kartas ralio automobilyje?
Oho, klausimas geras ir kompromituojantis! Nežinau!!!! Įsiminė labiausiai pirmas kartas su mylimu vaikinu ralio automobilyje!

Kas geriau: geras vakarėlis su šaunia kompanija, daug vyno ir sportiniu kostiumu apsirengusi tu; ar geras dakaras su maža juoda suknele ir aukštakulniais?
Ir tas, ir tas yra gerai. Geriausiai – geras dakaras, o vakare smagi kompanija su sportiniu kostiumu. Dažniausiai mes taip ir gyvenam: dieną su vakarinėm suknelėm fotografuojamės prie sportinių automobilių, duodame interviu, o vakarus leidžiame su sportiniais kostiumais ir smagia draugų kompanija.

Irina, kaip sekasi merginai, gimusiai po Skorpiono ženklu, sutarti su moteriško kolektyvo kolegėmis?
Skorpionas – tai tik mitas. Dažnai girdžiu atsiliepimus apie Skorpionus, ypatingai iš vyrų. O su kitomis merginomis sutariu ir susikalbu, netgi gyvenu su Inesa, kai ji atvyksta į Lietuvą.

Ar nebijai staiga užklupusio populiarumo ir ar nesusilauki prieštaringų vertinimų dėl savo veiklos? Jei taip, kaip reaguoji į kritiką?
Populiarumas yra labai didelė atsakomybė. Jei iki šiol gyvenime mažiau dėmesio kreipdavau į smulkmenas, dabar daugelis gyvenimo įvykių, žingsnių yra iš anksto apgalvoti ir suplanuoti. Tai vargina. Gyvenimas tampa šiek tiek dirbtiniu, kadangi atsipalaiduoti ir pasipasakoti gali tik labai artimiems žmonėms – draugams, tėvams.
Kritikos, žinoma, sulaukiu. Iš pradžių buvo baisu, išgyvenau, dabar jau įpratau:) Manau ateity sulauksiu dar įvairesnės reakcijos, todėl reikia iš anksto tam nusiteikti ir pasiruošti. Reikia pasidžiaugti, kad palaikančių žmonių žymiai daugiau – jų dėka nenuleidi nosies.

Kaip tokia graži panele sugebėjo užsiropšti su aukštakulniais ant mašinos, nebijodama sulaužyti batų?
Vyrai padėjo, aišku! O aukštakulnius aš apsiaviau jau būdama ant automobilio ;)

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus