• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuvos vėliava važiuoja į "Moscow Rally Master Show"

Autorius: Eli.lt
2012-04-10 11:01:00

2012 metų balandžio 21 dieną įvyks „Moscow Rally Master Show“, kuriame dalyvaus ir tarptautinis „Solisun Girls Racing Team“ ekipažas – Inesa Tushkanova (Rusija) ir Irina Jankovskaja (Lietuva).„Rally Master Show“ vyks Rusijos sostinėje Maskvoje. Tai įspūdingos varžybos, vykstančios ne pirmus metus, o jas palaiko ir Rusijos vyriausybė. Varžybos vyksta Maskvos mieste, surenka dideles minias žmonių, sukelia didelį spaudos, televizijos atstovų susidomėjimą. Starto liniją kerta išskirtiniai ir geriausi Rusijos bei kitų šalių tituluoti ekipažai, įvairių šalių čempionai, taip pat kviestinės pasaulinės ralio žvaigždės.

„Solisun Girls Racing Team“ merginos, Inesa ir Irina, taip pat dalyvaus šiose varžybose. Jas pakvietė šio šou organizatoriai – į varžybas patekti galima tik gavus kvietimus. Merginos startuos automobiliu „Mitsubishi Lancer Evo IX“.

Kol kas Irina yra vienintelis atstovas iš Lietuvos, garbingai kertantis starto liniją po Lietuvos vėliava. Inesa kirs starto liniją su Rusijos Respublikos vėliava. Nepatvirtintais duomenimis, iš Lietuvos laukiama kelių ekipažų atsakymo.

Dažniausiai ralio varžybos vyksta greičio ruožuose, miškuose, o žiūrovams yra sunku privažiuoti ten, kur yra sudėtingas ar įdomus varžybų posūkis. „Moscow Rally Master Show“ yra specialiai ruošiamos žiūrovams: sportininkai važiuoja parodomąją programą, lenktyniauja ir yra prieinami kiekvienam norinčiam pamatyti. Kadangi varžybos vyksta miesto keliais, jas gali stebėti visi norintys. Tokios varžybos surenka minias žmonių, visiems įdomu stebėti iš arti galingus ir spalvingus automobilius, taip pat ralio sporto žvaigždės bei nusipelniusius sportininkus.

„Mums tai svarbios varžybos, nes esame kviestinės žvaigždės – tai didelis pripažinimas ir pagarba. Visuomet smagu palenktyniauti su galingiausiais planetos sportininkais, ne taip dažnai yra galimybė juos sutikti. Tai didelė ir svarbi patirtis“, – „Solisun“ merginos buvo sujaudintos pakvietimo į šias varžybas.

Pasiruošimo merginoms tikrai netrūksta: interviu, filmavimai, fotografavimas... Kadangi laukia parodomosios varžybos, turi viskas būti idealu. Automobilis, jo techninė būklė, apipavidalinimas, taip pat apranga – vizitinė kortelė šou metu, kuri įsimins dar ilgam. Žinoma, ką jau kalbėti apie važiavimą, kuris turi būti greitas, stabilus, išmintingas! „Solisun“ merginų automobilis patikėtas komandos mechanikams ir turės kirsti 2 pasienio ruožus (Lietuva – Baltarusija, Baltarusija – Rusija). „Gerai, kad jam vizų nereikia,“ – juokauja merginos.  

„Visko labai daug, o laiko – per mažai. Vieni žmonės paveda, kiti – nudžiugina, tačiau ruošiantis tokio lygio varžyboms tai normalu,“ – pasakoja apie pasiruošimą Irina. – „Turime puikius partnerius „ERLOS kompaniją“, kuri mums skubiai ruošia drabužius. „Smart Art“ kompanija tvarko visus dizaino darbus, maketuoja kalendoriukus. „Solisun“ kompanija ruošia mūsų gerbėjams dovanas ir staigmenas, o ir mums leidžia atsikvėpti po dienos darbų.“

Kadangi merginos dalyvauja pirmąkart tokio lygio varžybose, nors ir kaip kviestiniai svečiai, vis dėl nerimo neišvengia: „Jei atvirai – bijome! Tai labai rimtas išbandymas. Toli nuo Lietuvos, didelės žmonių minios, didelė atsakomybė. Mums reikia palaikymo ir tikinčių mumis. Vis dėl to, negali sakyti, – galimybė dalyvauti tikrai džiugina.“

Irina jau pradeda skaičiuoti ir miego trūkumą: „Naktimis pradedu miegoti vis mažiau: skrydis į Maskvą, testai, automobilio gabenimas ir pan. Be to, esu vienintelis atstovas iš Lietuvos, kuris Maskvoje išvažiuos į varžybas prieš didelę minią žmonių su Lietuvos vėliava, jei kiti dalyviai nepatvirtins savo dalyvavimo. Apima ir garbės, ir baimės jausmas vienu metu: man tai pirmas kartas gyvenime atstovauti šalį toli nuo namų. Bet aš tikiu, kad viskas bus gerai!“

Daugiau apie „Moscow Rally Master Show“ skaitykite čia.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus