• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pažintis su 2 seksualiom lenktynininkėm!

Autorius: AsVyras.lt
2012-02-15 10:49:00

Iriną ir Inesą kalbina bei jomis domisi ir kitos žiniasklaidos priemonės. Publikuojame vieną iš interviu.


Mūsų kolega Facebook’e reguliariai skelbia nuotraukas, kurioms nei vienas vyras negali likti abejingas, pavyzdžiui, šiame albume “ Merginos ir automobiliai“. Ką gi, pasirodo, gerbiamieji,
Lietuvoje mes taip pat turime labai žavių ir seksualių merginų, kurios ne tik pozuoja prie galingų automobilių, o netgi dalyvauja čempionatuose ir gan sėkmingai! Ar teko ką nors girdėti apie “Solisun Girls Racing Team” komandą? Mums pavyko pakalbinti dvi merginas iš šios komandos: Iriną Jankovskają bei Inesą Tuškanovą .

Taigi, apsiginklavome keletu klausimėlių ir siūlome Jums, brangūs skaitytojai, susipažinti su išties žaviomis damomis!

Iš kur aistra lenktynėms?

Inesa

Irina:
Iš tiesu visada žiūrėdavau su pavydu ir susižavėjimu filmus, kuriuose būdavo greitos, spalvingos sportinės mašinos ( pvz. “Greiti ir įsiutę” ). Kažkada atrodė neįmanoma sėdėti panašiame automobilyje, bei jausti greitį, adrenaliną, azartą, kurį iki siol galėjai tik nuspėti iš besikeičiančių paveiksliukų TV ekrane, tačiau noras nugali visas kliūtis. Svarbu labai norėti! – šypsosi Irina. – Atsitiktinė pažintis ir štai – matome, ką turime :)

Inesa:
Aistrą lenktynėms jaučiau nuo pat vaikystės!!!

Ką apie jūsų veiklą sako jūsų vyrai? Ar nepavydi?

Irina

Irina : Vyrų mes dar neturime, – atšauna žavi šturmanė, – tik antras puses. Iš tiesų vaikinams galėtume suteikti po atskirą apdovanojimą. Už ištvermę, supratingumą, pagalbą, rūpestį – ne kiekvienas vyras supras, kad vietos “Chanel” kvepalų šįvakar jo mergina kvepia benzinu ar, tarkime, specifiniu tepalų aromatu (juokiasi), tačiau tai nesukelia problemų. Gal tai kaip tik šarmas, kurį mes turime, tačiau apie tai, kad esu mergina, niekada nepamirštu. Kartais stengiuosi koncentruotis į vakarienę ir būti trapi, gležna – tikroji “silpnosios” lyties atstovė. Grįžtant prie pavydo: automobilio arba “draiverio” nepavydi, tačiau ralis yra vyrų sportas – pagrinde visi kolegos – vyrai, o ties šia vieta istorija nutyli faktus…

Inesa:
Mano vaikinas taip pat lenktynininkas. Jis nepavydus, tačiau nuolat ginčijamės ir pasipykstam. Panašiai kaip ir dvi šeimininkės vienoje virtuvėje: “aš žinau, kaip geriau”!

Ką manote apie moteris už vairo? (kelyje, ne ralio trasoje)

Inesa

Irina:
Kuo toliau, tuo dažniau tenka kelyje sutikti moterį  ir tai yra labai smagu. Moterys turi būti savarankiškos, o automobilis – tai svarus argumentas savarankiškumui. Žinoma, kai kurioms moterims sekasi vairuoti blogiau nei vyrams, tačiau tai ne kliūtis – visgi mes – dailioji lytis – tuo viskas pasakyta, o vyrai galėtų būti mandagesni moterų atžvilgiu :)

Inesa šmaikštauja:
Apie gerai vairuojančias moteris galvoju gerai, apie blogai vairuojančias – taip pat gerai.

Ar į komandą dažnai prašėsi vyrai? (ne jūsų) ;)

Irina

Irina:
Vyrai į moteris ralyje žiūri pro pirštus. Mus gal daugiau laiko ralio trasų puošmenomis, nei rimtomis sportininkėmis, tačiau sulaukiu pasiūlymų ir iš vyrų.

Inesa:
D ažnai! Smulkmenų neminėsiu :).

Kur šiemet galima bus jus pamatyti?

Inesa

Šiemet mus galėsite išvysti Lietuvos automobilių sporto trasose, renginiuose, įvairiose varžybose, taip pat ruošiamės dalyvauti įvairiuose projektuose. Jeigu domitės šia sritimi, apie mus tikrai girdėsite!patikina Irina.

Ką užsibrėžėte pasiekti 2012 metais?

Irina

Noriu įgauti daugiau patirties automobilių sporte, šturmano sėdynėje, tobulėti, greitėti, na, žinoma, laimėti kažkada norėtųsi, bet 2012 metai yra “testinio režimo” metai – stengsiuosi, kad tobulėjimo kreivė kiltų į viršų! – užtikrintai taria Irina. Inesa tiesiog kovingai šypsosi ir tvirtina, kad sieks pergalės!

Virtuvė vs. Garažas. Garaže, savaime aišku, esat „profės“, tačiau kaip jums sekasi virtuvėje? Firminiai patiekalai?

Inesa Tuškanova

Irina:
Oi, čia tai sudėtingas dalykas, – teigia šturmanė, – moku makaronų išvirti, salotų papjaustyti, hm… Neesu aš mėgėja gaminti maistą, gal labiau nemoku nei nemėgstu. Gal dėl to, kad nebuvo poreikio ar tikslo išmokti… Dažniausiai valgau kavinėse, baruose, o vakarienę paruošti padeda antroji pusė (jeigu vakarieniaujame namie).

Inesa:
Labai skaniai gaminu ukrainietiškus barščius bei kepu blynus. Taip pat puikiai ruošiu mėsą!

Girls Racing Team

Paklaustos apie tai, kokį automobilį merginos vairuotų laisvalaikiu, jos vienbalsiai atsakė – BMW, tad “bemsai” yra ne tik jūsų, vyrai, favoritai! Daugiau pikantiškų nuotraukų galite pamatyti apsilankę “Aš Vyras” Facebook’o puslapio albume: “ Solisun Girls Racing Team“.

Paklausėme merginų, ko jos norėtų palinkėti Jums, brangūs skaitytojai! Inesa palinkėjo Jums svajonių išsipildymo, sėkmės, kad siektumėte savo tikslo bei pasiektumėt jį, o Irina palinkėjo kuo daugiau gerų emocijų.

Ką gi, sėkmės merginų komandai ir iki kitų kartų, o mes “viena akimi” stebėsime merginų progresą ir gali būti, kad sulauksite dar naujienų/nuotraukų!


www.asvyras.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus