• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Trečia vieta – taip pat pergalė!  1 

Autorius: Eli.lt
2012-05-14 10:10:00

Trečia vieta – taip pat pergalė!
Šių metų gegužės 11-12 dienomis, Utenos miesto apylinkėse įvyko „Mgear“ uteniškių sporto klubo organizuojamos ralio varžybos „Utenos pavasaris 2012“, kuriame dalyvavo jau visiems gerai žinomas „Solisun Girls Racing Team“ ekipažas: Inesa Tushkanova ir Irina Jankovskaja.

Merginos startavo 7 startiniu numeriu. Pats numeris, kuri merginos gavo varžybų išvakarėse bylojo apie sėkmingą jų finišą šiose varžybose!
Gegužės 12 dieną, Utenoje, sporto komplekso starto liniją kirto 35 ekipažai. Jų laukė 8 greičio ruožai: 146,5 km trasa 71,4 km greičio ruožais. Greičio ruožų danga – žvyras.

Ralyje dalyvavo kaimynus Latvius atstovaujantys ekipažai bei jau tituluoti Lietuvos sportininkai. Merginų laukė stipri konkurencija.

„Solisun“ merginos:
„Iš vakaro sulaukėme stipraus lietaus, todėl kelio danga tapo slidi. Greičio ruožai sunkesni, atsižvelgiant į tai, kad jų konfigūracija bei charakteristika ir taip yra sudėtinga. Trasa reikalavo didelio susikaupimo ir dėmesio. Skirtingas kelio ritmas. Greičio ruožuose kelias keitėsi  iš siauro į platų. Posūkiai – nuo staigių iki greitų.
Stengėmės kuo rezultatyviau ir stabiliau kirsti kiekvieno greičio ruožo finišą. Ir mums tai beveik pavyko! Viso ralio metu išlaikėme stabilią trečiąją vietą absoliučioje įskaitoje. Žinoma, neapsiėjome be nuotykių ir netikėtumų. Pirmame greičio ruože, įsibėgėjus tiesiąja ir šokus nuo tramplino, automobilį „Mitsubishi Lancer EVO IX“ sumėtė slidžiame kelyje ir tik Inesos patirtis bei gabumai leido jam nenuslysti nuo kelio. Antrame greičio ruože, staigiame posūkyje netikėtai kelio danga tapo labai puri ir klampi.
Nesitikėjom to, be to, ir scenogramoje nepasižymėjom, kadangi dieną prieš, kai susirašinėjom greičio ruožus, oro sąlygos buvo kitokios: sausa, nebuvo lietaus, kelio danga buvo visiškai sausa. Prieš mus startavę automobiliai išrausė žemes, tapo labai klampu.“Merginų automobilis užklimpo ir užgeso, tačiau tai nesutrukdė joms pasiekti finišo trečioms šiame greičio ruože. Žinoma, buvo prarastos vertingos ir brangios sekundės.

Po pertraukos, kurios metu buvo skaičiuojami praėjusių greičio ruožų rezultatai, o automobiliams vykdoma patikra serviso parke, merginos Inesa ir Irina turnyrinėje lentelėje stabiliai laikėsi trečioje vietoje absoliučioje varžybų lentelėje tarp visų ekipažų. Priešaky laukė antroji varžybų sekcija, kuri buvo sudėtingesnė nei pirmoji.

Šeštame greičio ruože merginų tykojo didžiausias šių varžybų incidentas. Automobilis po tramplino nusileidęs ant kelio nepataikė į posūkį ir išslydo iš kelio.Irina: „Buvo nejauku. Tiesiojoje išvystėme didelį greitį, joje taip pat buvo daug tramplinų. Paskutinį trampliną įveikėme dideliu greičiu, o po jo laukė nedidelė kelio atkarpa ir staigus kairysis posūkis. Nespėjome sustabdyti, automobilis čiuožė šonu tiesiai į mišką. Ten buvo daug žiūrovų. Žmonės tikriausiai išsigando, nes nelabai malonus reginys, kai tokių greičiu į juos tiesiogine to žodžio prasme čiuožia automobilis. Tačiau viskas baigėsi per stebuklą sėkmingai. Nučiuožėme tiesiai į miško keliuką ir neužkabinome nieko, niekur neatsitrenkėme. Svarbiausia, kad nepasimetėme ir tęsėme toliau varžybas tokiu pačiu ritmu. Aš atsimenu pirmas savo pamokas šturmano kėdėje, kai man pasakojo apie įmanomus įvykius, avarijas ir psichologija tokių įvykių metu – visgi pamokos nenuėjo veltui :)“

Laimingai finišavusios merginos namo šį kartą grįžo su trečios vietos absoliučioje įskaitoje taurėmis ir diplomais, taip pat iškovojusios trečią vietą galingiausioje AWD automobilių klasėje.„Solisun“ merginos po varžybų: „Mus aplenkė Martynas Samuitis bei Michalauskas Eugenijus. Šaunuoliai vyrai – sveikinimai Jums! Mes esame labai patenkintos iškovota vieta. Žinoma, visada norisi būti pirmoms, tačiau dar turime daug dirbti. Ekipažas naujas, pravažiavome dar ne tiek daug kilometrų, tačiau džiaugiamės, kad su kiekvienu nauju startu, mes tobulėjam, siekiam vis aukštesnių rezultatų, o tai suteikia vis didesnį stimulą dirbti, mokytis, treniruotis.
Dėkojame automobilių sporto klubui „Mgear“ už puikiai suorganizuotas varžybas. Tikimės šiais metais dalyvauti dar keliose šio klubo organizuojamuose varžybose. Mums labai patiko organizavimas, puikiai parinktos trasos. Neseniai grįžome iš Maskvoje vykusių „Moscow Masters Rally Show“ varžybų ir buvome labai nustebintos varžybų organizavimo lygiu, tvarka, tikslumu, greičio ruožų konfigūracija. Varžybos iš tiesų buvo puikios!!!“„Solisun Girls Racing Team“ mergaitės nepamiršo ir kitų varžybų dalyvių: jiems jos padovanojo komandine atributiką – marškinėlius, kepuraites bei savo komandos kalendoriukus.
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2012-05-14 11:43:10
Šaunuolės :) Sveikinimai ;)