• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aistė Paškevičiūtė nesistengia atitikti normų (foto)  3 

2008-11-17 00:00:00

Aistė Paškevičiūtė nesistengia atitikti normų (foto)
"Laisvalaikio" nuotr.

Aistė Paškevičiūtė – mados tendencijų nesivaikanti mergina susikūrusi savo stiliaus filosofiją.

Kelios nuostatos apie stilių

Aistė Paškevičiūtė apie jį turi savo nuomonę.

1.    Stilius - tai visuma to, kaip žmogus elgiasi, atrodo, gyvena, kokie jo principai, moralė ir svajonės.

2.    Tas, kuris daug dėmesio skiria aprangai, daugiau yra stileiva arba dabita nei stilingas žmogus.

3.    Stiliui priimtina ir tam tikra eklektika. Aistė nesistengia atitikti priimtų normų.

4.    Madinga beveik viskas, svarbiausia žinoti, kas tau tinka, o kas - ne.

5.    Mada - vizualinis džiaugsmas, o ne gyvenimo būdas: tai gražūs daiktai, į kuriuos malonu pasižiūrėti arba malonu vilkėti.

6.    Vis dėlto svarbiausia būti švariai ir tvarkingai apsirengus.

Kelios nuostatos apie drabužius

Jos drabužinėje yra visko, ko reikia, ir kartais neradusi kuo apsirengti mergina save sudrausmina, jog tai netiesa.

DŽINSAI. Spintoje jų daugiausia. „Džinsai universalūs ir lengvai transformuojami, jie tinka prie bet kokios avalynės ir aksesuarų. Būtent avalynė ir aksesuarai džinsus padaro arba kasdieniškus, arba šventiškai puošnius. Džinsus gali dėvėti ir važiuodama į kaimą, ir eidama į teatrą, priklausomai nuo to, ką prie jų priderini“, - sako mergina, turinti bent dešimt stilingų džinsų. Visi jos džinsai daugiau mažiau panašūs, nes dažniausiai perka mėlynų atspalvių tiesius arba siaurėjančius. „Mano mama vis juokauja, kad aš vėl nusipirkau tokius pat džinsus, nors man jie visi skirtingi“, - juokiasi mergina.

SUKNELĖS.
Kasdien puoštis Aistė nemėgsta, o eidama į vakarėlius, stengiasi apsivilkti moteriškesniais ir seksualesniais drabužiais, tačiau jos spintoje nerastum itin puošnių, blizgių suknelių su giliomis iškirptėmis: „Turiu vieną vakarinę suknelę, kuria grožiuosi ir vis laukiu progos, kada galėsiu ja pasipuošti“. Į kelis vakarėlius ji gali drąsiai nueiti vilkėdama tą patį drabužį ir visiškai nesukti galvos, ką apie tai pagalvos aplinkiniai.

Nors dizainerių drabužiais vilki ne taip dažnai, jų kūryba neabejotinai domisi ir grožisi.

Neseniai spintoje atsirado dizainerės Indros Dovydėnaitės kurta suknelė:

„Nusifotografavusi su Indros kolekcijos drabužiais, supratau, kad jos mezginiai itin geros kokybės, gražūs ir praktiški“. Aistės spintoje rastume suknelių ir sijonų (iki kelių, tiesaus, krentančio arba trapecijos silueto), tačiau skubėdama paprastai įšoka ne į sijoną ar suknelę, o į džinsus arba kelnes (juodas klasikines arba aptemptas, platėjančių ji nemėgsta).

SPALVOS.
Aistė nemėgsta ryškiaspalvių drabužių, jai arčiau širdies žemės atspalviai. Tačiau raudonai, geltonai ir žaliai ši taisyklė negalioja, nes jos ne dirbtinės, o gamtoje aptinkamos spalvos. Jos spalvų favoritės - juoda bei rudos ir pilkos atspalviai.

PALTAS. Daugiausiai pinigų skirtų stilingam žieminiam paltui, bet ne kailiniams, nes „jiems reikia užaugti“ - reikia mokėti ir norėti juos dėvėti.

BATAI.
Dažniausiai tai - pilkų, mėlynų, rudų atspalvių avalynė. Mergina prisipažįsta mėgstanti aukštakulnius, tačiau, ne paslaptis, nuo jų labai pavargsta kojos. Šaltajam sezonui užsisakė ryškiai violetinius batus.

AKSESUARAI. Aistės papuošalų dėžutėje - du laikrodžiai, auskarai su deimančiukais ir grandinėlė, kuriais retai ir bepasipuošia. Tačiau kiekvieną dieną ant riešo segi stilingą laikrodį. „Nemėgstu žiedų, sakau, gyvenime nešiosiu tik du žiedus - sužadėtuvių ir
vestuvinį“,- šypsosi ji.

KVEPALAI.
Viena iš mergaitiškų jos svajonių - turėti daug kvepalų, kuriems ji jaučia didelę silpnybę. Šiuo metu jos mėgstamas kvapas - „Versace“ „Bright Crystal“ ir „Dior“ aromatai.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gerbejas
2010-04-24 00:55:39
viesbutyje vingriai
Jule
2009-03-12 19:28:05
Protinga,rodos, panele:-)
as
2009-01-27 17:44:39
graziai atrodo paskutinej foto