• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apklausa: Ekologiškos kosmetikos mada plinta tarp Lietuvos įžymybių

Autorius: Ieva Lekavičiūtė
2011-11-07 18:25:00

Apklausa: Ekologiškos kosmetikos mada plinta tarp Lietuvos įžymybių
Organizatorių nuotr.

Vienas didžiausių kosmetikos ir parfumerijos tinklų Lietuvoje „Sarma“ penktadienį savo lankytojus pakvietė artimiau susipažinti su vis labiau populiarėjančia ekologiška kosmetika. Šventėje dalyvavo ir nemažai įžymybių, kurios prisipažino, jog ekologija vaidina vis svarbesnį vaidmenį jų gyvenime.


„Pastaruoju metu jaučiame augantį klientų susidomėjimą ekologiškomis kosmetikos priemonėmis – jų perkama vis daugiau. Dėl šios priežasties šį rudenį savo parduotuvėse pristatėme specialias eko zonas, o dabar natūralumo mėgėjams nusprendėme pasiūlyti iš arčiau susipažinti su ekologiško „M?dara“ prekės ženklo kūrėjomis iš Latvijos,“ – sakė „Douglas Baltic“ rinkodaros projektų vadovė Jurga Kulickaitė.


J. Kulickaitė atskleidė, jog dažniausiai pirkėjos renkasi ekologiškus veido priežiūros produktus bei šampūnus, o štai ekologiškus anticeliulitinius kremus, aliejus bei dekoratyvinę kosmetiką perka rečiau. Vis dėlto, žmonės, kuriems rūpini ekologija, paprastai stengiasi, kad visi jų perkami produktai būtų natūralūs, tad vis labiau populiarėja ekologiškos kūno priežiūros priemonės, ypač dezodorantai be aliuminio.


Šiuo metu Ekologiška kosmetika populiarėja ir įžymybių tarpe: štai „M?dara“ gali didžiuotis tokiomis klientėmis kaip aktorė Gvineta Peltrou ar merginų grupės „Pussycat dolls“ narė Kimberly Wyatt.


Ekologijai neabejingos ir mūsų įžymybės – štai renginyje apsilankiusi menininkė Nomeda Marčėnaitė pasakojo, jog labai susižavėjo ekologišku naktiniu kremu dėl jo malonaus kvapo ir patogios tekstūros. „Ekologija toli gražu nėra naujiena, priešingai – šiais laikais kurti neekologišką verslą tapo beviltiškai nemadinga,“ – šypsojosi Nomeda.


Tuo tarpu TV laidų vedėja Jovita Valeikaitė pasakojo, kad natūralia kosmetika naudojasi jau daug metų ir džiaugėsi, jog per tą laiką šioje srityje padaryta didelė pažanga. Ekologijai neabejinga ir dizainerė Jolanta Rimkutė, po renginio nusprendusi išmėginti natūralų veido kremą.

Ar naudojate ekologišką kosmetiką?
Taip, naudoju tik ekologišką;
9 (45 %)
Ekologiškos kosmetikos nenaudoju;
11 (55 %)
Kosmetikos visai nenaudoju;
0 (0 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus