• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dama su šuneliu  5 

Autorius: Lina Lelytė
2008-06-25 00:00:00

Augintinius dieviname ne tik mes, be jų savo gyvenimo negali įsivaizduoti ir Holivudo žvaigždutės. Kai turi pinigų, gali įsigyti netgi ne vieną... Tačiau iškyla klausimas: tai meilė gyvūnams ar eilinė įžymybės užgaida, o gal tik gyva stiliaus detalė?

Paris Hilton

Ar tik ne ji į madą atvedė kišeninius šuniukus? Panašu, jog arba Paris be galo myli gyvūnus, arba
tiesiog juos kolekcionuoja. Skandalingoji žvaigždutė turi trylika šunų, tris kates ir du triušelius: Merilyn ir Monroe. „Turėjau dar tris papūgas ir dvi beždžiones, bet išvežiau jas į rančą Nevadoje“, - sako viešbučių savininkė. Atrodo, jog kišeniniai chihuahua veislės šuniukai jai jau atsibodo, taigi paskutinis Paris pirkinys,o gal geriau reikėtų sakyti žaisliukas, – špicas Kimchy.

Dviejų dalykų, eidama į vakarėlius, Paris Hilton niekada nepamiršta – rankinės ir šuniuko. Nors, negali sakyti, ji juos savotiškai myli... Štai vienas iš augintinių – Tinkerbell‘as įkvėpė ją parašyti knygą, išleistą dar 2004 metais ir pavadintą „Tinkerbell‘o Hilton‘o dienoraščiai“ („Tinkerbell Hilton Diaries“)... O kai mylimas šunytis nerado kelio namo iš vieno iš dažnų šeimininkės vakarėlių, Paris pasiūlė 5 tūkstančius JAV dolerių tam, kas Tinkerbell‘ą grąžins namo.


Natalie Portman

Natalie, ko gero, priešingybė Paris Hilton. Kino žvaigždutė ne tik nevalgo mėsos, bet ir yra paskelbta „ekologiškiausia“ Holivude. Ji labai rūpinasi aplinkos apsauga, gyvūnų teisėmis, gal dėl to juos taip myli. Natalie nesiskiria su savo šuneliu Charliu. Kartu keliauja, kartu eina į pasimatymus. Atrodo, Natalie Portman naujasis draugas Devendra Banhart taip pat pamilo aktorės augintinį.

 
Rihanna ir Jessica Alba

Dainininkė Rihanna, auginanti itin retą ir brangų pudelio ir maltos bišono mišrūną Oliverį ne kartą yra pastebėta besivedanti savo numylėtinį Oliver‘į net apsipirkti. Tą patį daro ir aktorė Jessica Alba, auginanti mopsiuką Syd‘ą. Pabandykite jūs apsilankyti kokioje nors parduotuvėje su šuneliu. Tuoj pat būsite išprašytos lauk. Na, bet žvaigždutėms ir jų augintiniams juk viskas galima...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-22 11:09:26
Kokie grazus ir mieli tie suniukai ;]
xxx
2008-06-26 20:49:59
o kas sako kad ten buldogas taigi ir taip raso mopsas:-)))
arunas
2008-06-25 23:49:26
myliu paris!!!!!!!