• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dieną be automobilio garsenybės praleido prie vairo

Autorius: Respublika.lt
2010-09-24 13:00:00

Dieną be automobilio garsenybės praleido prie vairo
Respublika.lt

Trečiadienį pasaulis minėjo Tarptautinę dieną be automobilio. Visos planetos didmiesčių ir provincijų gyventojai buvo raginami nors vieną dieną atsisakyti šios transporto priemonės ir judėti dviračiais, riedučiais ar tiesiog pėsčiomis. Visgi Lietuvos garsenybės vakar liko ištikimos savo mašinoms.

Mokymosi priemonė sūnui

Grupės “InCulto” lyderis Jurgis Didžiulis “Vakaro žinioms” atvirai prisipažino nežinojęs apie vakar minėtą Tarptautinę dieną be automobilio, todėl į gatvę buvo išvažiavęs savo 2003 metų “Subaru Forester”. Pasak Jurgio, nors automobiliai ir nėra ekologiškiausios transporto priemonės, visgi apsieiti be jų šiandien neįmanoma. “O dar tai yra žmogaus statuso išraiška. Gali parodyti visiems, koks esi”, - juokavo dainininkas.

Be to, automobilius J.Didžiulis laiko ir puikia mokymosi priemone vaikams. “Mano sūnus iki 1,5 metų amžiaus išmoko visus automobilių modelius”, - tėviškai didžiavosi “InCulto” lyderis.

Visgi J.Didžiulis mielai renkasi ir kitokias transporto priemones. “Mašina yra būtina, bet man labiau patinka važinėti dviračiu”, - sakė Jurgis.

Jis nevengia ir pėsčiomis eiti, o Vilnius, Jurgio teigimu, yra labai patogus ir kompaktiškas miestas tokioms kelionėms. “Labai patogu, kad čia beveik viską gali pasiekti pėsčias”, - pažymėjo pašnekovas.

Be mašinos neišsiverstų

Grupės “Olialia pupytės” vokalistė Oksana Pikul vakar taip pat iš namų išėjo ne pėsčiomis. “Deja, tenka vairuoti”, - prisipažino žavioji šviesiaplaukė. Jai automobilis - neatsiejama gyvenimo dalis, mat reikia derinti darbą, studijavimą ir asmeninį gyvenimą. “Be mašinos niekaip neišsiversčiau. Nes dabar gali būti viename Vilniaus gale, o už pusvalandžio turėsi būti kitame. Be mašinos to nepadarysi”, - atsiduso Oksana.

Mergina “Vakaro žinioms” sakė visiškai palaikanti įvairias ekologines akcijas, todėl ir automobilį vairuojanti ekologišką. “Turiu šių metų laidos “Mercedes” automobilį. Jis sukurtas atsižvelgiant į visus standartus ir reikalavimus kuo mažiau teršti gamtą, - sakė “Olialia pupytė” ir pridūrė: - Bet aš ir pėsčiomis labai dažnai vaikštau. Mėgstu pasivaikščioti po miškelį šalia namų. Arba po miestą su draugais. O prieš dvejus metus aktyviai myniau dviračio pedalus.”

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus