• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dizainerė Viktorija Urbonavičiūtė - Wicky: „Atostogoms visuomet rekomenduoju rinktis Nidą“

Autorius: Eli.lt, socialinių tinklų nuotr.
2016-07-28 11:00:00

Dizainerė Viktorija Urbonavičiūtė - Wicky: „Atostogoms visuomet rekomenduoju rinktis Nidą“
Lietuva – nuostabi šalis. Ir turbūt nė vienas negalėtų ginčytis, jog Baltijos paplūdimys vienas gražiausių. Smėlėti krantai, žaliuojanti gamta, ramūs tolyje matomi laivai ir tyvuliuojantis vanduo. Kai tai išgirsti, iškart mintyse matai pajūrį. Nieko nuostabaus, kad šis vasaros metu, toks populiarus. Tokia pat visų mylima vieta yra Nida. Ją renkasi vis dažniau poilsiautojų, o savo ramybe ši nukonkuruoja ir užsienio kurortus. Nidą, kaip geriausią vietą atostogoms, pasirinko ir dizainerė Viktorija Urbonavičiūtė - Wicky.

Vieta, kurioje visuomet gera

„Nors esu aplankiusi daug pasaulio šalių, esu tiesiog įsimylėjusi Nidą. Man čia labai gera. Jaučiu daug sentimentų iš vaikystės: unikali gamta, tyras oras, jūra. Atvykusi į Nidą, pamirštu, jog turiu vairuotojo pažymėjimą – visą laiką važinėjuosi su dviračiu. Čia, beje, puikūs dviračių takai. Aktyvų poilsį derinu su ramybe. Prie jūros – knyga, aktyvioms pramogoms su šeima renkamės lauko tenisą, mini golfą, tiras ir pasivaikščiojimus kopose. Todėl, kai manęs klausia, kokią vietą atostogoms ar kelionei rinktis, patariu toli nevažiuoti, o tiesiog atvykti į Lietuvos pajūrį“, - šypsojosi Viktorija.

Pajūrio stilius ir ką įsimesti į lagaminą

„Būkite atsipalaidavę – toks mano patarimas. Nevaržykite savęs, būkite savimi. Rinkitės laisvą stilių, kuris neįpareigotų. Geriausiai tiks lengvo audinio suknelės, patogi avalynė, sportiniai bateliai. Mano šių metų kurorto favoritė – mėlyna suknelė iš pavasario-vasaros kolekcijos „7 vasaros dienos“. Juokauju, jog ja galiu puoštis visas 7 dienas. Norėdamos išsiskirti, nebijokite eksperimentuoti su galvos apdangalais. Jie ne tik puošia, bet ir saugo Jūsų veido odą ir plaukus nuo saules. Būkite originalios ir mylėkite save – tai yra svarbiausia“, - patarė V. Urbonavičiūtė-Rakauskienė.Lankytinos vietos ir Nidos pramogos

„Pramogų Nidoje tikrai nemažai – ypač jei atvyksti su šeima ar kompanija. Asmeniškai man pačios smagiausios vietos – kopos, pajūris. Tikras malonumas yra dviračių kelionė iki Preilos, Juodkrantės. Na, o jeigu restoranai, čia jau kita kalba. Labai rekomenduoju išsinuomoti jachtą ir plaukti valgyti šviežios žuvies. O apskritai – Lietuvos pajūris turi savo gerą aurą. Labai patariu bent retkarčiais apsilankyti ir pasilepinti. Gražios Jums vasaros!“, - linkėjo Viktorija.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus