• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E. Dragūnas surengs įspūdingiausią koncertą per visą Lietuvos muzikos istoriją

Autorius: Genutė Žalienė, olialia.lt
2010-04-12 18:00:00

E. Dragūnas surengs įspūdingiausią koncertą per visą Lietuvos muzikos istoriją
olialia.lt

Laisvoji interneto enciklopedija apie garsiausią visų laikų šalies šokių muzikos grupės lyderį, gerbėjų vadinamą Selu, šalia kelių sakinių muzikinės veiklos pateikia ilgiausią skandalų sąrašą - su pavadinimais, datomis ir dalyviais. Dalis žiniasklaidos vis prisimena virš galvos lakstantį šampano butelį ar kivirčus. Stiliaus rubrikoje "Sel" grupės įkūrėjas, vokalistas ir lyderis pristatomas už devyniolikos metų muzikinius nuopelnus ir ištikimybę savitam stiliui - ant scenos su šiugždančiais, nepatogiais rūbais, išsigrimavęs artistas nelips, nes sceniniai jo drabužiai kabo toje pačioje spintoje su kasdieniais. Į "Laisvalaikio" klausimus apie planuojamus pasirodymus, tabu ir treningus atsako "Sel" įkūrėjas ir lyderis Egidijus DRAGŪNAS.

- Kokiam Lietuvos stilistui ryžtumėtės patikėti savo įvaizdį?

- Iš mados pasaulio svarbiausias draugas yra Juozas Statkevičius.

- Buvote vienas pirmųjų atlikėjų Lietuvoje, pasirašiusių kontraktus su drabužių gamintojais reklamuoti "Mustang", "Adidas" produkciją. Patarkite, ką reikia daryti norint gauti tokių pasiūlymų.

- Būti savimi. Šiuo metu turiu kelis pasiūlymus iš gerai pažįstamų kompanijų, svarstau ir nebūtinai skubu juos priimti.

- Ar jūsų sceninis stilius nuo kasdienio bent kuo nors skiriasi?

- Ne.

- Ko niekada neužsivilktumėte?

- Per paskutinį koncertą lapkritį supratau vieną dalyką - dėvėti treningus yra labai gerai. Tą kartą per koncertą išėjau su džinsais ir per pirmą dainą supratau, kad kažkas yra ne taip: negaliu judėti, esu suvaržytas, prispaustas. Aš į sceną išsigrimavęs, kaip kiti tai daro, neinu - dirbu savo darbą ir man turi būti patogu. Niekada į sceną neišeičiau nuogas.

- Kokia jūsų nuomonė apie lietuvišką sportinę aprangą: "Audimas", "Chuwak"?..

- Bandžiau "Audimo" kompanijos gaminius, bet kokybė nepatiko. Apie "Chuwak" apskritai nesu girdėjęs.

- Kaip manote, ar pelnytai esate vadinamas vienu skandalingiausių Lietuvos popmuzikos atlikėjų?

- Kartais tikrai buvo juokingų dalykų. Buvo gėda beskaitant kokią nesąmonę žiūrėti artimiems žmonėms į akis. Bet šiuo metu esu susikoncentravęs ties muzika ir stengiuosi nepasirodyti ten, kur man nereikia.

- Kas jums yra tabu?

- Nežinau... Nežinau. (Ilgai galvoja.) Pažiūrėti į draugo moterį.

- Kur švęsite devynioliktąjį "Sel" gimtadienį?

- Lapkričio devynioliktą dieną Ūkio banko teatro arenoje. Tam intensyviai ruošiamės. Jau dabar aišku, kaip atrodys scena, neturiu abejonių, kad tai bus įspūdingiausias koncertas per visą Lietuvos muzikos istoriją. Vien aparatūrai, šviesoms yra investuoti trys šimtai tūkstančių litų.

- Tuomet kaip žadate klausytojus nustebinti per "Sel" grupės dvidešimtmetį?

- Kviesime žmones į "Siemens" areną.

- Kokie gerbėjų gestai yra maloniausi?

- Yra malonu matyti bet kokios srities - mados, teatro ar verslo gerą specialistą, kuris susižavėjęs klauso mano muzikos.

- Kiek kainuoja jūsų privatus pasirodymas?

- Tokio pobūdžio pasiūlymai manęs netraukia... Bet jeigu man šiandien paskambintų ir pasakytų, kad moka septyniasdešimt tūkstančių litų, tada sutikčiau. Privačiuose vakarėliuose nekoncertuoju, nes man labai svarbu, kad pasirodymas atrodytų įspūdingai - su geromis šviesomis, efektais... Galiu tik sutikti pasirodyti už dyką ir labai artimam žmogui.

- Su kokiu Lietuvos popmuzikos atlikėju norėtumėte įrašyti bendrą kūrinį?

- Nežinau... Labiausiai šiuo metu man patinka dirbti su naujais, negirdėtais balsais. Gal malonu būtų kokią dainą įrašyti su Andriumi Mamontovu, "Happyendless", "Empty".

- Kokį save regite po penkerių metų?

- Porą metų matau save įtemptai dirbantį muzikos srityje Lietuvoje, o ateityje norėčiau pagal savo gyvenimo istoriją sukurti filmą.

- Ar tai reiškia, kad save matote kaip aktorių?

- Nebūtinai. Nesu fotogeniškas, nemėgstu kamerų, vaidintų profesionalai.

- Papasakokite, kuo bus ypatingas "Sel" koncertas gegužės septintą dieną klube "Pacha"?

- Prieš metus minėtame klube pasiekėme rekordą, net per patį klubo atidarymą nebuvo susirinkę tiek žmonių. Norėsiu įrodyti sau ir kitiems, kad tai bus dar geresnis pasirodymas. Dirbs septyniolikos žmonių komanda, bus daug televizorių, lazerių - atrodys kaip tikra "Pacha". (Šypsosi.) Esu įsitikinęs, kad bus labai daug žmonių.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus