• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eklektiškas Erikos stilius

Autorius: G. Žalienė, "Laisvalaikis"
2009-01-16 00:00:00

Eklektiškas Erikos stilius
Žvaigždėms neabejingieji ne tik myli, bet ir už nugaros drabsto purvais. Puikiausia erdvė pasidrabstyti - internetas. Čia anonimiškai apie kiekvieną teksto autorių ar herojų prirašyta daug bjaurių epitetų ir legendų, bet apie "Skamp" grupės narę Eriką Jennings nerasime nė vieno blogo atsiliepimo. Regis, stilingąją 1,64 cm 50 kg kadaise iš Airijos atsikėlusią dainininkę mėgsta visi. Nėra prie ko prikibti: skandalų nekuria, nesimaivo, su vyru, grupės "InCulto" lyderiu, Jurgiu Didžiuliu augina sūnų Praną. Roko operoje "Meilė ir mirtis Veronoje" atlikusi Džuljetos partiją, muzikiniame projekte "Tabami goes Madonna" įkūnijusi seksualiąją dievaitę, nuostabaus balso savininkė atvirai atsako į "Laisvalaikio" klausimus.

STILIAUS ETALONAS. Man patinka "netelpantys į rėmus" dizaineriai: iš moterų - Viviane Westwood, iš vyrų - Johnas Galliano, skrybėlių kūrėjas, gyva legenda - Stephenas Jonesas. Savitą žymę palieka Gwen Stefani, kurios prekės ženklas "L.A.M.B." kažkuo žavi. Iš arti esančių kūrėjų išsiskiria Juozas Statkevičius (su kuriuo dar dirbsime drauge), Ramunė Piekautaitė (siuvusi man vestuvinę suknelę), Daiva Urbonavičiūtė ir Sandra Straukaitė (puošusios mane "Eurovizijai"). Kiekvienas dizaineris, turėdamas savo unikalų braižą, kokiu nors būdu randa, kaip perteikti mano stilių.

DU SAKINIAI SAVO STILIUI APIBŪDINTI. Norėčiau sujungti žaismingą gatvės ir eklektišką elegantišką stilius. Dar patinka "vintage", turiu kelias septintojo dešimtmečio mamos sukneles. Mėgstamiausia - auksinė ir juoda mini suknelė. Ir ne mažiau nei puoštis vakarui ar kokiam renginiui patinka įlįsti į džinsus, apsivilkti megztinį ir išeiti su sūnumi pasivaikščioti. Patinka derinti skirtingas faktūras. Žieminį garderobą pagyvinu spalvotomis pėdkelnėmis ir batais.
MĖGSTAMIAUSI PREKĖS ŽENKLAI. Neturiu mėgstamiausio, nesu prisirišusi prie etikečių. Mano spintoje daug įvairiausių drabužių: derinu skirtingų firmų, patinka "Dolce & Gabbana" maža juoda suknelė, kurią vilkėjau Naujųjų metų išvakarėse, bet labiausiai dievinu "TopShop" ir H&M.

MĖGSTAMIAUSI KVEPALAI.
"Jo Malone".

NEPAKEIČIAMA KOSMETIKOS PRIEMONĖ. Mano naudojamos kosmetikos priemonės paprastos ir natūralios. Patinka "Clinique" toninis kremas "Supermoisture MakeUp" ir "Superfit MakeUp", "Max Factor" maskuojamasis pieštukas ir "Max Factor" tušas "2000 Calorie Mascara". Skaistalus, blizgesį, dušo želę, kremą visuomet perku "Body Shop" parduotuvėlėje, kurioje yra ekologiški ir puikaus kvapo produktai.

LANKOMIAUSIAS GROŽIO SALONAS. Neatsimenu pavadinimo, bet jau daug metų lankausi Vilniuje, Vokiečių gatvėje esančiame salone. Neturiu daug kantrybės rūpintis dažnai savimi, bet vieną kartą per mėnesį apsilankiusi grožio salone viską susitvarkau.

MĖGSTAMIAUSIA SPALVA. Juoda, žalia, mėlyna, purpurinė, raudona. Negaliu atsidžiaugti nuostabiu žalios spalvos paltu, kurį man nupirko vyras.

NAUJAUSIAS PIRKINYS. Tamsiai violetinis megztinis šaltam orui.

MĖGSTAMIAUSIAS AKSESUARAS.
Vestuvinis žiedas. Vienu metu mūvėdavau daug žiedų, bet kai ištekėjau, nė vienas nebetinka prie mano vestuvinio žiedo. Mėgstu sėkmę nešantį sidabrinį vėrinį su dviem teatro kaukėmis, kurį gavau dovanų prieš pat Džuljetos iš Veronos vaidinimą. Turiu ir mane saugantį sidabrinį vėrinį (su islamišku maldos žiedu), kurį man davė sesuo, saugančią nuo blogio iš Turkijos akį, kurią gavau nuo tėčio, ir dar daug auskarų, kuriuos labai mėgstu.

NIEKADA NENEŠIOJAMI DAIKTAI. Visi vulgarūs daiktai ir nepatogūs batai.

TRŪKUMŲ MASKAVIMO PASLAPTYS
. Sunku sugalvoti, ką turėčiau maskuoti, net gimus sūnui įstengiau susigrąžinti ankstesnę figūrą. Turiu randą ant kelio, bet nemėginu jo naikinti, - tai mano dalis. Tokie dalykai daro mus skirtingus, jei būtume vienodi, būtų buvę nuobodu.

BŪSIMASIS PIRKINYS.
"TopShop" parduotuvėje esu nusižiūrėjusi keletą daiktų...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus