• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsios moterys pasidalino stiliaus idėjomis Naujųjų metų vakarėliui

Autorius: Eli.lt
2015-12-31 13:05:00

Garsios moterys pasidalino stiliaus idėjomis Naujųjų metų vakarėliui
Pagrindinėje nuotraukoje: Simona Starkutė

Raudonosios beždžionės metus pasitikti reikia taip pat efektingai – pasipuošus akį traukiančia ugnine raudona, aukso papuošalais ir nematytais, tviskančiais bateliais. Žinomos moterys Indrė Kvedarienė, Simona Starkutė ir Gerda Štelemėkaitė pasidalino stiliaus idėjomis Naujųjų metų vakarėliui: „Moterys puošiasi ir be progos – tad per Naujuosius metus išsiskirti iš minios ir būti ryškiai, tiesiog privalu“.

Anot astrologų, tai vieni sėkmingiausių metų, o sėkmę prisitraukti galima tiesiog nesikuklinant ir netaupant. Tą reikia turėti omenyje ir puošiant namus Naujiesiems 2016 metams. Kuo daugiau įvairaus ir linksmo dekoro – tuo geriau. Ugninė beždžionė diktuoja madas: sodrios spalvos, aksesuarai, aukso detalės, prabangi avalynė ir rankinės. Žinoma, viskas turi spindėti ir priversti aikčioti.


Gerda Štelemėkaitė

„Raudona man – aistringa spalva, puikiai tinkanti ryškioms asmenybėms. Tvirtas charakteris ir išskirtinis stilius – šiuolaikiškos moters atspindys. Be to, ji simbolizuoja meilę, tad švęsdama Naujuosius metus kažkuo raudonu būtinai pasipuošiu. Žinau, jog reikalingas auksas –  rankose laikysiu ir delninę su aukso detalėmis. Nors nesu iš tų, kurios laikosi tradicijų ar kiekvienais metais puošiasi ypatingai puošniais apdarais, šiemet norisi šiek tiek žvilgesnio bei spindesio – buvo išies geri, turiningi metai, tad kodėl jų tinkamai ir neišlydėjus? Net ir pamėgusios juodą spalvą savo įvaizdį galite paryškinti išskirtine delnine, ji gali ir būti tas akcentas džiaugsmui ir laimei pritraukti. Beje, joje turėkite monetų – tada šie metai bus ir pinigingi. To norėčiau ir palinkėti – ryškių, spalvingų metų, malonaus dėmesio ir svajonių išsipildymo“, - linkėjimais ir patarimais dalijosi Gerda Štelemėkaitė.

Jai antrino ir Simona Starkutė, kuri šiais metais, bus kaip niekad ryški: „Nesu Naujųjų metų sutikimo šventės mylėtoja, tad ir tam tikrų papročių ar susikurtų taisyklių nesilaikau, bet šie metai bus kitokie. Perskaičiau savo horoskope, jog puoštis raudona spalva reiškia ateinančių metų laimę, tad mano drabužiai bus ryškiai raudoni. Nors šią šventę sutiksiu namuose – ją pasitiksiu su paruošta vakariene, šampanu ir be abejonės kaip pridera – su suknele ir aukštakulniais. Juokauju, jog tai pirmas toks kartas, kuomet skaitau horoskopą ar iš vis laikausi jų patarimų. Bet pamenu, ar tai bebūtų sutapimas, ar ne, jog kartą Naujuosius metus sutikau pagal tradicijas ir šie buvo labai geri. To tikiuosi ir šįmet. O ar pasiteisino – papasakosiu kitais metais. Tad visos, kurios šiuo metu ieško ir suka galvą kuo pasipuošti, rekomenduoju nebijoti spalvų. Galite gi tik lūpas raudonai pasidažyti, jau bus gerai“, - juokavo Simona.


Indrė Kvedarienė

O kaip teigė Indrė Kvedarienė, Naujų metų sutikimas – tikra šventė ir sužibėti per ją turi kiekviena: „Aš visuomet laukiu Naujų metų, man tai tikros linksmybės ir šventė. Kiekvienais metais stengiuosi per ją pasipuošti. Net ir tradiciją turiu, jog jokiais būdais nedėviu kelnių ar džinsų – tik suknelę. Man tai tokia proga, kuomet akį traukiantis drabužis svarbiau už makiažą ar šukuoseną. Svarbiausia nepersistengti, tačiau ir nenublankti. Šiems metams suknelę taip pat turiu pasiruošusi. O tos, kurios neapsisprendė, kuo norėtų pasidabinti, siūlau nepamiršti masyvių aksesuarų, aukso detalių ir be abejonės – raudonos spalvos ir žybsinčių žvynelių. Ryškiaspalvės detalės juk traukia ne tik dėmesį, bet ir laimę, meilę ir gerą nuotaiką. To linkiu kiekvienai ateinančių metų proga“, - sakė Indrė.

Tad kad ir ką pasirinksite – nepamirškite, jog tinka visi raudonos spalvos atspalviai, įvairus metalo spindesys, o suknelę verta rinktis kūrybingai ir drąsiai!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus