• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grupės „Kitokios“ naujokė neslepia pasinaudojusi plastikos chirurgų paslaugomis

Autorius: Grupės „Kitokios“ inform., nuotr.
2014-10-06 12:38:00

Grupės „Kitokios“ inform., nuotr.
Grupės „Kitokios“ inform., nuotr.
Muzikiniame merginų grupių pasaulyje konkurencijos netrūksta ne tik scenoje, bet ir grožio srityje. Vienos dainininkės džiaugiasi gamtos dovanomis, kitos intensyviai sportuoja, o trečios gulasi ant operacinio stalo.

Patyrė patyčias

Paradoksalu, tačiau prieš kūno tobulinimą plastinės chirurgijos pagalba pasisakiusių merginų grupės „Kitokios“ gretas papildžiusi Gintarė Mackelaitė jau kelis kartus gulėsi po plastikos chirurgo peilio ašmenimis.

„Tiesiog turėjau labai dideles ir atlėpusias ausis. Vaikystėje patyriau daug patyčių, žinoma, jos užgrūdino, tačiau ir žeidė. Kartą laukiu prie šviesoforo ir girdžiu, kaip už manęs stovinti mergina šaukia: „Susivyniok ausis, nes per jas nematau, kokia spalva dega – žalia ar raudona, jei kristum iš lėktuvo, ir parašiuto nereikėtų!“ Svajodavau apie gražias ausis. Su laiku man buvo atliktos dvi operacijos, tuo esu labai patenkinta. Tačiau kai mergina, turinti nors ir nedidelę, bet dailią krūtinę, sako: noriu papų, tada taip ir norisi pasakyti: o ausų atlėpusių nenori vietoj papų? Kartais panos iš to didelio rašto išeina iš krašto“, – teigia grupės naujokė Gintarė Mackelaitė.Gintarė Mackelaitė vaikystėje

Operacijos atsisakė

Prieš pusantrų metų nemokamos krūtinės operacijos atsisakiusi grupės „Kitokios“ įkūrėja Renata Klimaitytė teigia, jog plastinė chirurgija sukurta ne tam, kad iš savęs darytum kažkieno standartizuotą tobulybę, o tam, jog būtų galima sumažinti ar panaikinti trūkumus, kurie yra atsiųsti likimo – po avarijų, nudegimų ar iš prigimties, dėl kurių žmogus blogai jaučiasi, išgyvena ir tai naikina jo savivertę.

„Na ir kas, kad maža? Ar ne bumbulo formos. Kas ją mato? Juk nevaikštau po sceną nuoga, mano krūtinė nėra prekė. Liūdna, kai moterys teisinasi: vyrui nepatinka, man gėda nusirengti. Tada reikia pradėti nuo savęs, nuo meilės sau, pasitikėjimo savimi, ne nuo krūtinės. Jeigu mes visos vieną dieną tapsime klonėmis: vienoda krūtine, liemeniu, plaukų spalva ir ilgiu, balsu? Aš to nenorėčiau. Ar kuri to norėtų? Žinoma, yra tokių atvejų, kai tikrai operacija reikalinga. Tiems atvejams ir sukurta plastinė rekonstrukcinė chirurgija“, – teigia Renata Klimaitytė.

Krūtinę dailina natūraliai

Alvyda Chmelevskytė yra viena iš tų, kurios žino stebuklingų būdų. Ši mergina jau kurį laiką savo krūtinę gražina natūraliais būdais. Apie tai, kaip natūraliai pagražinti krūtinę, mergina išgirdo iš sporto klubo trenerių, kai dirbo fotomodeliu Italijoje.

„Sulaukiu daug nuoširdžių komplimentų. Mane nuolat liaupsina ir Renata su Gintare. Džiaugiuosi, jog turiu ypatingai dailią ir natūralią krūtinę. Dažnai manęs klausia, kiek mokėjau už operaciją ir kas taip gerai ją atliko. Man tai skamba kaip komplimentas. Nesu nei už, nei prieš. Jeigu tikrai reikia – kodėl gi ne, tačiau man tai nėra gyvenimo tikslas ar didžiausias moters privalumas. Moteriškumas, sklindantis iš vidaus, manieros, elgesys, spindinčios akys ir daug kitų dalykų yra daug svarbiau “, – mano grupės narė, modelis Alvyda Chmelevskytė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus